Liderpnevmatik.si nateg?

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
Naslednjič zraven dopiši da hočeš letošnje gume, drugače jih ne boš prevzel.

Do zdaj še mi ni noben poslal starejših
smile-1.gif

Ni bilo moznosti vpisa komentarja.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Citat:
Uporabnik zino pravi:
Upam da ti vrnejo denar. Drugače pa si naiven da je joj. najdeš eno stran, guma je 15€ cenejša in za teh 60€ tvegaš da te nategnejo
aplauz.gif
Spletna stran je bila priporocena na tem forumu. Prej nisem vedel zanjo.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Citat:
Uporabnik zino pravi:
Upam da ti vrnejo denar. Drugače pa si naiven da je joj. najdeš eno stran, guma je 15€ cenejša in za teh 60€ tvegaš da te nategnejo
aplauz.gif
Spletna stran je bila priporocena na tem forumu. Prej nisem vedel zanjo.

A, če pa alter priporoča, pol pa itak
zmaga.gif
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Priporočila na Alterju veliko pomenijo. V Andori berejo Alter, zato bodo nemudoma poslali druge gume.
cool-1.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Citat:
Uporabnik sandra pravi:
Zakonsko so še vedno nove, a pri nas jih nimajo ?

Se 1x. Poslali so mi gume, ki jih prodajajo za 111 eur/gumo (DOT2014), kljub temu, da sem narocil gume za 131 eur / gumo. Torej bi morala biti guma DOT2015 ali visja.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Zanimivo da imajo samo eni uporabniki foruma vedno grozne probleme v življenju...

Maš pri nas kup internet in pravih štacun kjer lahko povprašaš kaj imajo na lagerju cejo vse o DOt-u in kje so jih naštancali.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Citat:
Uporabnik zino pravi:
Upam da ti vrnejo denar. Drugače pa si naiven da je joj. najdeš eno stran, guma je 15€ cenejša in za teh 60€ tvegaš da te nategnejo
aplauz.gif
Spletna stran je bila priporocena na tem forumu. Prej nisem vedel zanjo.

Ðizs - kdo od "naših" ti je pa to trgovino priporočil?
confused-1.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Citat:
Uporabnik sandra pravi:
Zanimivo da imajo samo eni uporabniki foruma vedno grozne probleme v življenju...

Maš pri nas kup internet in pravih štacun kjer lahko povprašaš kaj imajo na lagerju cejo vse o DOt-u in kje so jih naštancali.

A res? Kaksne grozne probleme pa?

Matsport, kjer hranim in menjam gume, ni od nobenega slovenskega dobavitelja mogel dobiti teh gum, namrec te gume so zelo specificne. Najprej sem se obrnil nanj.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Citat:
Uporabnik zino pravi:
Upam da ti vrnejo denar. Drugače pa si naiven da je joj. najdeš eno stran, guma je 15€ cenejša in za teh 60€ tvegaš da te nategnejo
aplauz.gif
Spletna stran je bila priporocena na tem forumu. Prej nisem vedel zanjo.

Ðizs - kdo od "naših" ti je pa to trgovino priporočil?
confused-1.gif

A je tezko uporabiti Iskalnik in vpisati 'liderpnevmatik'? Pa nastavi iskanje na 3 leta. Npr: https://www.alter.si/tabla/sho...rue#Post2113968
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
In kaj je tako specifičnega na njih da težko dobiš alternativo. Sem že malo 'prebrskal pa res v Sloveniji nimaš pametne izbire. Ker ecocontact 5 pa očitno ni ista guma.
Vsaj po nalepki.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Ne, ni enaka guma. To vrsto je Continental naredil specificno za EV je in (PH)EV-je, dimenzija, ki sem jo narocil, je specificna za Ampero.
Ima A razred za dez, A razred za kotalni upor in B razred za glasnost.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.922
1.088
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Citat:
Uporabnik Bastard pravi:
Pozabi vse skupej in bodi srečen da si si sploh kej prejel. Dej gor in vozi, vsaka šola neki stane

Ne bom. Prijavil jih bom na Policijo in od Mastercarda zahteval, da naredijo refundacijo od liderpnevmatik saj gre za, po mojem mnenju, za goljufijo.

