Lepote multikulturnosti 4

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Nekateri pravijo, da v življenju uspejo le tisti, ki so ZELO ZELO vztrajni?

Jaz nisem tako vztrajen, zato ne rinem v države, v katerih bi imel (mogoče) večje dohodke. Mogoče... Če.

Zato ostajam tam, kjer sem bil rojen in kamor pravzaprav pašem. Pa naj se to imenuje Ljublajna, Slovenija, ali Alep, Sirija.
Ostajam kljub urejenim dokumentom za prestop meje.

Kakorkoli, vztrajnost se očitno vedno ne obnese.... Poglej link.

Preveč vztrajnosti ni dobro.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.638
14.340
113
Seveda da je vredno objave. Da folk vidi kako neprimerno se obnaša prav preveč ilegalnih migrantov, tole je žal nekaj povsem običajnega, povprečnega. Da več dni razgraja na isti točki ter razmetava hrano, ki mu jo v dobri veri podarijo dobronamerni mimoidoči.... bah, škoda besed. ekstremnim levičarjem se pa to seveda zdi nevredno objave, saj jim ni v interesu, da se širi negativna reklama v povezavi z njihovimi izbranci, rešitelji sodobne Evrope.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Še nekaj iz JAR. Rasistični Bantujci napadajo belce


Tole je popolnoma kontradiktorno s tvojim mišljenjem.

Sicer pa ko jebe Francoze in ostale kolonialiste. Še premal sranja jim delajo po Parizu, Londonu itn...

Ti so tu verjetno zaradi lepšega a ne:


Frances-Operation-Barkhane.jpg
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.908
3.027
113
Večina jih je iz držav malo bolj severno, Maroko, Alžirija, Tunizija pa Senegal, telih iz Malija bolj malo hara po Francoskih tleh
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri in 8888

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Seveda da je vredno objave. Da folk vidi kako neprimerno se obnaša prav preveč ilegalnih migrantov, tole je žal nekaj povsem običajnega, povprečnega. Da več dni razgraja na isti točki ter razmetava hrano, ki mu jo v dobri veri podarijo dobronamerni mimoidoči.... bah, škoda besed. ekstremnim levičarjem se pa to seveda zdi nevredno objave, saj jim ni v interesu, da se širi negativna reklama v povezavi z njihovimi izbranci, rešitelji sodobne Evrope.
V članku ni govora o nobeni hrani, temveč samo, da je očitno duševno bolan človek prevrnil nekaj kant. Če pa je to počel več dni, ne vem, zakaj ga niso že prej pospremili v ustrezno ustanovo. Če bi to počel kak klošar s pravim pedigrejem, bi res rad videl, če bi to na veliko objavljali. :gorjaca:
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.042
5.739
113
blizu močvirne prestolnice
Tole je popolnoma kontradiktorno s tvojim mišljenjem.

Sicer pa ko jebe Francoze in ostale kolonialiste. Še premal sranja jim delajo po Parizu, Londonu itn...

Ti so tu verjetno zaradi lepšega a ne:


Frances-Operation-Barkhane.jpg
Če bi bil tak znalec, bi vedel, da so na jug Afrike istočasno prišli tako belci(Nizozemci), kot bantujska plemena. In predvsem Bantujci so klali domače Koisanide in Hotentote.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.638
14.340
113
Res vredno objave. :nigladek:
Seveda da je vredno objave. Da folk vidi kako neprimerno se obnaša prav preveč ilegalnih migrantov, tole je žal nekaj povsem običajnega, povprečnega. Da več dni razgraja na isti točki ter razmetava hrano, ki mu jo v dobri veri podarijo dobronamerni mimoidoči.... bah, škoda besed. ekstremnim levičarjem se pa to seveda zdi nevredno objave, saj jim ni v interesu, da se širi negativna reklama v povezavi z njihovimi izbranci, rešitelji sodobne Evrope.
V članku ni govora o nobeni hrani, temveč samo, da je očitno duševno bolan človek prevrnil nekaj kant. Če pa je to počel več dni, ne vem, zakaj ga niso že prej pospremili v ustrezno ustanovo. Če bi to počel kak klošar s pravim pedigrejem, bi res rad videl, če bi to na veliko objavljali. :gorjaca:

Pa u PM no, kaj ti je treba tega glupega zavajanja? :nigladek::bonk:V bistvu sta opciji samo dve - ali nisi prebral članka pa brihtoliraš u 3PM ali pa si prebral in namerno zavajaš dalje. Da te ni sram. :gorjaca:

Citat iz praktično ZAČETKA članka:
Kot je zapisala naša bralka Jasna, se je »'modelu snelo'«. »Ne boli me to, da se je 'modelu snelo'. Boli me, da je razmetaval hrano, ki so mu dajali dobri ljudje. Alergična sem na nespoštljivost.

To, da je pa za vas ekstremne levičarje vsaka taka oseba duševno bolana je pa tudi že postal praktično generičen odziv, me ta dodatek sploh ne preseneča :nigladek:
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.638
14.340
113
Res, prav nikjer ne piše, da je razmetaval s hrano. RAZEN NA FAKING ZAČETKU ČLANKA.

Ilegalcnaželezniški.jpg
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Tole je popolnoma kontradiktorno s tvojim mišljenjem.

Sicer pa ko jebe Francoze in ostale kolonialiste. Še premal sranja jim delajo po Parizu, Londonu itn...

Ti so tu verjetno zaradi lepšega a ne:
In kje harajo evropejci po afriki? Si ti ze videl kaksen kaos je v tej druzbi? Tam se pobijajo za krajo kure in jajca. Civilizacija jim je tuja, dobesedno opice na planetu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Floki

Guru
6. sep 2007
9.908
3.027
113
Ja redno spremljam situacijo že zadnjih 5 let ampak ne povsod najbolj Sirija Irak Libija.

Poznam pa kar nekaj ljudi ki so bili v zadnjih letih v podsaharski Afriki pa ne mislim na safariju.
Da ti odgovorim po njihovo..... Kaj imajo Evropejci s tem da se oni pobijajo za kurja jajca.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.042
5.739
113
blizu močvirne prestolnice
Če že spremljaš dogajanja potem veš da temni postajajo sužnji kitajčkom in to veliko hujše, kot so bili pod belci.
Aja, pa v Parizu je bila včeraj v podzemni tudi panika. Zaprta zaradi bombe
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.926
5.463
113
Če že spremljaš dogajanja potem veš da temni postajajo sužnji kitajčkom in to veliko hujše, kot so bili pod belci.
Aja, pa v Parizu je bila včeraj v podzemni tudi panika. Zaprta zaradi bombe
Imaš jutri na Rtvslo1...edino termin je malo hmmm....bom gledal ponovitev!