Lepote multikulturnosti 4

B81

22. jul 2007
34.459
8.936
113
Pa si res zihr?:evil:
Ja, saj sem pisal, da imam "kolegico" (Slovenko) tam, ki je od zacetka do zdaj spremenila mnenje o tej sceni. To so novice iz lahkoreces prve roke, ko prideta z mozem sem in še on Sved razlaga, ded star 60+... ne pa to kaj se en vijolcni tam nekaj dere, welcome pa human rights pa ti nonsensi...to je vredno tocno nic.

In "skoraj" vsi vi nimate nobene izlusnje, niti niste bili kje v stiku s hordami, tako da ne vem, od kod izvirajo vasi pogledi na problem.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
Ja isto vidiš kot vsi tebi podobni. Migranotv pri nas je 500.000, vsak dobi miljon euir od države na mesec, vsi so morilci in posiljevalci, v EU je že 80% muslimanov. Boš rekel da se motim?

Motiš se tako, da se bolj nebi mogel. Naredil si povzetek NoreTV in ne Alterja.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
Umor iz casti v Utrechtu? Kaj je to?

Nekaj o streljanju v Ultrechtu:

Citiram:
A man has admitted to killing three people on a tram in Utrecht and said he acted alone, Dutch prosecutors say.

Turkish-born Gokmen Tanis, 37, wounded five others and was arrested on Monday after a city-wide manhunt.

A judge on Friday extended his detention for two weeks as investigations continue.

Prosecutors are assessing whether he was driven by terrorist motives or his actions came from personal problems combined with radicalised ideas.

Three other men, aged 23, 27 and 40, were arrested after the incident but have since been released.

Prosecutors said their investigation now led them to believe the gunman had no help from other people.

A spokesman for the public prosecutor said the suspect had admitted three charges:

  • murder or manslaughter with a terrorist intent
  • attempted murder or manslaughter with a terrorist intent
  • making threats with terrorist intent
nvestigators had earlier established that the suspect had no prior relationship with the victims of the tram attack.

A letter was discovered in the suspect's getaway vehicle which police say has led them to consider a terrorist motive.

Prosecutors say Mr Tanis was known to Dutch police and a psychological evaluation has been arranged.

Neighbours have described the suspected gunman as a "loser" and a petty criminal rather than a terrorist.

Konec citata. Vir: https://www.bbc.com/news/world-europe-47665191
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
dejstvo je, da se na Alterju v veliki meri citira in verjame Novi24TV in podobnim medijem.

Če tako počne in temu verjame par (dobesedno) uporabnikov to še niti približno ne pomeni tega kar si napisala. Verjamem pa, da ti tako vidiš vse skupaj enako kot Bitch vidi forum kot ga je opisal.
 

B81

22. jul 2007
34.459
8.936
113
Ali pa da je potovala sama brez moskega spremstva. Morda ni imela rute. Morda imela kakega drugega jebaca razen bratranca. Kaj pa ves, vsekakor so si naredili veliko razlogov za postrel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: membrain

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Ja, saj sem pisal, da imam "kolegico" (Slovenko) tam, ki je od zacetka do zdaj spremenila mnenje o tej sceni. To so novice iz lahkoreces prve roke, ko prideta z mozem sem in še on Sved razlaga, ded star 60+... ne pa to kaj se en vijolcni tam nekaj dere, welcome pa human rights pa ti nonsensi...to je vredno tocno nic.
Lej to še vedno nič ne pove o relevantnosti teh novic.
Samo poglej primere na tem forumu:evil: Če je recimo tvoj vir Jado, potem pri nas tovornjaki vozijo 140km/h, šiptarji pa so večinsko prebivalstvo.
123 ti bo znal povedati, da imamo trdi komunizem z gulagi, delovnimi brigadami itd, ter edino luč na koncu tunela v zatiranem demokratu JJ.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Potem imaš pa McGiverja ki je sosed od obsojenega Eritrejca in pravi, da sploh ni vedel da so migranti živeli 50 m stran, čeprav hodi psa sprehajat čez igrišče, kjer so se štihnili.
Kakopak je večina forumašev njegov zapis gladko ignorirala :evil: