Lepote multikulturnosti 4

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.016
5.724
113
blizu močvirne prestolnice
Alter rasisti, kdo je bil, kdo je upal reči bobu bob in poizkuil narediti red?

A i tem pa ne boš poročal? Tukaj se je šlo za verbalni tam sicer že kar nekaj let nazaj pa kar za umor. Po zopet nič krivega temna rasa
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth in zaseka

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Saj vidis, da ima vecina oprane mozgane in vidijo samo tisto, kar jim govorijo veliki šefi. Povprecen clovek se itak nikoli v zivljenju ne vprasa cemu in zakaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.156
113
G-class fits every style
1657536557213.png
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.967
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Saj vidis, da ima vecina oprane mozgane in vidijo samo tisto, kar jim govorijo veliki šefi. Povprecen clovek se itak nikoli v zivljenju ne vprasa cemu in zakaj.
Povprecen clovek se itak nikoli v zivljenju ne vprasa cemu in zakaj, niti ga morda ne zanima, kaj se dogaja v ZDA. Ga pa zanima kaj se dogaja v Ljubljani, kjer rasisti SO napadli temnopoltega.
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
752
870
93
Povprecen clovek se itak nikoli v zivljenju ne vprasa cemu in zakaj, niti ga morda ne zanima, kaj se dogaja v ZDA. Ga pa zanima kaj se dogaja v Ljubljani, kjer rasisti SO napadli temnopoltega.
Si pomislil na to, da sta ga mogoče provocirala?
V centru Ljubljane jih stalno gledam kako posedajo in nadlegujejo mimoidoče.
Zanimivo, da jih vidim samo kako posesajo ali pa se sprehajajo okoli, delati pa nisem videl do sedaj NITI ENEGA!
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
752
870
93
Ti si videl enega, da dela, vsi tisti, ki jih jaz vidim, nobeden ne dela. To pove vse o njih in njihovi pripravljenosti za delo.
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
752
870
93
A jih skrivajo povsod, da jih ne vidim?
Sem pa slišal marsikaj iz azila, je kolega delal tam. Tudi to med drugim, da nočejo delat.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Baje so na Švedskem spremenili (razširili?) definicijo posilstva kar potem seveda vpliva tudi na povečanje števila posilstev. Lahko pa da je to (tudi) zgolj priročen izgovor, da ne bi še dodatno vzpodbujali sovraštva do migrantov.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Jup, sem vedel, da sem pred časom bral nekaj o tem:

Rape conviction rates in Sweden have risen 75% in two years following a major change in the law, spurring calls on Monday for other countries to revamp their legislation.

Sweden changed the legal definition of rape in 2018 to sex without consent. Unlike in many countries, prosecutors do not have to prove the use or threat of violence or coercion.

 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Škoda, me res kar zanima kaj ima za povedat a očitno ne dovolj, da bi plačal. :zavijazocmi: :zardelalter:
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.633
992
113
Zadnjič sredi Ljubljane lepo rečem enemu da se z električnim skuterjem vozi po kolesarski ne po pločniku. Potem pa pridejo za mano 3 šipci pa sem videl kje sem zajebal in samo čakal, da kakšen nož ven pride.
Po Izoli pa mladoletne združbe že izvajajo obrožene kraje.

Res se mora nabrati kritična masa in to razbiti, drugače bo vse njihovo.
 
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: Marxon in Morgoth

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
752
870
93
Zadnjič sredi Ljubljane lepo rečem enemu da se z električnim skuterjem vozi po kolesarski ne po pločniku. Potem pa pridejo za mano 3 šipci pa sem videl kje sem zajebal in samo čakal, da kakšen nož ven pride.
Po Izoli pa mladoletne združbe že izvajajo obrožene kraje.

Res se mora nabrati kritična masa in to razbiti, drugače bo vse njihovo.
Kako se je pa to končalo potem? Si jim zbežal ali so samo grozili?