Lepote multikulturnosti 2

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
A te je strah al kaj? Očitno da.. Da mi tolk :fredi::aplauz: odgovarjaš... Upam da se oglasi.. Ker tako obnašanje moderatorja ne pelje nikamor žal..:rolleyes:

Strah? Česa že? A da jih bom slišal od Mavericka? Da izgubim status moderatorja? Da bom banan z Alterja? Mah to ne more bitit to, nekaj sem falil...
Daj napiši česa naj bi me bilo OČITNO strah no, lepooo prosim :cheer:

A veš kaj je tu dejansko nesmiselno in ne pelje nikamor? Da svojo nezmožnost argumentiranja oz. branjenja svojega mnenja nadomeščaš z očitki v povezavi z moderatorstvom, ko pa dejansko to tu nima prav nobene veze saj zgolj zagovarjam svoje mišljenje. Ti imaš konflikt z mojim prepričanjem in ne z mojim statusom moderatorja in to "rešuješ" na najbolj zgrešen način. :aplauz:

Pejd rajš spat, bo bolje zate in zame.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Strah? Česa že? A da jih bom slišal od Mavericka? Da izgubim status moderatorja? Da bom banan z Alterja? Mah to ne more bitit to, nekaj sem falil...
Daj napiši česa naj bi me bilo OČITNO strah no, lepooo prosim :cheer:

A veš kaj je tu dejansko nesmiselno in ne pelje nikamor? Da svojo nezmožnost argumentiranja oz. branjenja svojega mnenja nadomeščaš z očitki v povezavi z moderatorstvom, ko pa dejansko to tu nima prav nobene veze saj zgolj zagovarjam svoje mišljenje. Ti imaš konflikt z mojim prepričanjem in ne z mojim statusom moderatorja in to "rešuješ" na najbolj zgrešen način. :aplauz:

Pejd rajš spat, bo bolje zate in zame.

Upam da zgubiš status moderatorja.. Bo čist dovolj.. Ban ne pomaga.. To se vidi pri uporabniku endvatri:bonk::fredi:
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Strah? Česa že? A da jih bom slišal od Mavericka? Da izgubim status moderatorja? Da bom banan z Alterja? Mah to ne more bitit to, nekaj sem falil...
Daj napiši česa naj bi me bilo OČITNO strah no, lepooo prosim :cheer:

A veš kaj je tu dejansko nesmiselno in ne pelje nikamor? Da svojo nezmožnost argumentiranja oz. branjenja svojega mnenja nadomeščaš z očitki v povezavi z moderatorstvom, ko pa dejansko to tu nima prav nobene veze saj zgolj zagovarjam svoje mišljenje. Ti imaš konflikt z mojim prepričanjem in ne z mojim statusom moderatorja in to "rešuješ" na najbolj zgrešen način. :aplauz:

Pejd rajš spat, bo bolje zate in zame.
Zagovarjanje osebnega mišljenja pomeni zaklepanje tem in enomesečni ban uporabnika, ki ne razmišlja enako kot ti, za dobro vago pa še ban kakšnega novega, ki ga banan uporabnik na novo ustvari?
Nekako se mi zdi, da to ni naloga moderatorja.
 
Nazadnje uredil moderator:

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.730
6.341
113
Zagovarjanje osebnega mišljenja pomeni zaklepanje tem in enomesečni ban uporabnika, ki ne razmišlja enako kot ti, za dobro vago pa še ban kakšnega novega, ki ga banan uporabnik na novo ustvari?
Nekako se mi zdi, da to ni naloga moderatorja.

Ce banan user naredi novega uporabnika si zasluzi perm ban. Od prvega ko si tu se zapenjas in isces spore z userji. Ocitno to ni to.

Izadji, pojacaj ekipu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: PHOBiA
I

Izbrisan uporabnik #15304

Ce banan user naredi novega uporabnika si zasluzi perm ban. Od prvega ko si tu se zapenjas in isces spore z userji. Ocitno to ni to.

Izadji, pojacaj ekipu.
abejžno. na tem forumu vsi ravnate z vsemi v rokavičkah in nihče se z nikomer ne krega, kaj šele da bi kdo koga žalil. in noben banan user ni nikoli naredil nov profil.
malomorgen
 
  • Všeč mi je
Reactions: Lord_Raiden

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
. in noben banan user ni nikoli naredil nov profil.
malomorgen
S5 lažeš /zavajaš/manipuliraš...jaz sem že bil banan in to parx pa mam še kar isti nick...

Je pa res da nisem tolk tumast user kot si sam/sama tko da nimam permbanna nikoli :p

La...lalala.....LAAAAA!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.