Lepote multikulturnosti 4

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.656
113
blizu močvirne prestolnice
Dvoličnost levakov in levih organizacij
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.143
113
A lahko prosim nehaš bluzit in se špilat debila? Več kot očitno pišeš na pamet tako da najprej preveri realno stanje nato pa lahko nadaljujemo debato.
Ko te nekaj konkretno vprašam, sem pa debil. :nigladek:
F*cking ekstremni desničar :evil:

Nisem napisal, da si debil ampak da se nehaj špilat debila. Trenutno deluješ identično debilno kot jagababa s svojim ponavljanjem vprašanj o že prežvečenih stvareh. Predvidevam torej, da še vedno nimaš pojma čemu upravičeno postavljamo Google in FB na ekstremno levo in raje bluziš naprej, krneki.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.143
113
Pa še malo materiala o pristranskem delovanju Googla in Facebooka za nakladača bizija čeprav dejansko dvomim, da bo dejansko sploh pogledal te prispevke, ker če bi ga zanimalo ali je dejansko res kaj na stvari bi to našel že sam.



 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.009
113
Kočevska
Pa še malo materiala o pristranskem delovanju Googla in Facebooka za nakladača bizija čeprav dejansko dvomim, da bo dejansko sploh pogledal te prispevke, ker če bi ga zanimalo ali je dejansko res kaj na stvari bi to našel že sam.



V nasprotju z nekaterimi zaposlenimi, kot upokojenec nimam časa, da bi zijal ure in ure posnetkov, ki naj bi potrjevali ekstremno levičarstvo FB in Googla. Zanimivo pa je, da se na svobodo govora v glavnem sklicujejo razni ekstremisti pretežno desnega spektra, ki s svojim delovanjem spodbujajo sovraštvo proti takim ali drugačnim manjšinam. Dopuščam možnost, da so algoritmi umetne inteligence, ki jih uporabljata FB in Google včasih preveč restriktivni in včasih brišejo tudi kaj relevantnega. Čiščenje internetnega drekaštva je pa vseeno prekleto daleč od ekstremnega levičarstva in z njim nima nobene veze
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.143
113
Bla, bla, bla bla. Si zdaj uspel pogledati zadevo in če ja - imaš kak komentar?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
dobra je ta ... pokaži kje je to kar jaz trdim da ne obstaja, dobi servirano ... ah, tega pa že nimam časa gledat in trolla naprej ... a je možno sploh lepše opisat tipičnega levičarja? :cool:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.009
113
Kočevska
Namesto, da tomi in Matey jokata, kako FB in Google brišeta desničarsko sranje, raje povejta, kje poveličujeta anarhizem, antifo, komunizem, kar naj bi pač spadalo pod ekstremno levičarstvo.
Mi levičarji imamo pa podnevi pametnejše delo, ponoči se pa raje stisnemo k partnerju, kot da bi besno brskali po internetu in iskali dokaze za svoje blodnje. :zmaga:
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Namesto, da tomi in Matey jokata, kako FB in Google brišeta desničarsko sranje, raje povejta, kje poveličujeta anarhizem, antifo, komunizem, kar naj bi pač spadalo pod ekstremno levičarstvo.
Mi levičarji imamo pa podnevi pametnejše delo, ponoči se pa raje stisnemo k partnerju, kot da bi besno brskali po internetu in iskali dokaze za svoje blodnje. :zmaga:
zakaj pa se potem sploh oglašaš v takih temah?