Lepote multikulturnosti 4

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Lahko s sarkazmom pišeš tako, da izpade kot da povsem resno misliš, kalbo se mi zdi, da je odličen primer takšnega pisanja tu gor.
In v kolikor pa ne gre za sarkazem je pa skoraj identično, kor da bi bral tebe in tvoje leftardovske nebuloze :cheer:
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Lahko s sarkazmom pišeš tako, da izpade kot da povsem resno misliš, kalbo se mi zdi, da je odličen primer takšnega pisanja tu gor.
In v kolikor pa ne gre za sarkazem je pa skoraj identično, kor da bi bral tebe in tvoje leftardovske nebuloze.
piagolo nikogar ne žali, niti ne piše v imenu katerega izmed uporabnikov in se na nikogar ne sklicuje.
Madona no, a nisi bil ti nekoč moderator?
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Joj kok pa tebe jebe razumevanje napisanega ej pa to ne moreš verjet :aplauz:

"Lahko s sarkazmom pišeš tako, da izpade kot da povsem resno misliš, kalbo se mi zdi, da je odličen primer takšnega pisanja tu gor. "

S tem stavkom sem povedal, da kalbo pri pisanju po Alterju zelo kvalitetno uporablja sarkazem, saj so se že našli primerki, ki so njegove zapise jemali z vso resnostjo.

Zdaj pa izvoli bluzit dalje in izposavljat kr ene tematsko povsem nepovezane zadeve. Ampak saj vem, taka pač si. Če zraven ne zabluziš na polno pač nisi zadovoljna s postom :aplauz:
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.160
3.088
113
Verne muslimanke si glavo pokrivajo, neverne pač ne, če niso v to primorane. Ko pa pridejo v državo, kjer ni tovrstne prisile, se pač odkrijejo.
Ker je to jasno vsakemu normalnemu, je tvoje vprašanje navadna zajebancija.
Drugače verujoče in nevernice si ravno tako pokrijejo glavo v denimo Iranu. To jim daje občutek svobode.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.160
3.088
113
Pravzaprav bi morala biti cela flota teah ladij. Zgolj ena nova je kot žejnemu štamprle vode.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
ksz
Kaj mislite zakaj falangisti zopet brusijo nože?
Mogoče tudi zaradi tega
https://www.memri.org/reports/hizbu...e-have-enough-missiles-send-israel-back-stone

Spet ti z tvojimi umotvori.
Falangisti se lahko ravno temu cloveku zahvalijo da zvonovi po srednjem vzhodu se zvonijo. Ker ce bi njihovi zavezniki ISIS v siriji prevladali, bi falangisti imeli samo 2 moznosti. Placevati dzizo in sedeti v kleti, ali pa obleci oranzno pizamo.
Ampak navajeni smo tvojih nevednih smetenj po forumu skozi leta.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
aB0qzbQ_700bwp.webp
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja, boji se tistega enega od miljonov, ki jo bo na koncu napalil :zavijazocmi: .