Edina pravilna rešitev. Pa obvesti jih o tem (pisno) in kje lahko prevzamejo neustrezne pnevmatike, ki so jih poslali oz kam naj pošljejo dostavno/kurirsko službo prevzet.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Jaz pa mislim, da slovenski zakon o vračilu artiklov kupljenih po spletu v tem primeru ne velja za njih. So firma registrirana v tujini, tudi kolikor vidim poslujejo v tujini.
Po mojem veljajo njihovi splošni pogoji, ki so objavljeni na njihovi internetni strani, saj si se z nakupom strinjal z njimi. Torej včrailo ja, ampak pod njihovimi pogoji.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.416
113
Citat:
Uporabnik ribicija pravi:
Jaz pa mislim, da slovenski zakon o vračilu artiklov kupljenih po spletu v tem primeru ne velja za njih. So firma registrirana v tujini, tudi kolikor vidim poslujejo v tujini.
Po mojem veljajo njihovi splošni pogoji, ki so objavljeni na njihovi internetni strani, saj si se z nakupom strinjal z njimi. Torej včrailo ja, ampak pod njihovimi pogoji.


V velenjski rudnik pa lahko pride kaksno eritrejski podizvajalec z otrosko delovno silo al kako po tvoje?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Citat:
Uporabnik ribicija pravi:
Jaz pa mislim, da slovenski zakon o vračilu artiklov kupljenih po spletu v tem primeru ne velja za njih. So firma registrirana v tujini, tudi kolikor vidim poslujejo v tujini.
Po mojem veljajo njihovi splošni pogoji, ki so objavljeni na njihovi internetni strani, saj si se z nakupom strinjal z njimi. Torej včrailo ja, ampak pod njihovimi pogoji.

Si prebral linke, ki sem jih objavil? Se na njihovi spletni strani pise, da se gume smatra za nove le, ce so stare manj kot 2 leti. Kar je starejsega, se to blago prodaja po znizani ceni: https://www.liderpnevmatik.si/nasveti-o-pnevmatikah/oznaka-dot

Jaz sem narocil in placal gume po polni ceni: https://www.liderpnevmatik.si/avto-pnevmatike/continental/conti-econtact/215-55-r17-98v-257929

dobil pa sem gume, ki jih prodajajo z DOT2014 - po znizani ceni: https://www.liderpnevmatik.si/avto-pnevmatike/continental/conti-econtact/215-55-r17-98v-586239

Torej krsijo lastne pogoje in definicije.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.064
1.271
113
Škoda da nisi plačal s Paypalom. Bi bilo vse lažje. Ker vidim, da ga podpirajo.

Drgač pa kot pravi SJTV. Plus naredi print screen njihove strani in vsega, kar rabiš. Če so resna firma, se ne bi smeli delati budale, ko jim pokažeš njihove pogoje.
 

KURKOFF

Pripravnik
8. avg 2007
401
0
16
1. Paypal zahteva dodatno provizijo (cca. 5€)
2. Firma deluje v DE, registrirana je pa v Andori.

Tudi jaz sem naročil pri njih gume za kombi. Dobil še nisem nič. Upam, da bo kaj
bonk.gif

In tudi jaz sem "prečesal" Alter in sem dobil dober vtis o prodajalcu.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
@Andy Ma saj jaz nisem rekel, da ne bo dobil nazaj. Ampak bo dobil po njihovih pogojih, ki so iz splošnih pogojev naslednji:

Vrnitev blaga

Stranka lahko v roku 7 dni zavrne naročeno blago, če za to plača poštne stroške. Zavrnjeni izdelki morajo biti v izvirnih embalažah, v brezhibnem stanju in brez sledov uporabe. S pismom bo stranka AD TYRES INTERNATIONAL SLU obvestila o zavrnitvi blaga.

Preprosteje : AD TYRES INTERNATIONAL SLU lahko odpelje vaše blago in vam vrne denar v roku 30 dni, brez stroškov za zavrnitev blaga.

Če so bili izdelki montirani ali uporabljeni, denar ne bo povrnjen.
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Ampak jaz nisem dobil narocenega blaga, kot pise zgoraj. Jaz sem prejel blago nizje vrednosti, placal pa po polni vrednosti.
To je tako, kot da bi kupoval avto, se zmenil za novega, ga placal, potm ti pa iz skladisca pripeljali 3 leta starega, ki so ga prodajali po nizji ceni in ti rekli, da avto je avto, saj ni vazno, da smo ga prodajali po nizji ceni. Ti bos dobil avto, ki se je prodajal po nizji ceni, za ceno novega.
 
Nazadnje urejeno: