Liderpnevmatik.si nateg?

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Kaj naj naredim s temi ljudmi? Tole sem jim poslal danes:

Citat:
Hello!

Will you, please, organize the return of the tires back to you?

Best regards


In tole dobil za odgovor:

Citat:
Hello

I'm sorry but tyhe order is now too old

A return is not possible anymore

Best regards,

Marie

Jaz mislim,da si s tem njihovim odgovorom ravnokar profitiral en komplet zastonj štirih gum!!
cheer.gif


(očitno so preveč glupi,da bi se zavedali,kaj sploh hočeš od njih....in imajo mogoče celo zavedeno v evidenci,da so ti oni gume poslali,ti si jih plačal,torej za za njih zadeva zaključena,ker jim bilanca štima...očitno pa so pozabili,da jim je MC trgal znesek z računa
evil.gif
)
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Ne vem kje je problem. Andy je naredil vse po pravilih, oni niso.
Andy naj sedaj gume uporabi ali proda brez kančka slabe vesti.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Sicer me bodo obtožili, da hočem Andiju slabo, kar ni res, ampak: MC ni pristojen za reševane sporov v zvezi z nakupom na dotočni strani. Oni odločajo le o tem ali bo plačilo izpeljano, ali ne. Če plačilo ne bo izpeljano, potem ima Andy doma neplačane gume in se bodo potem s Hugom naprej menili - v najslabšem primeru prek sodišča - upam da ne. Lahko pa se, seveda, zgodi tudi to, da bo Hugo na 500 EUR pozabil, čeprav dvomim. Najbolj pošteno pa bi bilo, da bi Hugo spoznal svojo zmoto in na svoje stroške organiziral vračilo gum nazaj.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Zaradi mene gremo lahko tudi na sodisce. Od prve reklamacije naprej sem jim pisaril, da naj gume vzamejo nazaj, a jih nocejo.
MC je, po celotnem tri mesecnem postopku, prisel do zakljucka, da nisem dobil blago, ki sem ga narocil in se, torej, strinjal z mano.

Vec kot to ne morem vec narediti.
Gume bodo, za vsak slucaj, za enkrat ostale zapakirane v kleti.
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.353
1.733
113
Jaz bi jim še enkrat jasno napisal da nimaš, kje hranit gum in da jih boš zabrisal stran, če ne pridejo ponje. Daj jim nek rok, do kdaj naj jih poberejo. Sicer tvegaš, da se čez leto ali dve ob inverturi, pa le spomnijo da bi imeli gume nazaj, kar te lahko postavi v precej jeben položaj.

Ko ta čas mine jih lahk gladko prodaš naprej.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Sem jim se enkrat napisal, tokrat tole:

Citat:
Hi!

So, you don't want your tires back?

Best regards

Ce se na to odgovorijo, da jih ne vzamejo, potem mislim, da je to to. Sem jim jasno napisal 'your tires', da se ve, da gre za njihove gume in ne moje.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
No jaz mislim, da bi jim moral vseeno malo pojasnit situacijo, pa nekoga prosit, da to v francoščino zapiše, da ne bo res čez dve leti jokanje.
Drugače pa si priskrbi potrdilo "prijatla" o skladiščenju za cca 100€ na mesec, pa jim pošlji v vednost!
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.368
270
83
34
Ma kakšno jokanje čez 2 leti? A mislite, da bo šla tako velika firma na sodišče za 500€? Eni se svoje lastne sence bojite. Fukni gume na avto in čao, če ti ne odgovorijo po zadnjem mailu.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
So mi tudi na drugo prosnio za vracilo odgovorili negativno, da jih ne vzamejo nazaj.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
Ma kakšno jokanje čez 2 leti? A mislite, da bo šla tako velika firma na sodišče za 500€? Eni se svoje lastne sence bojite. Fukni gume na avto in čao, če ti ne odgovorijo po zadnjem mailu.

ravno velike firme te bodo poofukale za drobiz. po drugi strani 500 eur je 500 eur. plus "stroski" pa blokada racuna, deblokada, stroski sodisca in si takoj na 1500-2000 eur. izvrsbe pac nanesejo.

sicer pa mi ni jasno ali ima to podjetje resnicno "zivo" osebo za odgovore ali je "robot" oz autostupid odgovor na emailu?
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.368
270
83
34
Andy je naredil vse kar je v njegovi moči, sedaj pa jih mora še skladiščit 2 leti, ker jih prodajalec noče nazaj, čez 2 leti ga bo dal pa na sodišče? Dejte no.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.881
5.159
113
evo končno se strinjamo. Naredil je vse v njegovi moči, da bi nekdo drug prevzel odgovornost za njegov zajeb.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
Andy je naredil vse kar je v njegovi moči, sedaj pa jih mora še skladiščit 2 leti, ker jih prodajalec noče nazaj, čez 2 leti ga bo dal pa na sodišče? Dejte no.

seveda bodo, kje pa ti živiš?
Pa ravno velike firme to delajo.
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Znajo čez kako leto ali dve poslati izterjavo, ker so pri pregledu evidenc ugotovili da niso plačane gume. Jaz bi jih poslal nazaj s povratnico ali s čim podobnim da bi imel potrdilo da so jih prejeli.