Lepa naša

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38

Farma groze: izstradana psa žrla živega konja

Komentar na Index-u:

Citat:
to je snimljeno na dan izbora, dakle prije desetak dana. kobila koja je u ovako neugodnoj situaciji taj se je dan ždrijebila i išlo joj je jako teško. kako bi joj se pomoglo ispod trbuha postavljena joj je potpora (ovo široka traka preko koje visi). branko je dobar dio dana bio kuæi i pomagao kako bi se kobila oždrijebila, no kasnije je morao otiæi, a na farmi su ostala dva djelatnika koja inače rade tamo. najvjerovatnije je da su u trenutku snimanja bili na nekom drugom dijelu farme obavljajuæi druge poslove. a određene nedobronamjerne osobe za to su vrijeme napravile rusvaj. uplašile su kobilu i pse. kobila je u strahu i prestrašena zapela za tu traku, a tose (psi), koje su inače svakodnevno s tim istim konjima i druže se, zapravo sirotoj kobili pokušavaju pomoæi da se digne i stoga ju vuku za uši (a što izgleda kao da ju živu jedu). nakon što je stigla policija branko je od njih obaviješten o istome, a djelatnici su koliko toliko smirili situaciju. kobila se je u međuvremenu oždrijebila i sasvim je dobro kao i ždrijebe. osim malih ogrebotina koji su nastali zbog želje pasa da joj pomognu ustati na noge i izvuæi se iz klopke u nkoju je pala zahvaljujuæi nedobronamjernim pojedincima koji su isto izazvali. moguæe je da se radi o istoj osobi koja je to i snimala (ovo nije potvrđeno nego je lako moguæe da se radi o istoj osobi, jer tko bi normalan to snimao 10-tak minuta, a nebi pomogao životinji koja se muči). policija još uvijek istražuje cijeli slučaj i vjerovatno æe dati neko svoje izviješæe. za reæi je i da je prije ovoga slučaja bilo nekoliko vrlo ružnih situacija o kojima također policija vodi istragu, no o tome neka piše branko kad se vrati kuæi!

poznajem branka preko 22 godine i jako dobro znam kakav je čovjek i koliko voli svoje životinje. tako da mu vjerujem sve to što mi je rekao i što sam ja prenio vama!


Meni se nekako ne zdi, da bi psa pomagala kobili...
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.441
93
48
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Kakšna pa je to vrsta psov, da se jim tako rebra vidijo?

ZELO lačna
sprasujem se.gif
 

B81

22. jul 2007
34.533
8.979
113
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
ukiniti bi morali takšne medije, to pa je moje mnenje.

Prav je tako, bodo oglobili lastnika ali mu vzeli živali, če ni sposoben skrbet za njih...JPM