Ljubljana - brezvezno mesto?

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Ljubljana je čist vredu mesto, ampak, podobno kot v recimo Mariboru, če bi bil tujec, ne vem kaj bi tam počel več kot 2 dni.

To so turistično mesta ranga Trst, Graz, prideš, pogledaš, kar je za pogledat in greš naprej.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Crvena Jabuka so super. Je pa z vidika obiska eventov potrebno razmisliti iz katerih držav bo največ obiskovalcev - bivša juga. Meni se zdi logično, da so ex Yu bendi.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.912
2.366
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Je pa z vidika obiska eventov potrebno razmisliti iz katerih držav bo največ obiskovalcev - bivša juga. Meni se zdi logično, da so ex Yu bendi.

Ja po kakšni blesavi logiki pa to sklepaš?? V Ljubljani ni nobene tekme reprezentanc iz exYu!
bonk.gif
 

alfie

Pripravnik
5. apr 2013
125
0
16
Ljubljana
sixpower koga bi pa ti povabil na koncert v LJ? Ramštajne pa Robi Wilijamsa? Ali pa Heleno Blagne pa Manco Špik? Vprašanje kakšni so interesi v ozadju. Pa mau preveč si začel čez vse pljuvat. Umiri se.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.912
2.366
113
Lublana
Obišči stran
Ogromno glasbenikov je, ki bi lahko igrali. Kot rečeno najprej bi poskrbel za slovenske izvajalce potem pa še kaj zanimivega za dobro turistično promocijo. Mah kaj čem razlagat itak vam ni jasno.

Citat:
Uporabnik alfie pravi:
Vprašanje kakšni so interesi v ozadju. Pa mau preveč si začel čez vse pljuvat. Umiri se.

Seveda so interesi v ozadju saj je očitno - Vse za čapce! Pa ne pljuvam čez vse ampak samo čez balkansko ciganijo.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Se mi zdi bolj problem kvaliteta slovenske muzike. Ampak to in še kej za drugo temo. LJubljana je čist lepo mesto samo po sebi. Edin lahko bi malo bajte v centru zrihtal. Ljudje ki si ni morejo privoščiti življenja v centru če kr vzstrajajo na življenjuv centru. Bajte pa samo propadajo.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Mi2 (igrajo sicer v Celju), Nude, Big Foot Mama, Siddharta, Zoran Predin, Vlado Kreslin, Jan Plestenjak, Kingston, Nuša Derenda, Alya, Alenka Godec, Magnifico, Neisha, Nina Pušlar, Tinkara Kovač, Čuki, Rok'nBand...

Zakaj bi potrebovali exyu izvajalce? Ko/če bo evropsko prvenstvo v eni izmed exyu držav ne bo niti enega izmed SLO izvajalcev med nastopajočimi, pa če bo 10.000 naših navijačev prisotnih
tongue-1.gif
Ali pa še boljša primerjava - če bi bilo prvenstvo v Avstriji ali Madžarski nebi bilo nobenega exyu izvajalca vmes, ker je ''pač exyu navijačev največ''.
 

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Ampak res...
A lahko konkretno našteješ npr. 30 izvajalcev med katerimi bi lahko izbirali in nad katerimi se ne bi pritoževal.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Slovenskih?
Jaz sicer glasujem za Partibrejkrse, Eightbomb, Modrijane, Magnifico. :D Noctiferia maybe
 

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Ne mi z Modrijani, lepo prosim.
Sem sinoči skor bruhnu, ko sem videl napovednik za oddajo, ki bo namesto Potrebuješevega Na zdravje.

Še Jana Plestenjaka omeni, pa grem direkt na skret.
uf-1.gif



Edit:
ne vem če slovenskih. Predvidevam da, ampak bomo videli kaj je sprejemljivo za SLO puriste.
 
Nazadnje urejeno:

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.912
2.366
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Edin lahko bi malo bajte v centru zrihtal. Ljudje ki si ni morejo privoščiti življenja v centru če kr vzstrajajo na življenjuv centru. Bajte pa samo propadajo.




Center mesta je še najmanši problem saj je to še najbolj zrihtano. Po vsej Ljubljani je ogromno zgradb v zelo slabem stanju, ki bi jih bilo potrebno nujno obnoviti! Čisto na hitro na pamet, Petrolova stolpnica, bivša SCT stolpnica + tista na drugi strani Slovenske c. (avtotehna), nedokončan Hotel Lev, potem naselja, kot npr. BS3, tržnica moste s španskimi borci in bloki v okolici, mnogo zgradb in blokov ob vpadnicah Celovški c., Dunajski c. Tržaški c. in še nešteto posameznih objektov vsepovsod po mestu od stanovanjskih do poslovnih....aja pa Bežigrajski stadion, potem ureditev in pozidava vseh degradiranih območij znotraj AC obroča... v glavnem dela za 100let + da bo vsaj približno tako urejena, kot normalna evropska mesta.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
744760.jpg


Kongresni trg - mestna navijaška cona EuroBasket 2013

glasbeni nastop: Daj še en litro
glasbeni nastop: Manouche
glasbeni nastop: Veseli Begunjčani
glasbeni nastop: Veseli svatje
glasbeni nastop: Mambo Kings
glasbeni program: Groove apart
glasbeni nastop: Jinx
glasbeni nastop: Nina Pušlar z bendom
glasbeni nastop: Nuša Derenda in Prima Vista
glasbeni nastop: Soul Fingers
glasbeni nastop: Zoran Predin z bendom
glasbeni nastop: Orlek
glasbeni nastop: Rok'n'Band
glasbeni nastop: Samuel Lucas & Band
glasbeni nastop: Alenka Godec z bendom
glasbeni nastop: Zoran Zorko s skupino
glasbeni nastop: Bajaga
glasbeni nastop: Gibonni
glasbeni nastop: Vlado Kreslin z Malimi bogovi
glasbeni nastop: Magnifico
glasbeni nastop: Harmonikarski ansambel Pustotnik
glasbeni nastopi na odru: Tide
glasbeni nastopi na odru: Tabu
glasbeni nastop: Tribute to Joe Cocker
glasbeni nastop: Cover Lover
glasbeni nastop: Ansambel Črna mačka
glasbeni nastopi na odru: Neda Ukraden
glasbeni nastop: Hišni ansambel Avsenik
glasbeni nastop: Tony Cetinski
glasbeni nastopi na odru: Dan D

...

Skratka, Zoki je car! Igrajo točno tiste skupine, ki jih predlagajo dežurni jamBrači.
zmaga.gif
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Center mesta je še najmanši problem saj je to še najbolj zrihtano. Po vsej Ljubljani je ogromno zgradb v zelo slabem stanju, ki bi jih bilo potrebno nujno obnoviti! Čisto na hitro na pamet, Petrolova stolpnica, bivša SCT stolpnica + tista na drugi strani Slovenske c. (avtotehna), nedokončan Hotel Lev, potem naselja, kot npr. BS3, tržnica moste s španskimi borci in bloki v okolici, mnogo zgradb in blokov ob vpadnicah Celovški c., Dunajski c. Tržaški c. in še nešteto posameznih objektov vsepovsod po mestu od stanovanjskih do poslovnih....aja pa Bežigrajski stadion, potem ureditev in pozidava vseh degradiranih območij znotraj AC obroča... v glavnem dela za 100let + da bo vsaj približno tako urejena, kot normalna evropska mesta.

Erm... Koliko od teh lokacij je v lasti MOL, in koliko jih je v zasebni lasti?
stupid-1.gif


Jaz recimo kar vidim, kako bo MOL obnavljal Petrolovo stoplnico z obcinskim denarjem. Aha. Ja. Pol pa svizec.