Lepote multikulturnosti 4

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Spet zavajas, sam nisem nikoli rekel tega. In ne, ni proti pravilom. Sploh policist sme storiti marsikaj, ko je ogrozeno njegovo ali zivljenje koga drugega, poisci si sama.

Torej bi ti pocakala, da tale ded z nozem v roki prilaufa do tebe? Kaj pa bi potem?
Aja, opozorilni strel je zate direkten šus v glavo?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.917
5.461
113
In? Vprašal te je nekaj čisto drugega.... Ti pa s5 dimne bombice...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

dentex

Guru
20. sep 2007
2.679
585
113
Ilegalnem migrantu ki je storil več kaznivih dejanj in grozil ter napadel hmmm, kaj te mede punca kaj te mede.
Lohka se postaviš tja pa te napadejo lahko imaš tudi orožje na koncu je na tebi ali boš zaščitila sebe ali pa KRIMINALCA
 

B81

22. jul 2007
34.533
8.975
113
To je skoraj tako, kot bi bila njegova somisljenica. Nicesar v dogodku ne vidis kot narobe, LE to, kar je rekel oni poslanec. Neverjetno, ne bi verjel, da so taki ljudje v Sloveniji, ki ne obsodi dejanja in isce mehke hruske.
Tak bom rekel in globoko v sebi tudi klepec ni nobena izjema... he's just saying what we're all thinking :evil:
Btw, to je quote iz filma King Arthur.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Da se vam da.
Najhujši udarec za Petro K. bi bila - tišina. Nobene replike....

Ker si z nenehnimi replikami samo dviguje precej sesut ego. Ali pa mogoče služi prepotrebne dinarčke. Verjetno pa oboje...
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in Kamele0N

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
To je skoraj tako, kot bi bila njegova somisljenica. Nicesar v dogodku ne vidis kot narobe, LE to, kar je rekel oni poslanec. Neverjetno, ne bi verjel, da so taki ljudje v Sloveniji, ki ne obsodi dejanja in isce mehke hruske.
Tak bom rekel in globoko v sebi tudi klepec ni nobena izjema... he's just saying what we're all thinking :evil:
Btw, to je quote iz filma King Arthur.
Mi poveš kje sem sploh karkoli komentirala Iračana, kaj šele rekla da ni nič narobe?
Glede migracij sem marsikaj napisala. Tistega seveda ne citirate, rajši si izmišljujete.
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.533
8.975
113
Da se vam da.
Najhujši udarec za Petro K. bi bila - tišina. Nobene replike....

Ker si z nenehnimi replikami samo dviguje precej sesut ego. Ali pa mogoče služi prepotrebne dinarčke. Verjetno pa oboje...
A ce imas resources in zacnes ponujat solde uporabnikom, da dajo nekoga na ignore...je to kaznivo? :evil:

Aja mimogrede, tu Matey vedno zajebe :evil:
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Hrvaški policist: Migrantom vzamemo denar, telefon pa razbijemo


da588cfc-2ff3-4443-a807-dbf469cdd00a-pismo.jpg



https://www.index.hr/vijesti/clanak...rantima-uzimamo-novac-i-mobitele/2101560.aspx
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Glede na to, da ilegalno rinejo čez zeleno državno mejo, kjer bi na mejah določenih držav bili ustreljeni in to po možnosti brez opozorilnega strela, jo še dobro odnesejo.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.466
5.458
113
Šoferja čez noč odpustili, vzrok: tetovaža, povezana s Hitlerjem

Njegova kariera v Flixbusu, ki organizira avtobusne prevoze tudi iz Slovenije, se je končala zaradi nekega francoskega potnika, ki je na voznikovi roki minuli teden opazil tetovažo, in sicer zapis Mein Kampf, kar je bil naslov manifesta nacističnega diktatorja Adolfa Hitlerja.

Potnik, ki je potoval iz južne Francije v Bergamo, je fotografiral tetovažo voznika in jo objavil na twitterju. Flixbus je najprej svojega zaposlenega branil, toda kmalu so se v podjetju opravičili in voznika odpustili.


 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83