Lepote multikulturnosti 4

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
A new cartoon depicting the Turkish president in his underwear is threatening to worsen already-tense relations with France.
Turkish officials say the image, published on the front page of French satirical magazine Charlie Hebdo, sows "the seeds of hatred and animosity".


CharlieHebdoErdogan.jpg
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.745
209
63
Danes zna padati toča V1 in V2 na Pariz.

ne pada toca v obliki V1 in V2 ...

... padajo glave. danes v nici je zenska ostala brez

novica na siol-u
Napad v Nici: obglavili žensko


je sla zadeva ze predalec? so islamisti postali ze premocni, da se zadeva se lahko mirno ustavi?

mogoce pa tisti, ki pravijo da se bo nova verska vojna zacela v franciji, prav

koliko glav bo se moralo biti odrezanih na javnem kraju sredi mesta, sredi belega dneva, da se bo evropska (sem spadajo tudi nasi, fajon, lukec in ostali) levica zacela zavedati, da je vrag odnesel salo .... ali naj raje napisem mohamed?
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.083
3.033
113
Bogi migrantje, ki se sploh ne zavedajo kam prihajajo. Jaz bi se take destinacije ogibal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: map

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.101
3.395
113
ne pada toca v obliki V1 in V2 ...

... padajo glave. danes v nici je zenska ostala brez

novica na siol-u
Napad v Nici: obglavili žensko


je sla zadeva ze predalec? so islamisti postali ze premocni, da se zadeva se lahko mirno ustavi?

mogoce pa tisti, ki pravijo da se bo nova verska vojna zacela v franciji, prav

koliko glav bo se moralo biti odrezanih na javnem kraju sredi mesta, sredi belega dneva, da se bo evropska (sem spadajo tudi nasi, fajon, lukec in ostali) levica zacela zavedati, da je vrag odnesel salo .... ali naj raje napisem mohamed?

Mislim, da je čas, da se že enkrat nehamo slepiti.
Za Francijo (in preostalo Evropo?) sta samo dve možnosti:
- vojna (muslimani/islamisti (+levica?, "domači izdajalci") vs. vsi ostali)
- podreditev muslimanom in njihovi "kulturi".

Druga možnost ne obstaja.
Muslimani "odnehali" na bodo.
Širitev ozemlja in podreditev vseh nevernikov sta ena od osnovnih naukov islama.
.
Računati na to, da se bodo tudi muslimani enkrat "civilizirali", jaz ravno nebi.
RKC, ki je v osnovnem nauku miroljubna in je bilo njene nauke potrebno zelo, zelo sprevračati, da ja počela, kar je v preteklosti pač počela, je rabila, koliko(?) 500 let, da se je "civilizirala"?
.
Že to, da so na 24kur in MMC zaklenili komentarja pod novicama pove dosti.
Zakaj pa ne zaklenejo npr. tudi komentarjev pod članki o policajskem nasilju (belcev nad črnci seveda, saj drugo itak ne obstaja) v ZDA??
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Fe3

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
ne pada toca v obliki V1 in V2 ...

... padajo glave. danes v nici je zenska ostala brez

novica na siol-u
Napad v Nici: obglavili žensko


je sla zadeva ze predalec? so islamisti postali ze premocni, da se zadeva se lahko mirno ustavi?

mogoce pa tisti, ki pravijo da se bo nova verska vojna zacela v franciji, prav

koliko glav bo se moralo biti odrezanih na javnem kraju sredi mesta, sredi belega dneva, da se bo evropska (sem spadajo tudi nasi, fajon, lukec in ostali) levica zacela zavedati, da je vrag odnesel salo .... ali naj raje napisem mohamed?

Nasploh so z religijo oprane glave vseh ver, ki poskušajo vplivati na življenja normalnih ljudi, problem. Sicer redko beremo o terorističnih napadih Budistov in Hinduistov..
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.101
3.395
113
Multikulti lahko dolgoročno nekako znosno funkcionira samo, če v enačbi ni tudi muslimanov.
So preveč destruktivni in nestrpni do vseh ostalih ver. Da ateistov sploh ne omenjam.
Tako žal pač je.
.
P. S.
Se spomnim enega butla na FB, ki je slovenski islamski skupnosti (btw. smo zasledili kakšno njihovo obsodbo teh dejanj?) napisal: "Da je on sicer prepričan ateist, ampak čestita ob odprtju Ljubljanske Džamije." :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fe3

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.904
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Nasploh so z religijo oprane glave vseh ver, ki poskušajo vplivati na življenja normalnih ljudi, problem. Sicer redko beremo o terorističnih napadih Budistov in Hinduistov..
No ja, konfucijonisti kar koljejo po kitajskem, da ne omenjam budistov v Burmi. Kaj pa vera v komunizem? Ta je bil večje zlo v prejšnem stoletju kot vsi ostali izmi.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Three stabbed to death in 'Islamist terrorist attack'

Three people have died in a knife attack at a church in Nice, in what French President Emmanuel Macron said was an "Islamist terrorist attack".

In Nice, one elderly victim was "virtually beheaded", officials said. Another woman and a man also died.
A male suspect was shot and detained.

Nice Mayor Christian Estrosi spoke of "Islamo-fascism" and said the suspect had "repeated endlessly 'Allahu Akbar' (God is greatest)".

Two other attacks took place on Thursday, one in France and one in Saudi Arabia.
A man was shot dead in Montfavet near the southern French city of Avignon after threatening police with a handgun.
Separately, a guard was attacked outside the French consulate in Jeddah in Saudi Arabia. A suspect was arrested and the guard taken to hospital.


 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.643
2.360
113
Pomurje
26mil je muslimanov v EU.
Smo že daleč čez kritično točko. Poti nazaj več ni.
Kruta bo prihodnost na Evropskih tleh.
In to zaradi imaginarnih stvariteljev in verskih norosti.
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Francija ne more več naredit mira, ni načina. Itak je že čudno, da se je streljanje v klubu (120+ mrtvih) kar nekako pozabilo, ni več zasledit tega primera. Ljudje že postajajo apatični ob teh novicah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.904
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Zakaj ste mi brisali post? Ni bilo žalitev, le resnico sem napisal z anti rasiste in pro islamiste.
Ferdo je nakam tiho. Ali ni bilo tako med 2 sv.vojno, ko so bili sosedje tiho
 
2. okt 2007
3.575
2.028
113
najbolj krvave vojne so vedno bile zaradi vere. Pa čeprav (skoraj) vse vere učijo o ljubezni, miru,.... težava je v tem, da se najdejo takšni, ki si dikcije raznih koranov, biblij, razlagajo malo po svoje.

Itak pa je EU glede migracij zajebala, preveč s(m)o jih spustili gor. Tudi čez SLO mejo se jih preveč sprehaja, bi jih bilo potrebno vse zavračat, prej pa še v marici kakšnega vzgojnega....