Lepote multikulturnosti 2

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Dejmo nekaj razjasnit tukaj... Kaj vi tukaj mečete vse muslimane v isti koš al kaj?

Če ja zakaj?.. Zaradi nekaj idijotov bomo obsojali cel narod itn... To lahko naredimo za bilo kero vero .. Tudi med nami Slovenci je dovolj takih ki bi bili nori in bi isto naredili kot ta dva islamske vere izpovedi itn.

Tukaj v tej temi razberem samo to.. Da treba obsodit ves narod zaradi par idijotov... Bravo..:aplauz:

Sedaj pa izvolte me napast v svojem stilu in obtožbe naj padajo da sem nekdo ki nisem.. Sej veste ker uporabnik je to začel itn..:bonk::fredi::aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace
I

Izbrisan uporabnik #15304

Preber si članek. Nekateri državljani, ne vsi!

[B]gregor preac[/B]‏ @[B]GPreac[/B] 13h13 hours ago
More

Sem v Maroku, moraš biti nor, sploh kot ženska, da greš kampirat tu okrog v divjino. Moški lačni za ženskami kot volkovi. Srednji vek. Je pa tu precej evropskih lahkoživk, ki se dajejo dol s prvim kamelovodcem. Seks turizem. Potem pa padajo glave.
Preac? Njega pa sploh ne razumem. Zakaj hodi po državah, ki jih malodane sovraži?
Kolikor sploh hodi. Za eno državo vem iz prve roke, da razen glavnega mesta ni videl nič, čeprav se ima za njenega strašnega poznavalca :fredi: Pa še tam se je v glavnem hotela držal.


sicer je pa pravkar tvitnil tole :cool:

 
Nazadnje uredil moderator:

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Preac. Mariborčan iz podstrešnega stanovanja, pol kile konplje ter mercator vino ter internet.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Dejmo nekaj razjasnit tukaj... Kaj vi tukaj mečete vse muslimane v isti koš al kaj?

Če ja zakaj?.. Zaradi nekaj idijotov bomo obsojali cel narod itn... To lahko naredimo za bilo kero vero .. Tudi med nami Slovenci je dovolj takih ki bi bili nori in bi isto naredili kot ta dva islamske vere izpovedi itn.

Tukaj v tej temi razberem samo to.. Da treba obsodit ves narod zaradi par idijotov... Bravo..:aplauz:

Sedaj pa izvolte me napast v svojem stilu in obtožbe naj padajo da sem nekdo ki nisem.. Sej veste ker uporabnik je to začel itn..:bonk::fredi::aplauz:


Muslimani niso narod. In obsojamo samo kriminalce, torej tiste, ki ne upoštevajo evropske zakonodaje (vključno s tisto o prehodu meje) in tiste, ki ne spoštujejo evropske kuture in nam hočejo nasilno vsiliti svojo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Muslimani niso narod. In obsojamo samo kriminalce, torej tiste, ki ne upoštevajo evropske zakonodaje (vključno s tisto o prehodu meje) in tiste, ki ne spoštujejo evropske kuture in nam hočejo nasilno vsiliti svojo.


Ja če Muslimani ni niso narod pol tudi nismo niti Slovenci narod.. In bilo kera druga narodnost če se gremo tega...:bonk:
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Ja če Muslimani ni niso narod pol tudi nismo niti Slovenci narod.. In bilo kera druga narodnost če se gremo tega...:bonk:
Deky, muslimani so vera, tako kot smo kristjani, in muslimani so pripadniki različnih narodov, enako kot kristjani.
Mogoče te bega popis iz časov SFRJ, ko se je Bošnjake nazivalo z muslimani. Izraz Bošnjaki se je začel uporabljati v začetku devetdesetih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Deky, muslimani so vera, tako kot smo kristjani, in muslimani so pripadniki različnih narodov, enako kot kristjani.
Mogoče te bega popis iz časov SFRJ, ko se je Bošnjake nazivalo z muslimani. Izraz Bošnjaki se je začel uporabljati v začetku devetdesetih.


Ja kdo je pa napisal da mulimani ni so narod tega nisi videla a ne??
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Ja kdo je pa napisal da mulimani ni so narod tega nisi videla a ne??
Muslimani so lahko pripadniki različnih narodov, ras in etničnih skupin. Lahko so Bošnjaki, Slovenci, Američani, Nemci, Francozi, arabci, tudi Kitajci so muslimani. Največ jih je v Indoneziji. Islam je vera, ne pa etnična skupina.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Qshtr

Fizikalc
22. avg 2011
477
79
28
Islam ima med večjimi svetovnimi verami posebno mesto, predvsem zaradi nagravžnosti, ki jih je počel njen ustanovitelj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf
I

Izbrisan uporabnik #15304

Islam ima med večjimi svetovnimi verami posebno mesto, predvsem zaradi nagravžnosti, ki jih je počel njen ustanovitelj.
ti prišepnem nekaj? Marija je bila stara okrog 14 let, ko je rodila Jezusa. Pa še nezakonski je bil in Jožef zagotovo ni bil njegov oče. Je moral Bog poslati angela Gabrijela na zemljo, da je ni nagnal (če se ne motim).
Da o stari zavezi sploh ne govorimo. Nema da nema, verjetno je še Markiz de Sade zardeval, ko jo je bral :cool:
 

Qshtr

Fizikalc
22. avg 2011
477
79
28
abejš no bejš? Naštej kakšne primerljive nagravžnosti ustanovitelja krščanstva? Kakšen zgled je dal? Kakšn nauk je širil?
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
ti prišepnem nekaj? Marija je bila stara okrog 14 let, ko je rodila Jezusa. Pa še nezakonski je bil in Jožef zagotovo ni bil njegov oče. Je moral Bog poslati angela Gabrijela na zemljo, da ga ni nagnal (če se ne motim).
Da o stari zavezi sploh ne govorimo. Nema da nema, verjetno je še Markiz de Sade zardeval, ko jo je bral :cool:
Tvoj pedofil tito je 13 letnico spolno zlorabljal in jo pri 14 letih tudi poročil v ruski cerkvi.
Novejša zgodovina
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.321
113
A to so zdaj primerjave katera pravljica je bolj ali manj etična in moralna ali kako? Kere fore :D
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.