Lepote multikulturnosti 2

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.627
14.324
113
Eden izmed komentarjev v povezavi z dogodkom v Avstraliji: "The police must investigate which Mosque this terrorist attended for Friday Prayers today. I am serious. Investigate the Mosque and the Imam that delivers these Jihadist sermons. "

Pa preden se kdo začne lepit kakšne nestrpne rasistične etikete piscu oz. da bi se šlo v smer zdaj že klasične levoidiotske diskreditacije osebe, tole je avtor izjave: https://twitter.com/Imamofpeace
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.627
14.324
113
Aja, saj res. Tukaj nihče blokiran ne sme imeti še enega profila :cool:

Nope, spet narobe dojemaš. Se je spremenilo pravilnik po tistem, ko se je zaradi tebe naredilo izjemo ter se ti odbanalo original nick jagababa, ko si uporabljala še dva nicka poleg originalnega bananega. Sicer se zavedam, da nekateri vestno podpirate uporabo in dejansko tudi uporabljate dvojna merila ampak jaz sem pa proti temu in posledično je, enako kot ti, tudi capl dobil nazaj svoj original nick. Miflo je namreč njegov alternick, kot je bil tvoj babajaga in tudi xazel. Fino a ne, da se uporabnike enako obravnava, vsi drugačni - vsi enakopravni :cheer:
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #15304

Eden izmed komentarjev v povezavi z dogodkom v Avstraliji: "The police must investigate which Mosque this terrorist attended for Friday Prayers today. I am serious. Investigate the Mosque and the Imam that delivers these Jihadist sermons. "

Pa preden se kdo začne lepit kakšne nestrpne rasistične etikete piscu oz. da bi se šlo v smer zdaj že klasične levoidiotske diskreditacije osebe, tole je avtor izjave: https://twitter.com/Imamofpeace
Se strinjam z avtorjem.
Prav tako bi se pri nas lahko malo več ukvarjali z bradatimi kratkohlačniki, ki se zbirajo po Ljubljani, ne pa toliko z mimohodnimi migranti. Sem prepričana, da so tisti prvi dosti bolj nevarni, kot tadrugi. In sem že sama čisto resno spraševala bolj odgovorne, če jih kdo nadzira.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Nope, spet narobe dojemaš. Se je spremenilo pravilnik po tistem, ko se je zaradi tebe naredilo izjemo ter se ti odbanalo original nick jagababa, ko si uporabljala še dva nicka poleg originalnega bananega. Sicer se zavedam, da nekateri vestno podpirate uporabo in dejansko tudi uporabljate dvojna merila ampak jaz sem pa proti temu in posledično je, enako kot ti, tudi capl dobil nazaj svoj original nick. Miflo je namreč njegov alternick, kot je bil tvoj babajaga in tudi xazel. Fino a ne, da se vse uporabnike enako obravnava :cheer:
Jap.
In kje imam jaz dvojna merila?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.627
14.324
113
  • Všeč mi je
Reactions: capl

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.627
14.324
113
a je tebi sarkazemdeteketor crknil?

Ne. Samo pri tebi je izklopljen, ker bi drugače pregorel v sekundi ali max dveh saj dejansko vsak tvoj četri post ne deluje sarkastičen :aplauz:

In pa tudi dejansko je (bilo) pravilo, da banan uporabnik ne sme imeti drugega aktivnega nicka. Vse čestitke, to se je spremenilo zgolj in samo zaradi tebe.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
O tistih, ki imajo praviloma brade in hlače nad gležnji.
Zaradi ljudi kot si ti so tu.
Ko sem na unem forumu pisal o njih v Bosni, kar sem izvedel od pri nas živečih Bosancev, si me z zahtevo o dokazih in linkih, posredno postavljala na laž,
zdaj se sama čudiš.
Zakaj bi ti sploh verjel, daj dokaze, da res obstajajo v LJ
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Lahko kaj več o tem? Kakšne težave povzročajo, kje, kdaj, itd.?
Nikjer nisem napisala, da povzročajo težave, in tudi nikoli nisem videla ali slišala, da bi jih naj. Beri prosim kar v resnici pišem in ne razlagaj si mojih besed po svoje.
Sicer sem pa pred leti že pisala o tem, da bi se namesto z tujimi isis borci raje ukvarjali z našimi, pa so potem Italijani opravili delo namesto nas.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Ne. Samo pri tebi je izklopljen, ker bi drugače pregorel v sekundi ali max dveh saj dejansko vsak tvoj četri post ne deluje sarkastičen :aplauz:

In pa tudi dejansko je (bilo) pravilo, da banan uporabnik ne sme imeti drugega aktivnega nicka. Vse čestitke, to se je spremenilo zgolj in samo zaradi tebe.
Še dobro, da nisi ti tega spremenil. In prosim ne krivi spet svojih kolegov moderatorjev.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.