Lepote multikulturnosti 4

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.104
485
83
kranj
mah, asimilacija vedno deluje, če so jo naredi prav. če pa neprestano popuščaš v smislu liberalizma, se pa asimilacija ne zgodi. pa tako človen ne more biti rasist, nacionalist in ne vem kakšen "ist", če zahteva od državljanov aktivno znanje jezika v x mesecih in spoštovanje vere države, v kateri si. zaradi mene je lahko kranj (heh) pol albanski...ampak, ima da mi vsak najmanjši kekec govori slovensko! in zunaj nimaš kaj biti "ninja". po stanovanju zaradi mene hodi s kolom v riti zaradi vere...a v javnem prostoru boš govoril in delal tako kot piše v naši ustavi. ampak...ja, to pa ja ni v duhu liberalizma, šmenta. a obglavljanje je pa v duhu česa???
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in jonny77

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.101
3.395
113
ne ni ga
smo rekl nikoli več
Ja, samo to smo mi rekli: "Nikoli več."
Oni tega niso rekli. Itak pa še genocida nad Armenci nočejo priznati.
V islamu je resnica zeloooo prilagodljiv pojem... ...kakor je alahu najljubše.
.
Da nisi ti nekaj zamešal?
Kajti tokrat bomo mi v svoji dobroti/naivnosti/zabitosti... ...nastopali v vlogi Židov.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Ja, samo to smo mi rekli: "Nikoli več."
Oni tega niso rekli. Itak pa še genocida nad Armenci nočejo priznati.
V islamu je resnica zeloooo prilagodljiv pojem... ...kakor je alahu najljubše.
.
Da nisi ti nekaj zamešal?
Kajti tokrat bomo mi v svoji dobroti/naivnosti/zabitosti... ...nastopali v vlogi Židov.

Eh, nič nisem zamešal. Moje mnenje je pač da so peči v katerih bi pekli zarečeni kruh, ki ga je jonny77 omenjal že zdavnaj ugasnjene.
In noben več jih ne bo prižgal.

Ostalo pa ja, se strinjam. V k.urcu smo.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.646
2.363
113
Pomurje
Mogoče bomo mi v pečeh? To že itak smo, topolova krsta, potem vaza. Moderni že delajo tudi lesene "vaze".
Neki test je potrebno narediti.
Se strinjam z zapisom, da bi časopisi v EU lahko preverili svobodo izražanja in natisnili prve strani s karikaturami vseh svetih.
Mogoče bo levicarjem kapnilo kam to vodi
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Mr_Wolf

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.101
3.395
113
Eh, nič nisem zamešal. Moje mnenje je pač da so peči v katerih bi pekli zarečeni kruh, ki ga je jonny77 omenjal že zdavnaj ugasnjene.
In noben več jih ne bo prižgal.

Ostalo pa ja, se strinjam. V k.urcu smo.
Ja, samo ni nam treba biti u k.urcu.
No vsaj jaz ne vidim potrebe, da bi bili.
Ljudi je v Evropi dovolj in nobenih ni potrebno uvažati.
Se bomo pač navadili na malo slabši standard (npr. na stara leta), obdržali pa svobodo govora itd...
...musliče pa, če se s tem ne strinjajo, sterat tja od koder so prišli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in 8888

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
ne bomo v pečeh, ker nas rabjo

se bomo pa počas prilagodili... sej se vidi kam gremo

ženske bojo pač v burkah, mi pa brez pršuta, kremenatlcov in cvička pa terana... v službo boš pa še zmer lahko hodu, nč bat... edin šef bo mel turban
 
  • Wow
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Kamele0N

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Sicer pa, trenirajte:

أَشْهَدُ أَنْ لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰهُ وَأَشْهَدُ أَنَّ مُحَمَّدًا رَسُولُ ٱللَّٰهِ
 
  • Haha
Reactions: Matey

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
da ne boste guglal... kdo vam je kriv, če ste bral napačnega nemškega Karla...

allah il allah mohamed ve rassul allah (tko nekak) oziroma Alah je bog in Mohamed je njegov prerok.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.089
3.033
113
ne bomo v pečeh, ker nas rabjo

se bomo pa počas prilagodili... sej se vidi kam gremo

ženske bojo pač v burkah, mi pa brez pršuta, kremenatlcov in cvička pa terana... v službo boš pa še zmer lahko hodu, nč bat... edin šef bo mel turban
Pa kalamara? Veliki te blagoslovi!