Liderpnevmatik.si nateg?

Sairam

Zelenc'
3. jul 2018
1
0
1
Zdravo vsem
Vceraj sem si preko lider pnevmatik narocil gumo za motor diablo rosso 2. Pri zaklucku placila je bilo navrzeno da placilo ni uspelo, vendar mi je kljub temu iz mastercarda vzelo 150e. Nobenega maila nisem dobil, nic. Nikjer nobenga kontakta, nic. Kaj lahko nardim?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Napiši jim mail da ti je odtrgalo denar. če se da daj še screenshot.
Se nam je podobno naredilo, stranka že grozila nam pa seveda nikjer zabeleženo da mu je denar odtrgalo. Smo po parih mailih rešili, težava v ponudniku ki procesira kartice.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Ja, če uspeš najti njihov email naslov.

Sairam, če jih ne 'prikličeš', se obrni na svojo banko in zahtevaj charge-back.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.881
5.159
113
hja za začetek obrneš kartico na zadnjo stran in pokličeš tisto telefonsko številko. Dalje ti bojo pa tam povedali kaj nardit...
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
hja za začetek obrneš kartico na zadnjo stran in pokličeš tisto telefonsko številko. Dalje ti bojo pa tam povedali kaj nardit...

No, ni treba biti preveč navihan, ker Mastercarda ne boš priklical. Boš pa priklical banko, ki ti bo pomagala pri nadaljnih postopkih. Saj ni nič narobe, če ne vemo vsega, a ni res. :)
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Niso. Rekli so, naj jih obdrzim. Sem jih dal letos gor.

Po porabi so slabse od Michelin Energy Saver, ki so prisle z avtom, se pa bolje drzijo v dezju.
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
Zanimivo. Ko so ble za plačat niso bile dovolj dobre. Ko so zastoj so pa lahko še dodatno leto odležale in brez problema na avto.

to ti je ta cosmo kolk-sem-jaz-iber-kul-in-pameten-vsem-ostalim-kurcem-pa-jebem-mater-retardirano folk, kaj se čudiš. :rolleyes: v tem jebenem duhu vzgaja tudi svoje vrle genijalne oh in sploh sončke, vse skup pa podkrepi z orto dozo jokcanja, špeckahlanja in mevžarjenja. se prou spomnem te počasne jebene jokice, k ga je en prehitu v križišču tm nekje pr kamniku, tolk da ni v parlamentu uzbune naredu pa steku mamici pod kiklo. to s temi gumami je blo še smooth. pizdun en.:cool::oops1::rolleyes:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf