Lepote multikulturnosti 4

B81

22. jul 2007
34.471
8.947
113
Lej to še vedno nič ne pove o relevantnosti teh novic.
Samo poglej primere na tem forumu:evil: Če je recimo tvoj vir Jado, potem pri nas tovornjaki vozijo 140km/h, šiptarji pa so večinsko prebivalstvo.
123 ti bo znal povedati, da imamo trdi komunizem z gulagi, delovnimi brigadami itd, ter edino luč na koncu tunela v zatiranem demokratu JJ.
Nic od tega, kar nastevas. Zenska delala v soli, kjer je mladina iz vzhoda nemogoca, nenormalna.
Taksno je stanje. Relevantno, brez bluzenja.
Tak, zdaj pa lahko das glavo nazaj v pesek.
 

B81

22. jul 2007
34.471
8.947
113
Potem imaš pa McGiverja ki je sosed od obsojenega Eritrejca in pravi, da sploh ni vedel da so migranti živeli 50 m stran, čeprav hodi psa sprehajat čez igrišče, kjer so se štihnili.
Kakopak je večina forumašev njegov zapis gladko ignorirala :evil:
Potem pa imas se opico ki razgraja po lokalu, da morjo prit ponj :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

jest5

Guru
18. avg 2007
25.263
-8.464
113
Kot je bilo že napisano...
"Ni potrebe da izvemo", ker se dogaja v zabačeni, revni Afriki. Neporočanje nima nobene veze s kristjani. Prav tako se nič kaj ne poroča o pizdarijah v Mehiki, Boliviji, Kolumbiji, iz Jemna izvemo samo drobtinice itd.
Ampak ja, to je levičarska zarota, ejga.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Potrebujemo njegovo plačo...vsak (minus migrantje)
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.977
113
Aha... zdaj si me razvetlil. Potrebujemo svetovljane, ki bodo prišli iz razvitih držav pri nas kupili zapuščlene nepremičnine, jih preduredili, ter njihove bogate v tujini zaslužene pokojnine zapravljali pri nas. Ahaaaaaaa... a tele je g. Pahor mislil.... Pismo mi smo ga pa narobe razumeli revčka. Se je nekoliko narobe izrazil. Ker res ne vem zakaj bi takega človeka sprejeli kot sovražnika. Kako mu nekaj takega pride na misell? Take ljudi z odprtimi rokami sprejmemo.

Sarkazem off:
Daj prosim objektvno napiši mo kdo k nam migrira in zakaj?
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho