Ljubljana - brezvezno mesto?

B81

22. jul 2007
34.483
8.956
113
Mocna opozicija, res :evil:
Bolj mu rastejo %, raje ga imate hehe...

Screenshot_20190327_110329.jpg
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.151
2.332
113
v lokalni ostariji
Donacije naj bodo del razpisa ali pa pogojenega popusta. Lepo transparentno kam in za koga! A tebi bi bilo kul da ti 15. Šef reče ej zdej k s plačo Dobu pa dej 30 ur zastonj naredit.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.101
742
113
Jankovič ni nikoli skrival, da pričakuje donacijo, ampak šele PO sklenjenem poslu in ne PRED njim, kot iz šankarskih pogovorov trdi sass. Iz teh donacij se je uredilo en kup otroških in športnih igrišč, ter prenovilo kar nekaj šol. Kdor pa trdi, da gre to v županov žep, naj pa izvoli in to dokaže ali pa vsaj prijavi ustreznim organom.
Sicer je pa to moje zadnje javljanje v Čveku, dokler se NPM ne upokoji.
menda se ne bo hvalil, da vnaprej zahteva donacijo (podkupnino) :bonk:
tvoje razmišljanje je že v redu, samo manjka ti zaključek, zakaj sploh donacije? zakaj neki občina raje preplača nek posel in potem od ponudnika pričakuje nazaj donacijo za obnovo igrišč in šol, namesto da bi že v štartu ta denar namenila za obnovo
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
Urejanje manj transparetnih stvari res poteka lažje kot pri bolj transparentnih proračunskih planih ja.
Urejanje lahko bereš tudi kot vžepodajanje določenega -zdaj že 15%- deleža :fredi:
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
1. Matey - ker vemo, da Zoki zna, mislim da 10% (moji pravijo, da je še vedno 10%) vzeti kakorkoli in kadarkoli, to ni ovira
2. 123 - malo naštudiraj financiranje. Nima to veze z davki ( razen zgornjih 10 % seveda).
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
Zanimivo. Jaz sem naletel na 15%. Mogoče sem pa naletel na navezo, ki financira tudi Jurćka :evil: ampak po mojih info naj bi bilo sedaj overall 15. V končni fazi pa zame to dejansko nima veze, ker ko naletim na take pogoje je zame zadeva že zaključena.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
5, 10, 15 - vse je kriminal. Samo čudim se, da to folk požre.

Tudi mene to zelo preseneča. Sploh pol, ko berem kakšne prizadete izgovore za opravičevanje tega kriminala najdejo nekateri, tudi tukaj gor na temu forumu jih ne manjka. Po drugi strani pa to IMHO izhaja tudi iz tiste navade"bomo zrihtal" Vsak pozna nekoga, ki nekaj zrihta ampak običajno ne zastonj, roka roko umije a ne. In potem imaš to na vseh nivojih tudi na županovem . In višje, kakopak. Kot narod smo že navajeni takega malega kriminala, ki je posledično postal (preveč) sprejemljiv. Upam, da razumeš na kaj ciljam, ker sem tole spisal z malo raztresenimi mislimi o tematiki.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Malo si preveč kritičen. Roka roko umije povsod, v vseh državah in vseh nivojih. Problem pri Zokiju je, da ne pozna mere. Ampak na žalost so njegovi nasprotniki sami kekci ( z malo!). Policiji se ne ljubi. Tožilci so nesposobni (Drobničeva šola). Sodniki(ce!) so srečne, da delajo kolikor delajo in rotirajo po sodniji. In evo car hara že leta.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
Bi se kar strinjal ja. Sploh s tisto o sposobnosti oz. nesposobnosti določenih. Ampak najbolj me pa pojezi potem pri vsem skupaj, da nekateri zadevo kar zanikajo, češ, to se ne dogaja sploh in če bi se bi se ga že dobilo ali pa relativizirajo oz. opravičujejo češ, tip vsaj nekaj naredi zraven še za mesto. What the actual fu.ck?!? Tak način poslovanja je absolutno nesprejemljiv in škodljiv za družbo in njeno delovanje, sploh na dolgi rok.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Torej bodo zastonj parking, ki je poln samo občasno ob lepih sončnih nedeljah spremenili v plačljivega?
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.398
113
Ja, glede na to, da govorijo o "neznancu", bi človek lahko tako sklepal.
Pa matr, kako je lahko "neznanec" saj ga imajo, oz. njegovo truplo, ali kako...?
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri