Lepote multikulturnosti 4

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
Seveda so samo tvoje ugotovitve in zaključki edino smiselni in logični. :valjamse: Smo že videli, kako te je pred časom Ferdo lepo pošolal. :fredi: Se mi ne da več s takimi, ki so prepričani, da so dobili vso pamet na svetu.

:valjamse:

A si ziher, da je bilo tako kot pišeš? Sploh to o šolanju, lol. In niti približno nikoli nisem trdil, da vem vse, imam pa mnenje o vsem o kčemur se pogovarjamo in če meniš, da tu kje brcam v temo - tako kot ti recimo - lahko brez problema izpostaviš domnevno napačni del. Izvoli, oder je tvoj. Aja saj res, tebi se ne da več s takimi, ki so dobili vso pamet na svetu, tudi prav, računam torej, da od zdaj na moje poste ne odgovarjaš :cheer:
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Zajeta slika.PNG
 
  • Všeč mi je
Reactions: zobatec

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
V Italiji je en od takih danes zaklal vojaka in se zraven drl ono "Bog je največji" ... so ga že začopatli in strpali za rešetke :fredi: ...
-----------------------------
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
Italian soldier stabbed near Milan train station

A man reportedly used a letter opener to injure a soldier on patrol in Milan, a day after attacking people with a pen. Other soldiers managed to subdue the suspect, who allegedly shouted "Allahu Akbar" during the arrest.

The alleged attacker had already been stopped in the same area late on Monday for trying to stab people with a pen, according to a report from Italian ANSA news agency carried by Germany's DPA.

ANSA described the man as an irregular migrant from Yemen.
cultural enrichment.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky

B81

22. jul 2007
34.483
8.957
113
Prvih 7 drzav nima toliko biserov, kot mi. Mi imamo sam cvet evro inteligence.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
:valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse:

Evo ti nove lepote multikulti družbe oz. (ne)tolerantnost muslimanov do drugačnih oz. do pedrov, lezbijk, ipd.
Pa se je začelo tisto, na kar smo nekateri spet opozarjali že več let, da so nekatere skupine nekompatibilne in da bo med njimi kljub momentalnemu sodelovanju proti desnici prej ali slej počilo. Tokrat so v šoli v skladu z novodobnimi idiotizmi želeli poučevati o LGBT zadevah a se je to muslimanom zdelo neprimerno, sledili so protesti ter sprememba učnega načrta. Nova zmaga za muslimane torej

Dogodek št.1
School defends LGBT lessons after religious parents complain
The assistant headteacher of a school teaching children about homosexuality as part of a special programme has defended its decision after 400 predominantly Muslim parents signed a petition for the subject to be dropped from the curriculum.

Dogodek št.2
Birmingham school stops LGBT lessons after parents protest
A primary school that taught pupils about homosexuality as part of a programme to challenge homophobia has stopped the lessons after hundreds of children were withdrawn by parents in protest.

Dogodek št.3
Birmingham primary school to resume modified LGBT lessons
A primary school in Birmingham that suspended lessons about LGBT equality following protests by parents is to resume a modified version of the programme in September. Parents of pupils at Parkfield community school in Saltley staged weekly protests over the relationship lessons, which they claimed promoted gay and transgender lifestyles. In March, hundreds of mainly Muslim children, aged between four and 11, were withdrawn from the school for the day.
 

B81

22. jul 2007
34.483
8.957
113
Nauk: na nasilje se ne odgovarja z nasiljem, pa je tak rezultat.
In nikjer v naravi ne vidis tega nauka, nikjer.