Lepote multikulturnosti 2

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #9334

Moja ne. :mad: Pa Gattotova menda tut ne.
Tiste naše punce, ki pa doma ne dobijo, ... se jih pa počasi nekako da začeti razumeti ... :rolleyes:
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Ženske bodo gotovo dobili, saj naše bolj trzajo na tujce, kot na domače. :)
To je rasistični stereotip Slovenke. Sovražni govor, po vaše.
Kolker imamo v zadnjih desetletjih balkancev pri nas, bi po tvojem že davno ostali brez žensk.
so pa določene.....kot jim po domače pravimo.....ne upam napisat, da me spet ne banajo kot včeraj:jok:
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
To je rasistični stereotip Slovenke. Sovražni govor, po vaše.
Kolker imamo v zadnjih desetletjih balkancev pri nas, bi po tvojem že davno ostali brez žensk.
so pa določene.....kot jim po domače pravimo.....ne upam napisat, da me spet ne banajo kot včeraj:jok:
Prasice?
 
  • Všeč mi je
Reactions: capl
I

Izbrisan uporabnik #15304

To je rasistični stereotip Slovenke. Sovražni govor, po vaše.
Kolker imamo v zadnjih desetletjih balkancev pri nas, bi po tvojem že davno ostali brez žensk.
so pa določene.....kot jim po domače pravimo.....ne upam napisat, da me spet ne banajo kot včeraj:jok:
Miflo je v Banovcih?
Pa tako me je na Alter vabil :evil:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja - gor pejd brž, saj veš, avtocesta Maribor - Murska. - Aja, ni ravno "avtocesta" :rolleyes: .

Pa - sej gre čisto fino. Malce pred Mursko Soboto je odcep za Banovce. Pohiti, kwa pa veš koliko časa bo tam, Caple kot je. :oops1:
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Ja - gor pejd brž, saj veš, avtocesta Maribor - Murska. - Aja, ni ravno "avtocesta" :rolleyes: .

Pa - sej gre čisto fino. Malce pred Mursko Soboto je odcep za Banovce. Pohiti, kwa pa veš koliko časa bo tam, Caple kot je. :oops1:
Hvala, poznam SV Slovenijo ;)
Kmalu bodo imeli spet jaslice v vasi. Da jim malo reklame naredim :) Pa prleška gibanica je zakon :)
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Tehnično te res nimam na ,,prezri,, ker sem načelno proti ignoru in vsem blokiranjem, ker nisem SDSsovc
ampak vzami in se obnašaj kot da je tako.
Svojo nalogo si zadovoljivo opravila (moje maščevanje srednjeslojašem) zdaj te ne rabim več. Pa-pa
navaden pezdetek si
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Hvala, poznam SV Slovenijo ;)
Kmalu bodo imeli spet jaslice v vasi. Da jim malo reklame naredim :) Pa prleška gibanica je zakon :)

Mimogrede - zakaj pa me vedno citiraš? (sedaj sem še jaz tebe :rolleyes: ) Je zato tvoj post kaj bolj privlačen ali kako ?

V glavnem, tam na Trojanah pazi, ko je treba malce v levo odvit in je turen od cerkve, ... se ti lahko metla osmodi. Kdo bo pa gasilce čakal ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: capl
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tehnično te res nimam na ,,prezri,, ker sem načelno proti ignoru in vsem blokiranjem, ker nisem SDSsovc
ampak vzami in se obnašaj kot da je tako.
Svojo nalogo si zadovoljivo opravila (moje maščevanje srednjeslojašem) zdaj te ne rabim več. Pa-pa

Hej, Capl, jaz nisem sranjeslojaš. Pa si mi bolhe pripeljal?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
1541694343892.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new in capl

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
288
83
Vidim da eni mate preveč časa.. Da iščete članke po spletu.. Pa če tudi sami neveste kolk je resnice v tem članku itn..

Res naivno od vas:fredi:
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.