Lepote multikulturnosti 4

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Nauk: na nasilje se ne odgovarja z nasiljem, pa je tak rezultat.
In nikjer v naravi ne vidis tega nauka, nikjer.

Jah, ce bi bil kaj razgledan bi vedel, da ravno v naravi vidis nauk mocnejsega. skoda, ker se zgodovina ponavlja. bomo pac vsi tepeni, nekateri malo manj.

:D prosim razsvetli me, nas, kje se tega v naravi ne vidi! PROSIM.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
Še nekaj o lažnivih levakih
MAY 2, 2019 :
Alex Jones, Infowars, Milo Yiannopoulos, Paul Joseph Watson, Laura Loomer, Paul Nehlen, and Louis Farrakhan have all been removed from the platforms.
Paše v tvoj kontekst.

"In an effort to contain misinformation and extremism that have spread across the platforms, Instagram and its parent company, Facebook, have banned Alex Jones, Infowars, Milo Yiannopoulos, Paul Joseph Watson, Laura Loomer, and Paul Nehlen under their policies against dangerous individuals and organizations. They also banned the Nation of Islam leader Louis Farrakhan, who has repeatedly made anti-Semitic statements. "

Še dobro da ti na Alterju lahko lepiš vse.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
MAY 2, 2019 :
Alex Jones, Infowars, Milo Yiannopoulos, Paul Joseph Watson, Laura Loomer, Paul Nehlen, and Louis Farrakhan have all been removed from the platforms.
Paše v tvoj kontekst.

"In an effort to contain misinformation and extremism that have spread across the platforms, Instagram and its parent company, Facebook, have banned Alex Jones, Infowars, Milo Yiannopoulos, Paul Joseph Watson, Laura Loomer, and Paul Nehlen under their policies against dangerous individuals and organizations. They also banned the Nation of Islam leader Louis Farrakhan, who has repeatedly made anti-Semitic statements. "

Še dobro da ti na Alterju lahko lepiš vse.
Še dobro da proti belske izjave proti izraelske izjave ta tvoj Facebook dopušča.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Tak je Ferdov ljubljenček
1568951943160.png
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Jah, ce bi bil kaj razgledan bi vedel, da ravno v naravi vidis nauk mocnejsega. skoda, ker se zgodovina ponavlja. bomo pac vsi tepeni, nekateri malo manj.

:D prosim razsvetli me, nas, kje se tega v naravi ne vidi! PROSIM.
Preberi se enkrat :)
Nauk za vzgojo sonckov v naravi ne deluje...
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
ferdo vidim da imaš prav misijo vsak vir skurcat. toj to, bravo. jebeš sporočilo.
To da ga je Trudeau sral ne (in nisem) zanikam, niti nimam namena.
Kar me moti pri nekaterih, ki lepijo linke tu je, da izbirajo izključno deklarirano rasistične vire.
To da ga je potencialni novi (stari) kanadski premier sral piše povsod. In med povsod je 8888 uspel najti človeka, ki so ga vrgli iz nekaterih družbenih omrežjih zaradi neprimernih (rasističnih, predvsem pa neresničnih) izjav. Lahko bi dal katerikoli drug vir.
In 8888 s takim izborom po več o sebi, kot o vsebini.
To sem že enkrat napisal in še vedno drži. Če 8888 nalepi vir, ki je, še enkrat, bil izključen iz nekaterih (svetovnih) družbenih omrežij, zaradi ekstremističnih in neresničnih izjav, to morda kaže tudi na usmeritev foruma.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Jah, ce bi bil kaj razgledan bi vedel, da ravno v naravi vidis nauk mocnejsega. skoda, ker se zgodovina ponavlja. bomo pac vsi tepeni, nekateri malo manj.

:D prosim razsvetli me, nas, kje se tega v naravi ne vidi! PROSIM.

Majsrt veš kje je problem, ti vidiš opico jo prefukaš, fašeš kazensko, globo in kartoteko. Opica pa je oproščena. Ko je moj mulc segu Albanca sem bil v trenutku preko easistenta pozvan v šolo..

Ko mi je prfoksa začela težit, sem ji reku, povejte mi naj potem drži in jih faše, al kaj predlagate. No vprašanje jo je šokiral in smo zaključili...
Pa še nekaj prvo k sem jih dal v Franceta Prešerna šolo sem tamale vpisal na kickbox, ter jih silil po 3x na teden na trening. To je edina stvar ki otroku zagotovi, da ima mir na tej Albanski šoli.

