Lepote multikulturnosti 4

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
751
870
93
Mojih 5 ateističnih centov:
- verjetno je vedel v kaj se spušča in kako nizkointeligentni so ti musliji.
- kaj bodo Švedi počeli v svoji državi, je stvar Švedov, ne ene necivilizirane manjšine.
- to kar Švedi počnejo, oziroma bolj pravilno ne počnejo s to necivilizirano drhaljo je skregano z vso logiko.
- v 90. so v sosednji Norveški black metalci požgali več več sto let starih cerkva. Dobili ao par let aresta, to je vse. Nobenega klanja black metalcev, nobenih izgredov s strani Kristjanov.
- Tudi pri nas smo imeli primere napadov na cerkve in vero (Marija s podgano, vandalimi, itd), zopet nobenih izgredov.

V Evropi srednjega veka ni več in ga tudi nočemo nazaj.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Mojih 5 ateističnih centov:
- verjetno je vedel v kaj se spušča in kako nizkointeligentni so ti musliji.
- kaj bodo Švedi počeli v svoji državi, je stvar Švedov, ne ene necivilizirane manjšine.
- to kar Švedi počnejo, oziroma bolj pravilno ne počnejo s to necivilizirano drhaljo je skregano z vso logiko.
- v 90. so v sosednji Norveški black metalci požgali več več sto let starih cerkva. Dobili ao par let aresta, to je vse. Nobenega klanja black metalcev, nobenih izgredov s strani Kristjanov.
- Tudi pri nas smo imeli primere napadov na cerkve in vero (Marija s podgano, vandalimi, itd), zopet nobenih izgredov.

V Evropi srednjega veka ni več in ga tudi nočemo nazaj.
Kaj pa narediš, ko je v državi državljanov “tujcev” več kot staroselcev?
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.958
3.754
113
Ljubljana
hmpg.net
Nobenega linka o multikulturne spopadu v Ameriki? Če bi kdo bral forum, bi lahko dobil napačen vtis, da se tu zbirajo v glavnem rasistični desničarji, pa vemo, da je to urejen, uravnotežen forum.
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
751
870
93
Nobenega linka o multikulturne spopadu v Ameriki? Če bi kdo bral forum, bi lahko dobil napačen vtis, da se tu zbirajo v glavnem rasistični desničarji, pa vemo, da je to urejen, uravnotežen forum.
Taki linki velikokrat manjkajo, oziroma sploh ne obstajajo, sploh v 95% primerov, ko gre za rasno nasilje črnih nad belci in azijci. Pa tud nad črnimi med sabo konec koncev, ko se dnevno pobijajo v "getih".
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.958
3.754
113
Ljubljana
hmpg.net
No tudi novice ni noben objavil, da je mladenič v rasno motiviranem zločinu ubil 11 pripadnikov druge rase.
Ne da je bel desničarski rasit ubil 11 temnopoltih, tako direktno niso napisali nikjer. PA da policija tudi slučajno ni streljala nanj saj je bil bel, pa še predal se je. PA klečali mu niso na vratu, ker je bil bel, samo črnce davijo, mar ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
751
870
93
No tudi novice ni noben objavil, da je mladenič v rasno motiviranem zločinu ubil 11 pripadnikov druge rase.
Ne da je bel desničarski rasit ubil 11 temnopoltih, tako direktno niso napisali nikjer.
24kur:

1652718513222.png


1652718652319.png

Je treba kdaj prebrati cel "članek", ne samo naslova...
PA da policija tudi slučajno ni streljala nanj saj je bil bel, pa še predal se je. PA klečali mu niso na vratu, ker je bil bel, samo črnce davijo, mar ne.
Saj si si sam odgovoril na to vprašanje. Zakaj bi streljali nanj, če se je predal!? Zakaj bi mu klečali na vratu, če se ni upiral!?
Očitno si gledal preveč ameriških akcijskih filmov iz 80ih...
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.318
9.690
113
kod Džej-Zija
No tudi novice ni noben objavil, da je mladenič v rasno motiviranem zločinu ubil 11 pripadnikov druge rase.
Ne da je bel desničarski rasit ubil 11 temnopoltih, tako direktno niso napisali nikjer. PA da policija tudi slučajno ni streljala nanj saj je bil bel, pa še predal se je. PA klečali mu niso na vratu, ker je bil bel, samo črnce davijo, mar ne.
Točno to sem jaz prebral. Da je rasno motiviran zločin iz sovraštva, da ga FBI tako obravnava in da bo ta teden že sojenje. Ni ti treba tako zelo zavajati. Spet.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.955
9.095
113
39
MB
Imel sosolko v osnovni, sokrajanka, romska druzina, po koncu osnovne je zginla, foter jo je prodal v nemcijo.

sama to povedala na eni obletnici pred casom, pobegnila, se vrnila in je tu srecno porocena, ustvarla familijo.

sicer je to 20+ pet nazaj ampak zgleda se ni dosti spremenilo.