Lepote multikulturnosti 2

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #15304

Aha. Sem mislil da boš napisala da so Iranci nacisti, fašisti itd itd.
Ampak samo grdo. Oh kako ljubko do Irana.
Ti ne ločiš med oblastjo in ljudstvom? Da ti prišepnem, Iranci ravno ne marajo svoje oblasti, tako posvetne kot ajatol. In Iranci ne marajo marsičesa, kar jim oblast zapoveduje in prepovedi vestno in z veliko domišljije vsakodnevno kršijo.
V Sloveniji ste pa takšni kot ti in določene politične opcije tiste, ki bi naredila s homoseksualci, kar bi pač naredile.
Torej, v Iranu homoseksualce v glavnem preganja oblast, v Sloveniji pa nekateri izmed ljudstva z vzpodbudo tistih, ki niso na oblasti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gatto

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.494
3.097
113
Mi je pa zanimivo da na hanziju rtv slo vsakodnevno ne vršite proteste proti iranski oblasti.
Aja...ne upate. Bi mufti cist znoru nad vami.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.494
3.097
113
A si vidla da so vsi novinarji kateri so bili strogo proti da se karkoli poroča o tiču potem ko je sodnik izrekel da bo sojenje javno vsi sedeli na sodišču?
Dvoličneži največje sorte.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

A si vidla da so vsi novinarji kateri so bili strogo proti da se karkoli poroča o tiču potem ko je sodnik izrekel da bo sojenje javno vsi sedeli na sodišču?
Dvoličneži največje sorte.
Mogoče zato, da ne bi brali samo izkrivljenih resnic Prvih v službi resnice?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.054
5.748
113
blizu močvirne prestolnice
[B]Enzokuhle Maredi[/B]‏ @[B]EnzokuhleMaredi[/B] Dec 19
More

25aa.png
Mugabe tried to hurt 300 000 plus whites but ended up hurting 12 million blacks
25aa.png
Mozambique tried to hurt 1000 whites but ended up hurting 8 million blacks
25aa.png
ANC government want to hurt 5 million whites surely it will end up hurting 40 million blacks
25aa.png
Africans never learn.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

A je res možno, da je RTVSLO povsem ignoriral ta zločin, katerega edini vzrok je bilo sovraštvo islama do "nevernic"?
Vsaj jaz na RTVSLO ničesar ne najdem o tem dogodku?
Smo res že tako daleč?
Očitno ne, ampak premalo se piše še o marsičem drugem.
Sicer pa širjenje videa je obenem propaganda za islamske skrajneže. To je namreč njihov namen.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.494
3.097
113
Torej o muslimanih nič pisat kj slabega ker je to za muslimane propaganda.
Za rtv slo je pa seveda jasno da se bo skrivoma veselila tega zločina saj kaj bi pa ljudje rekli če bi to veselje videli na tv ekranih ob sedmih zvečer.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.