Lepote multikulturnosti 2

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #15304

"Odlična" replika na opis primerjave med dejanskimi begunci takrat in ilegalnimi ekonomskimi migranti danes na geografsko identični lokaciji. Me niti približno ne preseneča to izpodbijanje zapisa na podlagi poizkusa osebne diskreditacije namesto, da bi mi direktno napisala v čem meniš, da se motim.
Povsem v tvojem stilu :cheer::aplauz:
Čakaj, s čim sem izpodbijala zapis in s čim te diskreditiram?
Ne poznam te in ne vem koliko si star. Čisto možno je, da si v devetdesetih gostil koga iz Balkana, ne bi bil edini. In čisto možno je, da si preko službe ali kako drugače v stiku z migranti danes.
Samo vprašanje sem postavila, to je vse. Ničesar in nikogar nisem komentirala.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ma daj skočla si na njega takoj ko je kaj napisal.

Večinoma simpatiziram v prepucavanju med vama s tabo, ampak tokrat si mimo pihnila.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Čakaj, s čim sem izpodbijala zapis in s čim te diskreditiram?
Ne poznam te in ne vem koliko si star. Čisto možno je, da si v devetdesetih gostil koga iz Balkana, ne bi bil edini. In čisto možno je, da si preko službe ali kako drugače v stiku z migranti danes.
Samo vprašanje sem postavila, to je vse. Ničesar in nikogar nisem komentirala.

Seveda, kakopak. Ampak ok, dajmo se pretvarjat, da ti verjamem in ti sedaj spišem repliko:

Nima veze koliko izkušenj sem imel v preteklosti z begunci v devetdesetih in pa koliko jih imam sedaj z aktalnimi ilegalnimi ekonomskimi migranti, ker le-te popolnoma nič ne vplivajo na verodostojnost mojega predhodnega zapisa o situaciji takrat in danes. V kolikor sem pa kaj narobe opisal pa izvoli me popravit ali dopolnit.

McGiver - Waw, objektivno. Spoštovanje.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: miflo

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Super. Držim pesti, da ti uspe čimdlje časa ostati tiho v kolikor nimaš nič konkretnega za napisat tako kot v zadnjih 100+ primerih kar se te tematike tiče.
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri in miflo

miflo

Fizikalc
17. jun 2018
372
115
43
Seveda, kakopak. Ampak ok, dajmo se pretvarjat, da ti verjamem in ti sedaj spišem repliko:

Nima veze koliko izkušenj sem imel v preteklosti z begunci v devetdesetih in pa koliko jih imam sedaj z aktalnimi ilegalnimi ekonomskimi migranti, ker le-te popolnoma nič ne vplivajo na verodostojnost mojega predhodnega zapisa o situaciji takrat in danes. V kolikor sem pa kaj narobe opisal pa izvoli me popravit ali dopolnit.

McGiver - Waw, objektivno. Spoštovanje.
pa če hoče zopet povedat da je ribje konzerve delila, noooooo, pa noben noče govorit o tem
 

B81

22. jul 2007
34.479
8.954
113
Če je tam v drugih nekaj dnevih dosegla vrhunec osebne srece in zadovoljstva, potem je zrela za na avion pa proti onim tam...lazniva rit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: miflo

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.401
9.143
113
Isto bo imela zdaj USA, ampak tam bo trump rešil. Cprav tam po slikah sodeč je več žensk...čprav je kr bizarno ko mladaenska pravi da je vzela 2 otroka in šla na pot 6 jih je pustila doma. Mislim WTF. Ja onegavit pa je fajn.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
FB_IMG_1540327918406.jpg
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.