Lepote multikulturnosti 4

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
A današnjega Dela pa ni še noben prebral, kjer je Iraški kozjoj.bec rekel, da je porezal taksista v Novi Gorici in napadel policista, ker je bila taka božja volja. Pa do kdaj bomo še trpeli te retardirane muslije, da lezejo v Evropo?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Jp. Pozabil si še na tisti del, kjer je izjavil, da je imel namen taksista umoriti. Zaradi božje volje napadel, zaradi božje volje žrtev preživela.

Na vprašanje sodnika Igorja Majnika o tem, ali prizna krivdo, pa je odgovoril, da je želel taksista ubiti, vendar je bila božja volja, da je preživel.
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
"Jaz sem ga hotel ubiti, ampak taka je bila božja volja," je ob vprašanju o krivdi za napad odgovoril obtoženi 26-letnik. Še prej pa je že ob prihodu na sodišče povedal, da ga sojenje ne zanima, edino vprašanje za sodišče, ki ga je imel, pa je bilo, če so ga obsodili na smrt. Odklanjal je pomoč prevajalca in njegove zagovornice Branke Mevlja Turk. Do sodišča in tam prisotnih pa se je ves čas obnašal nespoštljivo.

Sodnik Igor Majnik je zato odločil, da ob priznanju krivde glavne obravnave ne bo. Menil je, da je dokazov krivde dovolj.

Do spora med voznikom taksija in migrantom na poti iz Vrtojbe proti Ljubljani naj bi prišlo, ker Iračan s seboj ni imel denarja, s katerim bi plačal vožnjo. Zato je taksist zavil s hitre ceste, Iračan pa ga je napadel z olfa nožem, so julijsko dogajanje pojasnili na novinarski konferenci Policijske uprave Nova Gorica.

Taksist se je rešil tako, da je zbežal iz avtomobila, s seboj pa vzel tudi ključe. Iračan je želel nato taksistu odtujiti vozilo in sam nadaljevati pot proti Ljubljani, zato je stekel za njim, da bi dobil ključe. Ko je ugotovil, da mu to ne bo uspelo, je odšel nazaj v avtomobil in skušal na drugačen način vžgati motor. Vendar so ga pri tem prehiteli policisti.

 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
V Angliji bi ga po parih letih spustili, ampak mu dali sledilno napravo na gleženj, tako da ne bi bil več nevaren :nigladek:
Pri nas bo pa uzival v udobju zaporov in po parih leti odšel kot inženir v Nemčijo.
Sem se par dni nazaj pogovarjal s kolegom, ki je bil 4 leta v zaporu v Venezueli, na koncu pa še eno leto na Dobu,... ko to slišiš, ti res ni več jasno zakaj majo pri nas tak luksuz v zaporih :nigladek:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Res, prav nikjer ne piše, da je razmetaval s hrano. RAZEN NA FAKING ZAČETKU ČLANKA.

Poglej priponko 30016
Ta bralka Jasna je pa gotovo zasebna detektivka, ki ga je nekaj dni spremljala, kako je od dobrih ljudi sprejemal hrano, potem jo je pa razmetaval. Zelo verodostojna priča. :bonk: Na sliki, ki jo je pripela ta verodostojna priča, pa ne vidim nobene hrane.
 
  • Haha
Reactions: Matey

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
V Angliji bi ga po parih letih spustili, ampak mu dali sledilno napravo na gleženj, tako da ne bi bil več nevaren :nigladek:
Pri nas bo pa uzival v udobju zaporov in po parih leti odšel kot inženir v Nemčijo.
Sem se par dni nazaj pogovarjal s kolegom, ki je bil 4 leta v zaporu v Venezueli, na koncu pa še eno leto na Dobu,... ko to slišiš, ti res ni več jasno zakaj majo pri nas tak luksuz v zaporih :nigladek:
Zakaj? (Preklete) človekove pravice. Dr. Janez Drnovšek. Pozneje še Hanžek. Barabam vse, poštenim dosti manj!

Za veleizdajo so take pred 70 leti - ustrelili. In TAKA, tako nenormalna promocija človekovih pravic ni nič drugega, kot - veleizdaja.
Še posebej ob dejstvu, da je kakih 15% Slovencev dobesedno - lačnih... Pa tudi kakšen slovenski otrok je lačen...

https://nova24tv.si/slovenija/ljudje/migrantom-topel-obrok-v-sloveniji-pa-skoraj-300-000-lacnih/
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Ta bralka Jasna je pa gotovo zasebna detektivka, ki ga je nekaj dni spremljala, kako je od dobrih ljudi sprejemal hrano, potem jo je pa razmetaval. Zelo verodostojna priča. :bonk: Na sliki, ki jo je pripela ta verodostojna priča, pa ne vidim nobene hrane.

:valjamse::aplauz::nigladek:

BLABLABLABLABLA....... kaj zdaj bluziš? A tako boli ta zajeb, da moraš zdaj takole dalje meglit?

Napisal si:
V članku ni govora o nobeni hrani, temveč samo, da je očitno duševno bolan človek prevrnil nekaj kant.

Jaz pa sem ti repliciral z dokazom, da nimaš prav:
Kot je zapisala naša bralka Jasna, se je »'modelu snelo'«. »Ne boli me to, da se je 'modelu snelo'. Boli me, da je razmetaval hrano, ki so mu dajali dobri ljudje. Alergična sem na nespoštljivost.
Ilegalcnaželezniški.jpg



Now shut the fu.ck up ali pa se opraviči za zavajanje.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ja redno spremljam situacijo že zadnjih 5 let ampak ne povsod najbolj Sirija Irak Libija.

Poznam pa kar nekaj ljudi ki so bili v zadnjih letih v podsaharski Afriki pa ne mislim na safariju.
Da ti odgovorim po njihovo..... Kaj imajo Evropejci s tem da se oni pobijajo za kurja jajca.
Tisti, ki so bili v podsaharski afriki na killing spree niso ravno merilo za inteligenco in splosno razgledanost tako, da bi se jaz vprasal v kaksnih krogih se druzis. amerika grda, urgh, crnci zatirani urgh.. lol stupid fuckers.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
  • Haha
Reactions: Lord_Raiden