Lepote multikulturnosti 2

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #15304

a ti veš koliko...migrantov..se uvozi v deželo za potrebe dela?

me zanima ta cifra.
Kam? V Nemčijo ali v Slovenijo? Misliš bivše ilegalce ali delavce preko delovnih dovoljenj oziroma dovoljenj za prebivanje? Pa ne pozabi na napotitvene, ti ne vem, če so všteti v statistiko.
Kolikor je meni znano, je v Nemčiji velika potreba po delavcih.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.185
3.112
113
Saj. če je veleposlanik ali kak predstavnik je plačan, da je tam in verjetno tudi varovan.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
Glede na marakeš pa še par drugih stvari verjetno ni napačno trditi, da očitno obstajajo motivi, ki nekatere pripravijo do brisanja ločnic med begunci, legalnimi in ilegalnimi migranti itd. Saj veš, itak smo vsi isti :bonk:
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Hvala, ampak statistika je spet... statistika. Realnih azilantov (tistih res upravičenih do azila) je zanemarljivo, prav tako je zanemarljivo število ljudi, res upravičenih do statusa begunca. V objavi pa vse mečejo skupaj. Recimo Turki so realno praktično vsi prišli v Nemčijo legalno, pa jih mešajo z ilegalnimi Sirijci, te, kot potencialno realne begunce pa recimo z Maročani, tam pa sem bil letos na dopustu, lani pa v Tuniziji, od koder prav tako prihajajo "begunci". Statistika torej je namenjena mazanju oči in laganju narodu, da je "vse v redu", do naslednjega božiča... lahko celo do tega, je še čas, da gre en asrtronavt po skrajšanem postopku v muslimanski pekel, žal s kupom nedolžnih žrtev.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Hvala, ampak statistika je spet... statistika. Realnih azilantov (tistih res upravičenih do azila) je zanemarljivo, prav tako je zanemarljivo število ljudi, res upravičenih do statusa begunca. V objavi pa vse mečejo skupaj. Recimo Turki so realno praktično vsi prišli v Nemčijo legalno, pa jih mešajo z ilegalnimi Sirijci, te, kot potencialno realne begunce pa recimo z Maročani, tam pa sem bil letos na dopustu, lani pa v Tuniziji, od koder prav tako prihajajo "begunci". Statistika torej je namenjena mazanju oči in laganju narodu, da je "vse v redu", do naslednjega božiča... lahko celo do tega, je še čas, da gre en asrtronavt po skrajšanem postopku v muslimanski pekel, žal s kupom nedolžnih žrtev.
V zadnjem linku imata sicer prosilce za azil in ne kamelarjev (žal ne vem, kaj je to). Če poveš definicijo kamelarja, bo lažje iskati. "Normalne legalne" migrante imata pa v prejšnjem linku.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.494
3.097
113
Tvoj ljubi Iran.
 

Priponke

  • 20181221_170015.jpg
    20181221_170015.jpg
    280,2 KB · Ogledi: 137

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.494
3.097
113
Aha. Sem mislil da boš napisala da so Iranci nacisti, fašisti itd itd.
Ampak samo grdo. Oh kako ljubko do Irana.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.