Lepote multikulturnosti 4

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113

islam-is-the-religion-of-peace-pieceof-youover-here-piece-25528833.png
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.569
113


Ta EU tvorba, je postala ena velika farsa... prebežnikom in Ukrajincem več denarja in pravic kot lastnim državljanom... upam, da ta umetna tvorba kravatarjev iz Beneluxa čimprej propade!!!


Medtem so se na zadnjem G7 srečanju v De/Bavarska zagradili na 16 km okoli gradu.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
a ti ni všeč, reč da si begunec, sej si verjetno bolj podoben ukrajincu kot sirijcu.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Danes so hare krisna ob bohinjskem jezeru provocirali. Zdaj imajo ze ozvocenje, se zmeraj pa niso napredovali iz najpreprostejsih melodicnih vzorcev ala kuza laja z repkom miga v nekaj bolj obogatenega npr refren cevapcici skladatelja korado brendy.

Skratka na neki tocki so me prebudili iz spanca postenega v triglavskem narodnem parku in ravno, ko se obuvam, da jih sunem v rit se mi napopata dva zadetka sredi 50.let v čopkih in me fehtata za denar. Naj podprem njihovo bogato kulturo. Sem rekel a zdej k nimate roga in metelkove boste pa cigani v parku tezili. Se jima zahvalim za pozornost in prosim naj se spokajo. Ker Cerkev je samo ena. Katoliska. Pa je zacel tuliti, da je njihova vera stara 5000 let in niso nasilni, naj se nemudoma spreobrnem. Sicer kaj, vprasam. Pa je zacel jecljati in tista tipicna fora, da je bil Jezus usmiljen in je imel vse rad. Recem ja ni bil ampak je. Je pa tudi strogi sodnik razfukal tempelj lastorocno, ko so ga ljudje srali notri. In kar tezita in tezita dokler si nisem zacel ogrevati pesti in dejal, da se jih pravi indijci sramujejo, ker niti kopirati ne znajo pa je spet zablokiral. Verjet o zarad sonca, v glavnem precej nasilen moras biti z njimi bolj kot z unimi americani k sveta pisma prodajajo od vrat do vrat.
 

dax

Majstr
22. maj 2012
702
1.616
93
Danci na prvi sliki zgledajo kar prestrašeni...

 
  • Haha
Reactions: map in XXXL