Lepote multikulturnosti 2

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #15304

Zaradi ljudi kot si ti so tu.
Ko sem na unem forumu pisal o njih v Bosni, kar sem izvedel od pri nas živečih Bosancev, si me z zahtevo o dokazih in linkih, posredno postavljala na laž,
zdaj se sama čudiš.
Zakaj bi ti sploh verjel, daj dokaze, da res obstajajo v LJ
Sprehodi se, pa jih boš videl.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Nikjer nisem napisala, da povzročajo težave, in tudi nikoli nisem videla ali slišala, da bi jih naj. Beri prosim kar v resnici pišem in ne razlagaj si mojih besed po svoje.
Sicer sem pa pred leti že pisala o tem, da bi se namesto z tujimi isis borci raje ukvarjali z našimi, pa so potem Italijani opravili delo namesto nas.
Zakaj te potem motijo?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
Nikjer nisem napisala, da povzročajo težave, in tudi nikoli nisem videla ali slišala, da bi jih naj. Beri prosim kar v resnici pišem in ne razlagaj si mojih besed po svoje.

Res se, se opravičujem. Nisi NAPISALA da povzročajo težave ampak si SAMO NAMIGOVALA na to :bonk:


Prav tako bi se pri nas lahko malo več ukvarjali z bradatimi kratkohlačniki, ki se zbirajo po Ljubljani, ne pa toliko z mimohodnimi migranti. Sem prepričana, da so tisti prvi dosti bolj nevarni, kot tadrugi. In sem že sama čisto resno spraševala bolj odgovorne, če jih kdo nadzira.

Odebeljen in podčrtan tekst: če so nevarni morajo nekje nekomu povzročati težave. Drugače ti nebi bila prepričana, da so nevarni. Priznam pa, da sem malce pozabil s kom diskutiram in posledično zaključujem tole vse skupaj. Škoda časa zate v petek zvečer ampak ne se dat, ti kar izvoli bluzit dalje :cheer:
 
  • Všeč mi je
Reactions: capl

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Res se, se opravičujem. Nisi NAPISALA da povzročajo težave ampak si SAMO NAMIGOVALA na to :bonk:




Odebeljen in podčrtan tekst: če so nevarni morajo nekje nekomu povzročati težave. Drugače ti nebi bila prepričana, da so nevarni. Priznam pa, da sem malce pozabil s kom diskutiram in posledično zaključujem tole vse skupaj. Škoda časa zate v petek zvečer ampak ne se dat, ti kar izboli bluzit dalje :cheer:
Zakaj odhajaš? Naj pojasni, kaj je narobe, da nanje ne gleda kot na običajne mimoidoče v mestu.
So ji grozili, kaj naredili? ali jih ocenjuje in PREDVIDEVA njihova bodoča dejanja na podlagi zunanjega izgleda.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Kdo pravi da me motijo?
So pač skupina, za katero je dobro da kdo tu in tam poškili na njih. Enako kot na Šiškota in njegove burkaše.
Šiško je javno in dokumentirano izjavil, ...kar je pač hotel
a so ti bradati tričetrthlačniki tudi ?
al samo na pamet govoriš in jih diskriminiraš na podlagi svojih osebnih pogledov nanje?
 

Qshtr

Fizikalc
22. avg 2011
477
79
28
enhanced-buzz-wide-23730-1406883733-18.jpg


Kateri od teh 4 je najbolj nevaren? Jasno da drugi ker ima kratke hlače in brado.
:valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: capl

B81

22. jul 2007
34.479
8.955
113
Ampak to moraš biti resno munjen v glavo, da greš takole zamahovat proti uradnim oboroženim osebam. V bistvu je bil še pozno ustreljen, je vmes že parkrat zamahnil zelo blizu policaja. Zdaj pa čakam proteste ANTIFA fašistov & BLM rasistov, saj je spet v igri bel policaj.
Ziher sta bila republikanca. Vsak demokrat bi ga pokoncal takoj :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Saj ni bila laž. Musli je hotel posiliti, rešili so jo budisti ali hindujci, mogoče so bili celo kristjani.
Kje v tem naslovu vidiš, da jo je nekdo rešil:
PRIHAJA KULTURA POSILSTEV: Ilegalni migrant iz Pakistana skušal posiliti 13-letnico! Policija potrdila dogodek!
Same preklete laži. Centimetrski lažnivi naslov, potem pa v milimetrskih črkah, ki jih pacienti, ki prebirajo ta gnoj od cajtenga, niti ne preberejo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
ja pa kaj, a so kakšni predpisi o hlačah in bradah?
Zakaj so ti sploh padli v oči? Si okužena s stereotipom o ljudeh takšne zunanjosti?
Hlače po predpisih ne smejo segat dol do čeveljcev...ker jih drugače lahko šejtan (njihov hudić) zagrabi za hlačnico...oz zavede itd...
 
  • Všeč mi je
Reactions: capl
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.