Lepote multikulturnosti 4

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113

Ja sem potem zasledil, da nekateri pravijo, da naj bi bil morilec prijet v cerkvi ampak glede na to, da se je ena od žrtev skrila v bližnji lokal in tam tudi izdihnila (morda napačno) sklepam, da je tudi morilski migrant šel ven iz cerkve in da se komentatorji morda motijo. V medijih še nisem zasledil navedbe kje so aretirali morilca.
 

B81

22. jul 2007
34.474
8.951
113
Edina varianta mozna je prepoved vseh ver, kar bi naredilo judgement day oz. decade.

Pred tem pa ukinit razne "nihce me nima pravice grdo pogledat" drustva...
 
  • Všeč mi je
Reactions: VanZ in Mr_Wolf

B81

22. jul 2007
34.474
8.951
113
Razumem kaj hočeš rečt, ampak pred stoletji je krščanstvo delalo enako. Danes v razvitem svetu ne moreš ene vere prepovedat, druge pa ne, čeprav bi to bilo idealno, ker je več sveta nerazvitega z IQjem 50, namesto 100. Tudi ne moreš 25 mio ljudi dat na avtobus pa pelji ven, ker bo zvečer že 3SV.
Opcija 100x več zaporov in hitra sodišča, ampak spet je strošek, ki ga mora plačat EU. Ampak za vse to se ne bo nikoli potegovala nobena leva stranka v nobeni državi ali EU, tako da se pač nekaj menimo brezveze...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
osebno sicer mislim, da smo tole...karkoli že je...izgubili. žal ne gre drugače, ker smo (bili) tako vzgojeni. nimam nič proti drugim veram, a hudič je, ker k nam (v evropo) pljuska samo sodrga. ki provocira, se izživlja in na splošno predstavlja vse najslabše v svoji veri. sun tzu je davno rekel, da moraš vojno bojevati pri sovražniku in ne pri sebi. madonca, kje je kakšen norec, ki bi šel dol nekam in ene pol harema razrezal? pa se poj zadrl deus vult in kaboom...priznam, nočem tega, a hudiča no...eat your own medicine, bi temu rekel.
je pa res, da tile francozi pri hebdoju "res" provocirajo. to ni več satira ali kakšna umetnina, ampak dejansko je..anje v glavo. in velika večina muslimanov ne bo trznila na te provokacije, en delček pa bo. in posledice so vidne. vedno. in kmalu.
prepoved ver ali prepoved karkoli drugega tudi ni rešitev. če prideš v mojo hišo, spoštuj moja pravila igre. razširi to bolj globalno (na državo), pa je. ne spoštovanje pravil te vrne na začetek igre-nazaj v izgnanstvo ali svojo državo. samo pravila je treba spoštovati-na obeh straneh. ja, evropa s svojimi križarji je naredila veliko sranja po svetu. in tam doli. a če se gremo maščevanje zdej...tudi sama evropa je dala svojo porcijo krvi skozi, da je sedaj tukaj. divji zahod, ki še vedno vlada v glavah povprečnih američanov, je po eni strani "uspešen" model igranja igre. ne spoštuješ mojih pravil? ok....bang. a njihov amandma se jim je skozi leta izrodil v eno veliko sranje in sedaj se je jim to vrača v obliki (policijskega) nasilja. in rasizma, ki ga jenkiji nikoli niso zares predelali.
in ja, nočem biti veliki brat, a pri vsakem prosilcu bi jaz odvzel prstne odtise, dal dnk vzorec in sliko šarenice. nočeš? izvolijo na konec vrste. če dobim kakšen vzorec na kakšnem mestu zločina? jup, na konec vrste in ven iz države. tako preprosto je.
 

B81

22. jul 2007
34.474
8.951
113
in ja, nočem biti veliki brat, a pri vsakem prosilcu bi jaz odvzel prstne odtise, dal dnk vzorec in sliko šarenice. nočeš? izvolijo na konec vrste. če dobim kakšen vzorec na kakšnem mestu zločina? jup, na konec vrste in ven iz države. tako preprosto je.
To mi spet ni jasno, zakaj ne delajo tako? Če so meni vzeli prstne, ko sem dobil novo osebno in P.list.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.397
113
je pa res, da tile francozi pri hebdoju "res" provocirajo. to ni več satira ali kakšna umetnina, ampak dejansko je..anje v glavo. in velika večina muslimanov ne bo trznila na te provokacije, en delček pa bo. in posledice so vidne. vedno. in kmalu.

Velika večina BO TIHO.
In delček, ki bo "trznil" bo gladko prevladal.
Videli že večkrat v zgodovini - nasilnejši, če si pasiven, vedno prevlada!

Btw. Afganistan ima 37 mio prebivalcev.
Veš koliko je bilo na začetku hard-core talibanov, ki so si povsem podredili državo, jo vrnili v srednji vek in uvedli svoja pravila?
Ušivih 45.000.
.
Se je za zamislit.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.729
2.343
113
Pomurje
Ni treba daleč pogledat.

V Splitu je Torcida imela fešto, kljub korona ukrepom. "Samo" 3000 ljudi, celi državni vrh se spreneveda in ne upa nič rečt, kaj šele naredit.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sej tisti 'vzhod' ne more opic drugače obvladovat, kot skrajno na kratko. Problem je, ker se pa našim poženščenim politikom nekako smilijo in jih sprejemajo k nam z odprtimi rokami.

(Ne se jim ne. Našim politikom namreč "smilijo". Samo igrajo na nežne babje dušice našega ženskega dela volilk, da bodo še naprej ostali pri koritu. Pa čisto nič drugega :mad: )
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey