Lepote multikulturnosti 2

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Waw kakšna kontra na upravičene očitke, sem skoraj ostal brez besed. A to ti je jest5 po ZSjih pomagal ali si se dejansko sam tega spomnil? :aplauz:


Ne... Sam kontra si dobil kar si sam iskal.. Jaz nobenga ne bi žalil z konjem če ma drugačno mnenje.. Očitno ti ne. Zato si žalil z lepo živaljo itn.. Za moje mnenje je to ... Si lahko misliš kar češ...

Vglavnem si ti ne zaslužiš bit Modrator... Škoda da to ne vidi Admin..
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Se pravi moderatorju so dovoljene osebne žalitve, pri njemu nepriljubljenih uporabnikih, pa jih sankcjonira.
Krasno:cheer:

Če smatraš predlog, da ob branju mojega bluzenja, kot se je uporabnik sam izrazil, uporablja konjske plašnice smatraš kot težko osebno žalitev vredno bana, potem to drži ja.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Ne... Sam kontra si dobil kar si sam iskal.. Jaz nobenga ne bi žalil z konjem če ma drugačno mnenje.. Očitno ti ne. Zato si žalil z lepo živaljo itn.. Za moje mnenje je to ... Si lahko misliš kar češ...

Vglavnem si ti ne zaslužiš bit Modrator... da to ne vidi Admin..

Kontra sem dobil kar sem iskal? A s tistim, ko si me poistovetil s konjem? :valjamse:
Pa da sem te žalil s konjem? To si ven potegnil, da sem ti rekel, da si konj?:valjamse::valjamse:


Daj še kaj napiši no, smeh je vedno zaželjen :cheer:

Kar se pa admina tiče - saj znaš še preveč dobro uporabljat gumbek opozori moderatorja, uporabi ga še kdaj. Pa tudi ZS lahko pošlješ komurkoli želiš.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Tako je.. On lahko žali kak če.. če pa bom jaz tko delal pa bom banan itn... Admin upam da bereš..

:valjamse:

u51212-188708_calimero_show.gif
 
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex in Spajky

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.129
2.471
113
!WORD! Se popolnoma strinjam. Vsak ima pravico do svojega mnenja. Ampak nekateri res preizkušajo skrajne meje te pravice.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
OMG kaj tega modela pere :valjamse:

1. Tip napiše, da so zavajanja s strani medijev samo v naših glavah.
2. Jaz realno opišem dogajanje v medijih v povezavi z migrantsko krizo
3. Tip spet napiše, da ker sem to jaz spisal pa to enostavno mora biti resnica (že tu kar po defaultu zavrača napisano) in da se zelo zabava ob branju mojega bluzenja in nič konkretnih protiargumentov glede medijev
3. Jaz mu zaradi boljše osredotočenosti na moje bluzenje predlagam uporabo konjskih plašnic
4. Tip mi nazaj odpiše, da sem to na fotki jaz in da sem (kot konj, očitno) zelo lep
5. Jaz mu odvrnem, da bi se kot kontro lahko spomnil česa boljšega
6. Model prevzame pobudo v povezavi z MOJIM žaljenjem NJEGA in da sem JAZ NJEGA ŽALIL S KONJEM in nadaljuje z jokanjem lastniku foruma, da se ne znam obnašat

:cheer::cheer::cheer: P R I C E L E S S :cheer::cheer::cheer:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.