Samo keč je v tem, da če domačin prefuka ubožčka prezeblega je fašist, desničar, hitler....
Mi ne smemo oni lahko....

nauk ki ga ne razumeš očitno...
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
To da ga je Trudeau sral ne (in nisem) zanikam, niti nimam namena.
Kar me moti pri nekaterih, ki lepijo linke tu je, da izbirajo izključno deklarirano rasistične vire.
To da ga je potencialni novi (stari) kanadski premier sral piše povsod. In med povsod je 8888 uspel najti človeka, ki so ga vrgli iz nekaterih družbenih omrežjih zaradi neprimernih (rasističnih, predvsem pa neresničnih) izjav. Lahko bi dal katerikoli drug vir.
In 8888 s takim izborom po več o sebi, kot o vsebini.
To sem že enkrat napisal in še vedno drži. Če 8888 nalepi vir, ki je, še enkrat, bil izključen iz nekaterih (svetovnih) družbenih omrežij, zaradi ekstremističnih in neresničnih izjav, to morda kaže tudi na usmeritev foruma.

lahko v nedogled ponavljaš laž o viru virov, pa še vedno ne bo res.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
lahko v nedogled dokazuješ funkcionalno nepismenost, pa boš vedno bolj podoben svojemu portretu.

Novica je resnična, vir ki ga je navedel 8888 pa je znan po tem, da je ekstremističen in šire lažnjive novice. Uspešen pri tem širjenju pa je zato, ker je niso vse njegove novice lažnjive, če pa klikneš link dobiš nabor njegovi "novic", resničnih, neresničnih, rasističnih (ki niso nujno laž!, zgolj interpretacija je v "kontekstu"). LAhko jim celo verjameš. In to je namen teh "apologetov" resnice, ki jih 8888 verno citira.

In še enkrat, vir, ki ga je 8888 citiral, pa ne samo ta, je bil izključen iz nekaterih (svetovnih) družbenih omrežij, Verjetno teh nič ne briga, kdo v Sloveniji je zmagal v 2WW ali pa katera stranka je na oblasti. Lažnjivce in ekstremiste onemogočajo. Verjetno šele po tem, ko se zgodita dve stvari, najprej nekdo opozarja, da širijo ekstremistične ideje,nato pa nekdo preveri, če je prijava resnična. Niso ga izključili, ker komu ni všeč njegova brada, ampak zato, ker je lagal (to je lažje dokazljivo), širil ekstremistične ideje in kljub opozorilom to nadaljeval.

Pri nas še nismo tako osveščeni, očitno.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
MAY 2, 2019 :
Alex Jones, Infowars, Milo Yiannopoulos, Paul Joseph Watson, Laura Loomer, Paul Nehlen, and Louis Farrakhan have all been removed from the platforms.
Paše v tvoj kontekst.

"In an effort to contain misinformation and extremism that have spread across the platforms, Instagram and its parent company, Facebook, have banned Alex Jones, Infowars, Milo Yiannopoulos, Paul Joseph Watson, Laura Loomer, and Paul Nehlen under their policies against dangerous individuals and organizations. They also banned the Nation of Islam leader Louis Farrakhan, who has repeatedly made anti-Semitic statements. "

Še dobro da ti na Alterju lahko lepiš vse.


Definitivno se bo na Alter lepilo prispevke, v katerih se navaja gola dejstva na katere so ekstremni levičarji tako alergični, da so omenjene ljudi kar onemogočili kar pa glede na samo ekstremno levo usmerjeno politično pozicijo Googla in Facebooka ni nič nepričakovanega. Obe platformi namreč že dolgo delata na izoblikovanju javnega mnenja v po njihovo edino pravilno smer. Fašistične platforme torej, ki ne dopuščajo objav resničnih dejstev zgolj zato, ker so eni na njih preobčutljivi in ker na njih nimajo nobenega smiselnega odgovora.

Tako da ja, 8888 - najlepša hvala za prispevke P.J.Watsona, keep up the good work :zmaga:

Od tistih, ki pa imate Watsona za lažnivega in zavajajočega ekstremista pa lahko namesto citiranja levih ekstremistov, ki ga seveda ne marajo, z lastnimi besedami izoblikujete stavke v katerih poveste KAJ TOČNO je bila laž pa bomo imeli lahjko potem neko konkretno debato ne pa da se obešate na pravila Facebooka in Googla, ki sta znana po temu, da praktično takoj onemogočita tiste, ki objavljajo vsebine, ki niso v skladu z dandanašnjimi ekstremno levimi debilizmi.
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
lahko v nedogled ponavljaš laž o viru virov, pa še vedno ne bo res.

:zmaga:


Eni pač delujejo po nacistični doktrini, ki pravi, da 1000x ponovljena laž postane resnica in upajo, da se jim bo na slepo verjelo.
:valjamse: "Izbirajo izključno deklarirane rasistične vire", OMFG :valjamse: In pa če ga je Facebook onemogočil bo pa že rasist in nacist, ni druge opcije sploh :valjamse:
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky in cappy