Lepote multikulturnosti 4

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
KSz
Jaz sm zato da vsi spokate na bližnji vzhod ali v afriko. Glede na to da nas bodo lihkar preplavili muslimani in črnci jihi mogoče tam zamnjka pa boste tam happy happy
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Pismeni osebki v mojem postu brez težav opazijo razlog. Tebi ne uspe?

Ne. Če pa v izjavi "Dej za teorije zarote poišči kakšen primernejši forum" ciljaš na besedno zvezo "teorija zarote" mi pa to pač ni zadosten razlog, da se o tem kar nič ne piše. Lahko morda spišeš kak bolj smiselen argument zakaj tisti video nima kaj početi v tej temi ali je to pač to?
 

B81

22. jul 2007
34.431
8.919
113
Tako kot Alter. Odkar se je začelo pisat samo o sovraštvu je forum propadel. Včasih smo se dobili, kako zajebanstko rekle na temo rdeči/beli pol pa spil pivo pa govoril o življenju. Zdej se pa itak samo pizdite vsi pa stresate sovraštvo na celo zemljo in n vse ljudi in je kar je. Propadel forum.
Ni druge, ko da gres na MON :evil:
 

Qshtr

Fizikalc
22. avg 2011
477
79
28
ja, saj če bi kakšen imam recitiral koran v vatikanu, bi ga tudi kakšen "vatikanc" po buči, ane?


Oh wait... click
 

B81

22. jul 2007
34.431
8.919
113
https://www.france24.com/en/20190204-pope-francis-uae-historic-trip-arabian-penninsula

Zanimivo kako ni bilo nobenega masovnega kamenjanja... aja....
Bogi res...Pol pa kaj mam jaz med ušesi... bolj je problem kaj imate vi med rebri
Pa dobro no. Pa ti res zivis v pravljici? Pa ne se jebat, pa pisal si ze take po forumu, da zivljenje ni zgledalo nic kaj pinky zate, zdaj pa tu neki happy happy happy world ven meces, pa vsi se mejmo radi pa bo, pa a si ok ti? Ti lahko mas rad arapca, ampak on ne bo imel rad tebe. Ali mislis drugace?

In kaj mislis, da je bilo pomembneje, da je homo erectus prezivel in se razvijal dalje, to, kar je imel med rebri ali to med usesi? Drugac pa take pises res, ko da si nonstop zadet. Pa vcasih si še bil vredi.