Lepote multikulturnosti 4

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.917
3.736
113
Ljubljana
hmpg.net
Dva stavka iz istega članka:
"Italian Government Numbers Show 42% of Rapes are Carried Out by Migrants"
“The rapes were committed in 62.7% of cases by partners, in 3.6% by relatives and in 9.4% by friends,” reports Il Giornale.
sta me pritegnila, da sem šel pogledat, kaj pravzaprav v resnici piše.

Drugače je original tole:
"Le aggressioni perpetrate dagli stranieri in Italia sono in aumento. Secondo i dati del Viminale, 42 donne su 100 sono state violentate da immigrati. Le forme più gravi di violenza sono esercitate da partner, parenti o amici. Gli stupri sono stati commessi nel 62,7% dei casi da partner, nel 3,6% da parenti e nel 9,4% da amici. Anche le violenze fisiche (come gli schiaffi, i calci, i pugni e i morsi) sono per la maggior parte opera dei partner o ex. Gli sconosciuti sono autori soprattutto di molestie sessuali (76,8% fra tutte le violenze commesse da estranei). "
1. nasilnost imigrantov je v Italiji v porastu
2. 42 % žensk je že doživelo nasilno dejanje imigrantov
3. 75 % posilstev naredijo znanci, sorodniki, ki storijo večino najbolj nasilnih dejanj
4. Tudi večino fizičnega nasilja (focne, brce ugrizi) naredijo sedanji ali bivši partnerji
5. Tujci so v glavnem storilci spolnega nadlegovanja (76,8% vsega spolnega nadlegovanja naredijo tujci)

Naslov 42% posilstev izvršijo imigranti je navadna laž - ampak pritegne.

Zakaj nikoli nihče ne pogleda, kaj v resnici piše, ampak vsi komentirate "gotovo" dejstvo. 8888 izbira vire, ki so rasistični in širijo lažnjive novice, uperjene proti drugačnim.

To "novico" je sestavil tale:
Paul Joseph Watson (born May 24, 1982) is an English YouTube personality, radio host, writer and conspiracy theorist.He has been described as 'alt-right' and 'far-right' by multiple sources. Although as late as July 2016 he called himself alt-right, he no longer accepts that label and considers himself part of the 'New Right'.
Watson's career emerged through his work for conspiracy theorist and radio host Alex Jones. As editor-at-large of Jones' website InfoWars he helped promote fake news and advocated conspiracy theories such as the claim 9/11 was a government cover-up, the chemtrail conspiracy theory, and the New World Order. Subsequently reaching a significant audience, both Watson and Jones altered their focus. Presently their commentary is mainly focused on criticizing feminism, Islam, and left-wing politics. Watson also contributes to InfoWars's talk radio program The Alex Jones Show, where he occasionally either hosts or co-hosts. Watson has been working on InfoWars since October 2002.
Since 2011, Watson has hosted his own YouTube channel, prisonplanetlive, from which he expresses his views on topics such as contemporary society, politics, and modern liberalism in an often mocking manner. He describes his channel as "Culture, controversy, contrarianism" and often lampoons celebrities and politicians. As of February 2019, his channel has over 1.5 million subscribers.
In May 2019, Facebook barred Watson from using its Facebook and Instagram services
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ni potrebno. Itak se vedno največ deliktov oz. frustracij naredi v krogu družine oz. najbližjih. Nikakor pa nam ni potrebno zraven dodajati še zunanjih "izvajalcev", ki so se v bistvu samega sebe izgnali, obenem že vnaprej obljubljajo, da se ne nameravajo prilagoditi. :obesise:

KAJ boš z njimi? Šel na zavarovalnico Triglav zavarovat ženo in hčerkici, če bi se jih kakšen umazani neprilagojenec lotil? o_O
Vsi ti mladci so namreč pobegnili iz njihovega lastnega vojnega območja, torej so vajeni marsikaj, samo kulturnega sožitja ne.
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.668
574
113
Ko je v populaciji države 10% priseljencev, je nacionalnost in kultura za njo že vprašljiva.

Saj ni problem nacionalnost kot taka. Problem je kultura, ki jo prinesejo oz. se nočejo prilagodit. Kpl. vesolje gre v entropijo, to je naravni proces. Mi s svojo kulturo si pa gradimo primerno okolje za dostojno življenje. Zato se borimo proti entropiji, vsaj dokler smo živi.
In ko teh 10% zagreši 40% vseh posilstev se je za vprašat, komu je treba možgan spihat
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.917
3.736
113
Ljubljana
hmpg.net
"Naslov 42% posilstev izvršijo imigranti je navadna laž"
To je prosti prevod originala:
"75 % posilstev naredijo znanci, sorodniki, ki storijo večino najbolj nasilnih dejanj "
"42 % žensk je že doživelo nasilno dejanje imigrantov "
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sedaj je torej treba verjeti članku. Torej moja spada med tistih 58%, ki še niso imele bližnjega srečanja z migranti?
Verjamem, da mi moja ni ničesar do sedaj zamolčala ...

Mhmmmm, mislim da smo kar pod precejšnjo srečno zvezdo itd. :zmaga:
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.904
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
"Naslov 42% posilstev izvršijo imigranti je navadna laž"
To je prosti prevod originala:
"75 % posilstev naredijo znanci, sorodniki, ki storijo večino najbolj nasilnih dejanj "
"42 % žensk je že doživelo nasilno dejanje imigrantov "
Tepež, umor, ustrahovanje pa je za tebe deveta vas? No ja, tudi ti se ne boš temu izognil samo ne jokcaj se potem.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
"Naslov 42% posilstev izvršijo imigranti je navadna laž"
To je prosti prevod originala:
"75 % posilstev naredijo znanci, sorodniki, ki storijo večino najbolj nasilnih dejanj "
"42 % žensk je že doživelo nasilno dejanje imigrantov "

Hm, a ti sploh veš, kaj pišeš? To namreč pomen, da je skor vsaka druga bila deležna nasilja s strani imigrantov. Se prav tm nekje okol 15 milijonov, če govorimo o italiji...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
wellcome.jpg
 
  • Haha
Reactions: BornSkeptic

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.904
5.654
113
blizu močvirne prestolnice

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
5 zumb na 1 belca na šolskem avtobusu, ker nosi Trump kapo (Florida ZDA, ne JAR)


Dafuq logika policajev:
She said that same day that the police were not considering the assault to be a hate crime because “everyone that jumped on him were related.”
“Yeah, I don’t get it either, she added. “So if 5 white kids, all related, jumped a black child, no one would be screaming #HateCrime??? Double standards.”
 
Nazadnje urejeno: