Lepote multikulturnosti 4

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Verne muslimanke si glavo pokrivajo, neverne pač ne, če niso v to primorane. Ko pa pridejo v državo, kjer ni tovrstne prisile, se pač odkrijejo.
Ker je to jasno vsakemu normalnemu, je tvoje vprašanje navadna zajebancija.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.917
5.461
113
So pri nas potem primorane se pokrivat? Če ja...s čigave strani? Naše države? Seriatske lokalne policije? Jo mož drugače tepe če se ne?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.366
9.797
113
kod Džej-Zija
Verne muslimanke si glavo pokrivajo, neverne pač ne, če niso v to primorane. Ko pa pridejo v državo, kjer ni tovrstne prisile, se pač odkrijejo.
Ker je to jasno vsakemu normalnemu, je tvoje vprašanje navadna zajebancija.
Zakaj pa si verne glavo pokrivajo, če Koran tega nikjer ne zahteva? A pred revolucijo v Iranu ni bilo vernih žensk, ker nobena ni bila pokrita?
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.174
3.096
113
Verne muslimanke si glavo pokrivajo, neverne pač ne, če niso v to primorane. Ko pa pridejo v državo, kjer ni tovrstne prisile, se pač odkrijejo.
Ker je to jasno vsakemu normalnemu, je tvoje vprašanje navadna zajebancija.
»Muslimanka, ki upošteva islamski način oblačenja, v sebi nosi najvišji standard človekovih pravic,« je prepričana Pašić Bišićeva. In to ti pove celo slovenska državljanka.
Ti bi pa tu o neki prisili.
Same pravijo da je pokritost njihova svobodna volja in pravica.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.479
3.133
113
Sploh ne vem kaj pašićka sploh hodi v Slovenijo ko pa trdi da je v Singapuju vse tolk fina fajn.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.479
3.133
113
Tomićka naprimer bi bila lahko čisto zavita v mumijo. Bi bili Slovenci veseli ker ne bi videli njenega bednega frisa.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
In tisti, ki so jih polna usta kritike zakrivanja, bi hkrati muslimanke prislili, da se ne smejo zakrivati

throne-of-lies.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Lepo, da za spremembo (sicer indirektno) priznavaš svojo laž glede prisilnega nezakrivanja za muslimanke in je ne zanikaš.

In ja, trpimo te tu gor že leta, če že ravno provociraš in bi očitno rada spet mal pospamala temo z offtopici na lasten račun. Izvoliš.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Lepo, da za spremembo (sicer indirektno) priznavaš svojo laž glede prisilnega nezakrivanja za muslimanke in je ne zanikaš.

In ja, trpimo te tu gor že leta, če že ravno provociraš in bi očitno rada spet mal pospamala temo z offtopici na lasten račun. Izvoliš.
Od lanskega maja je že leta? Spet lažeš.
In kakšno laž indirektno priznavam? Citiraj me.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
In kakšno laž indirektno priznavam? Citiraj me.


Ok, k si lih ti. Najprej si spisala tole laž:

In tisti, ki so jih polna usta kritike zakrivanja, bi hkrati muslimanke prislili, da se ne smejo zakrivati.

Katero sem izpostavil s citatom ter GIFom v postu #1573, na katerega si ti odgovorila s postom #1574:

In to leta in leta tu na alterju, kajne? :evil:

S čimer na podlagi neugovarjanja in napeljave debate na delno drugo temo indirektno priznavaš izjavo kot laž in pelješ debato dalje na mojo oceno trajanja tvojega zavajanja tu gor na tabli, ker se ti pač zdi, da boš tu lahko s to drugo tematiko dovolj zameglila temo, da se skrije tvojo primarno laž. Enako kot vedno torej kadar se te dobi na laži.
Zdaj se pa raje odlogiraj preden v nadaljevanju naserješ 2 ali več strani spam postov pol boš pa spet jokala tebi naklonjenemu delu moderacije, da te naj odbanajo, saj si takšne kazni pa res ne zaslužiš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Matey
Kje točno sem z gornjo izjavo o zakrivanju omenjala tebe, te citirala ali ti odgovarjala? Nikjer, citirala sem Bizija. Spet se zaganjaš vame iz ljubega miru, tako kot nedolgo nazaj.
Ti nalepim tvoje izpade? Saj bom v moji temi, nič bat.
 
Nazadnje urejeno:

Občasnik

Fizikalc
5. nov 2018
109
75
28
Verne muslimanke si glavo pokrivajo, neverne pač ne, če niso v to primorane. Ko pa pridejo v državo, kjer ni tovrstne prisile, se pač odkrijejo.
Ker je to jasno vsakemu normalnemu, je tvoje vprašanje navadna zajebancija.

Zgleda, da ne sodim med normalne, ker meni tudi ni jasno. Torej, verna muslimanka je razkrita do 20. ali 25. leta starosti, potem se naenkrat začne pokrivati. Če ni prisiljena, verna je bila pa od malega, kaj je potem razlog, da začne naenkrat promenadirati s hidžabom, abajo ali celo v burki?

Še eno vprašanje. Zakaj verni muslimanski moško v Sloveniji ne nosijo dišdaše, muslimanske tunike? Zakaj ne pridejo tudi oni v službo na razgovor v svojih tunikah? Kajti njihove tunike se vidijo bolj tam, kjer je njihov procent visok, živijo v getih in zahtevajo šarijo. So muslimanske ženske v Sloveniji potemtakem bolj avantgardne v svoji radikalizaciji kot moški ali je razlog za njihovo prostovoljno izbiro muslimanskih naglavnih simbolov kje drugje?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Kje točno sem z gornjo izjavo o zakrivanju omenjala tebe, te citirala ali ti odgovarjala? Nikjer, citirala sem Bizija. Spet se zaganjaš vame iz ljubega miru, tako nedolgo nazaj.

Spet lažeš.

In tisti, ki so jih polna usta kritike zakrivanja, bi hkrati muslimanke prislili, da se ne smejo zakrivati.
Boste težili tudi starim mamam, ki še vedno nosijo rute? Pa nunam? Potem bodo pa na vrsti tiste z roza ali modrimi lasmi, s tatuji in pirsingi.

Mene pa še cel kup drugih so polna usta (upravičene) kritike prisilnega zakrivanja žensk, a nihče ni pisal o siljenju v nezakrivanje.
Faking sh1t ej, pyzda lažniva, mene ne boš nič obtoževala takih fašističnih dejanj. Odjebi že dol s foruma, lepo prosim. Lahko tudi s tega planeta, just GOOO.