Lepote multikulturnosti 4

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
pa je.ali te radikalni levicarji. Pocas bo prislo do tega, da se bomo moral skupaj postavit proti tem neandertalcem v Evropi, ampak ti in tvoji jajoljubci boste najprej veseli, ce bodo komu od levicarjev vrat prerezali in boste ploskali, dokler ne pridejo do vas. Res ste imbecili s temi levakarji, levicarji in levim fasizmom.
Ampak a mislis, da bo kaj drugace kot z vardo? Samoiniciativno ustanavljanje milic ni po godu Z evropi.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Potem pač ne spadaš v oddelek radikalnih levičarjev. Kaj je sedaj narobe?
Meni je povsem jasno da so proti muslimanskim ilegalcem tudi levičarji ampak za murgle press je pa edino tolmačenje samo skrajna desnica in to nabijajo v nezavest nonstop.
Je pa dejstvo da bi desnica takoj podprla naprimer fanatike iz zveze borcev če bi se postrojili proti ilegalcem....sam problem je židan, fajonka, tomićka in ostala neprilagojena zalega...

pa je.ali te radikalni levicarji. Pocas bo prislo do tega, da se bomo moral skupaj postavit proti tem neandertalcem v Evropi,
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Nisem za samoiniciativno ustanavljanje milic, ker se na žalost ponavadi tam najdejo šiškoti in podobna svojat, ki sem prepričan, da niso ravno koristni člani družbe in jih lokalni bifeji v Mariboru krvavo pogrešajo. Sem pa za zaprtje meje po Orbanovo, pa ali z dodatnimi policisti, ograj (po možnosti pod visoko napetostjo), vojsko ali pa minami. Pač, naj veljajo pravila za gibanje čez mejo zame enaka kot za multikulti inženirje.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Zal nekateri se zmeraj zivite v pravljici. Drzava ni storila za naso varnost od leta 91 nic. Sedaj se bo naenkrat zgodil cudez? Pa ja, kdo sploh je drzava? Mi. Zgodovina se ponavlja in ja, milice so edina forma, ki je v taksnih razmerah delovala. Z vsemi renegadesi vmes. Ker je taksna druzbena struktura. Kje je najvec odpadnikov, bad boyev, alfa male? Po zaporih. Najlepse zivi danes povprecen pozenscen soyboy. Ampak ta iluzija je zacasna, ker poznamo clovesko naravo in kako deluje evolucija. Treba se bo prilagoditi ali izumreti. Povprecen z evropejec zal tega ni sposoben zaradi zafurane feministicne vzgoje. Nekaj nas bo prisililo v spremembo.

Kaj predlagas sam? Dialog je mrtev ze dolgo. To upam, da ves. Sedaj je cas za akcijo.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Zal nekateri se zmeraj zivite v pravljici. Drzava ni storila za naso varnost od leta 91 nic. Sedaj se bo naenkrat zgodil cudez? Pa ja, kdo sploh je drzava? Mi. Zgodovina se ponavlja in ja, milice so edina forma, ki je v taksnih razmerah delovala. Z vsemi renegadesi vmes. Ker je taksna druzbena struktura. Kje je najvec odpadnikov, bad boyev, alfa male? Po zaporih. Najlepse zivi danes povprecen pozenscen soyboy. Ampak ta iluzija je zacasna, ker poznamo clovesko naravo in kako deluje evolucija. Treba se bo prilagoditi ali izumreti. Povprecen z evropejec zal tega ni sposoben zaradi zafurane feministicne vzgoje. Nekaj nas bo prisililo v spremembo.

Kaj predlagas sam? Dialog je mrtev ze dolgo. To upam, da ves. Sedaj je cas za akcijo.

Ne pretiravaj, policija je posredovala pri psihopatu v Izolski bolnici, pri tistem vojaku, ki je streljal na prometno patruljo,... Verjamem, da če bi tebi kdo npr. grozil, bi ti vzel pravico v svoje roke in barabina rezal pri živem telesu, jaz npr. bi klical policijo, ker za to jih imamo. Verjetno sem poženščen mamin sinček, ampak na splošno se mi še vedno zdi, da država pri nas (daleč od idealnega seveda) funkcionira.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
Madžarska na meji s Srbijo odkrila dva predora in ujela migrante

Budimpešta, 29. novembra - Madžarska policija je na madžarsko-srbski meji, na kateri že štiri leta stoji ograja iz bodeče žice, odkrila dva predora, ki ju je tudi že zasula. Ob enem od predorov je prijela 44 ljudi, ki so skušali nezakonito vstopiti v državo, sporočilo madžarske policije policije povzema avstrijska tiskovna agencija APA.

Vir: STA
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
Hrvaška policija s strelnim orožjem ranila še enega migranta

Zagreb, 28. novembra - Hrvaški policisti so v sredo popoldan med posredovanjem proti skupini nezakonitih migrantov na območju Mrkoplja nedaleč od meje s Slovenijo s strelnim orožjem poškodovali enega izmed njih. To je danes potrdila policija, ki je navedla, da se je oseba upirala policistu in sama "povzročila strel".

Vir: STA
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
Nice show of cultural enrichment or a fight between two moroccans in spain

 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Teroristični napad v Ljubljani ?
Kako pa, da nisi objavil te novice najbolj resnicoljubnega časopisa? Ker se je izkazalo, da so bili ti "predatorji" ameriški marinci? :eek:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
Notranji ministri EU o prihodnosti migracijske in azilne politike

Bruselj, 2. decembra - Notranji ministri EU bodo danes v Bruslju razpravljali o prihodnosti migracijske in azilne politike. Ta razprava naj bi pomenila konec obdobja premisleka, ob začetku novega političnega cikla se namreč po dolgem zastoju pričakuje premike. Zasedanja se bosta prvič udeležila nova evropska komisarja za to področje. STA