Liderpnevmatik.si nateg?

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Zanimivo. Ko so ble za plačat niso bile dovolj dobre. Ko so zastoj so pa lahko še dodatno leto odležale in brez problema na avto.
V bistvu sem razocaran nad njimi. Ce bi danes kupoval nove, bi raje vzel Michelinke, kot te.

Edit: Zdaj razumem, zakaj so jih nehali delati.
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
to ti je ta cosmo kolk-sem-jaz-iber-kul-in-pameten-vsem-ostalim-kurcem-pa-jebem-mater-retardirano folk, kaj se čudiš. :rolleyes: v tem jebenem duhu vzgaja tudi svoje vrle genijalne oh in sploh sončke, vse skup pa podkrepi z orto dozo jokcanja, špeckahlanja in mevžarjenja. se prou spomnem te počasne jebene jokice, k ga je en prehitu v križišču tm nekje pr kamniku, tolk da ni v parlamentu uzbune naredu pa steku mamici pod kiklo. to s temi gumami je blo še smooth. pizdun en.:cool::oops1::rolleyes:

Lej, pripravljen sem poslušati marsikatero kritiko in se odzvati nanjo, osebnih žalitev soforumašev pa pač ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ja prvo se zapičiš da hočeš točno ta model, jih dobiš so stare, ti vrnejo keš jih eno sezono skladiščiš in potem natakneš gor in spet jokaš da niso vrei. Je to povzetek tvoje kalvarije.

Imajo pa na forumi eni in isti težave z vsem in vsemi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: JakeOnBreak in Pepe

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.897
113
No nakonc si jih nataknu na avto. Se mi je nekak zdel, da bodo končale na avtu.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Nič ni zakonskega glede tega. To smo že predebatirali. In tudi to, da oni sami smatrajo pnevmatiko za novo, če je stara 2 leti ali manj - vse je v te temi. Poslali so mi skoraj tri leta stare.

Pa tudi če bi bilo zakonsko predpisano tri leta, kar ni, imajo še vedno na svoji spletni strani zapisano, da štejejo kot nove, da so do dve leti stare. Šteje pa se bolj ugodna varjanta, torej njihova.
Če ne bi bilo tako, potem bi se lahko tudi proizvajalci avtomobilov sklicevali le na 1 ali 2 leti garancije (ne vem, koliko je je točno) in ne na toliko, kolikor je oni obljubljajo (npr. 5 let).
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Vidim da ti se zaj ni jasno da so ble gume v skladu s splošnimi pogoji. Edini problem je bil ta, da jih ni prebral potem je bil pa užaljen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

jello

Guru
22. sep 2008
9.667
3.555
113
Največja sreča cele zgodbe je pa v tem, da jih je kupil na daljavo, če bi jih v živo (in sral kot je) bi jih dobil s pajserjem.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Vidim da ti se zaj ni jasno da so ble gume v skladu s splošnimi pogoji. Edini problem je bil ta, da jih ni prebral potem je bil pa užaljen.

Da ne bi bilo to res.

Zakaj so pa potem v tem času spremenili tekst?
https://www.liderpnevmatik.si/nasveti-o-pnevmatikah/oznaka-dot

V času mojega nakupa je še pisalo (glej prvo stran te teme):
Je možno kupiti in se voziti z gumo, izdelano pred 1. ali 2. letoma, ne da bi ta izgubila na svoji kakovosti ?

Zmes pnevmatik je bila znatno izboljšana in se ne postara kot poprej. Sama pnevmatika ne bo izgubila zmogljivosti, če se njene skladiščenje dogaja v optimalnih razmerah. Med nakupom pnevmatik, zmeraj preverite njihov DOT. Pnevmatika, izdelana pred 1. ali 2. letoma mora biti prodan kot taka po znižanji ceni.


Zdaj pa piše:
Je možno kupiti in se voziti z gumo, izdelano pred 3. ali 4. letoma, ne da bi ta izgubila na svoji kakovosti ?


Zmes pnevmatik je bila znatno izboljšana in se ne postara kot poprej. Sama pnevmatika ne bo izgubila zmogljivosti, če se njene skladiščenje dogaja v optimalnih razmerah. Med nakupom pnevmatik, zmeraj preverite njihov DOT. Pnevmatika, izdelana pred 3. ali 4. letoma mora biti prodan kot taka po znižanji ceni.

No, povej, znalec.
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Sicer pa sem s tem in z vami zaključil.

SKB MasterCard je dal meni prav, mednarodni MC je dal meni prav, oni gum po tem niso več hoteli nazaj in to je to.

In končno so popravili tekst, na katerega sem jih n-krat opozoril, pa me niso hoteli slišati.

Case closed.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007 in Matey

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Ne, ni bilo, da so odstopili, ker bi priznali svojo zmoto pac pa, da se jim ni ljubilo jebati s se enim prepotentnim ljubljancanom, sonckom. Zapomni si te besede.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
:valjamse:

To bo to ja, pristali so na cel kup lastnih stroškov oz. na lasten minus zato, ker se jim ni dalo j3bat z enim sončkom. :aplauz:
To je v zadnjih letih zaradi ogromnega števila sončkov v bistvu že kar stalna poslovna praksa kajne? :cheer:

V bistvu pa premnoge firme v primeru komplikacij igrajo na nevednost stranke ali pa na to, da se ji ne bo dalo dlje časa j3bat s tem, kaj šele iti na sodišče ampak, ko pa uvidijo, da je na drugi strani stranka drugačnega kalibra pa hitro spremenijo vižo na takšno kot bi morala biti in dajo prav stranki. V kolikor ta seveda dejansko ima prav, v kolikor nima je ni sile, ki bi jih prepričala, da gredo v lasten minus.