Lego kocke

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
tako jahto mam jaz tud doma
grin1.gif


sma z bruder dobila precej Lego kock ... cele dneve sma se s tem špilala
cheer.gif
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
novaa: ene pol od tu sem jih mel tut jz pa so se tej mali kompletki vecinoma pogubili. ostali so samo veliki:|

tjuren: pa si ziher, da je technic? ker jz imam en kamion + prikolico, ki prevaza helikopter. vendar ni technic, marvec Model Team 5590
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
O, jaaaa, LEGO.
zmaga.gif


Pa bencinska postaja, pa gasilski tovornjak, ki je imel kisikovo bombolo in sekiro, pa nek čoln ...
srce-1.gif


Najbolj pa se spominjam, ko mi je oče kupil prvi Lego Technics - podmornico, pa sem komaj čakal, da sestavim tisto pnevmatiko.
smile-1.gif


8250.jpg
 

Matrix

lawyer
20. jul 2007
238
0
16
Ptuj
Lego je prava nostalgija. Takrat smo še komplete kupovali v Avstriji... ponavadi se nisem mogel včakati in sem škatle že odpiral v avtu
smile-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik philips pravi:
Lego Technic (elektro motorček, zobniki ...) je bil zakon
smile-1.gif

Vedno sem nek nov avto sestavil, testiral kakšna oblika pride višje v hrib, katera je hitrejša ...

jst tut
cheer.gif


pa prašička sem razbil, da sem lahko kufer lego tchnic kupu, še zdej je v kleti in čaka, da ga še kdaj odprem
smile-1.gif
 

Narkotik

Pripravnik
17. sep 2007
507
0
16
Ja sam sem tudi Lego manijak. Spomnem se da sem imel precej tistih kompletov Lego Technic, notri je blo od sistema pnevmatike, taki mali cilindri in vzemti, do elektromotorjev, zobnikov, diferincialov, jermenov... itd. Oh koliko noči je bilo neprespanih... še zdaj bi jih bilo ce bi našel to
cheer.gif
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Tm enga 1986 dobu iz pazi zdej --> Nemčije lego letalo, pa še neke lego avtke zravn, jst sm mislu, da sm u 1364377346767 nebesih, sploh nisem mogu verjet, da se mi to dogaja.
Najbolš mi je blo to, ko so mi rekli, da so z Nemčije.
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
...ksz...

Hehe, pa ravno danes ima nečak roj. dan, pa je od staršev dobil eno huge hišo (sestavljal ene 4 ure sigurno, pa še niti četrt ni dokončal), od mene pa dobi Lego Ferrari (da ga bo lahko parkiral pred novo hišo
cool-1.gif
Pač njegova najljubša igrača
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Ti si pa zelo blizu mojim letom, ker sem jaz imel skoraj vse te komplete s slik
smile-1.gif
.
Vedno me je pa najbolj razkurilo, ker si dobil v kompletu le en načrt, na škatli je bilo pa več možnih variant na temo, iz istih kock..., ahhh..., spomini....

Ko se takole, kdaj potikam po otroških oddelkih, me kar prevzame, da bi si kupil spet kak komplet
smile-1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
.ksz.

Ja, lego - zakon.
Moje so sicer iz 70ih, torej še pred "policijski avtoček modelčki in co." sranjem.

Ni ga, ko iz navadnih kock sestaviš čisto prave like.
(pa še grist so se dale brez posledic
grin1.gif
).
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
Citat:
Uporabnik Matrix pravi:
Seveda. Na ebayu imaš še tudi zapakirane komplete. Model Team serija rox:

http://cgi.ebay.de/LEGO-5580-M...1QQcmdZViewItem
http://cgi.ebay.de/LEGO-Bausat...1QQcmdZViewItem

Nostalgija....
cool-1.gif

To bo smeha, ko bojo otroci: joj sine ne mors zdaj, ata dela garazno hiso in mehanicno delavnico, bos pol...
grin1.gif


Sem bil cist zasvojen kot otrok... Samo nisem mel recimo avtov, itd., ampak en tak velik komplet razlicnih, da si sestavil grad, stavbe itd.
Sestricna je ze obupala, ko z necakom zacneva kr samo 5 minut rata kr 1 ura ko kaj ustvarjava... Kava pa se shladi vmes...
wink-1.gif
 

Matrix

lawyer
20. jul 2007
238
0
16
Ptuj
A propos legice... na kaki način je najlažje stare prašne lego kocke očistiti? Kar z vodo?
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
v kakšno pleteno vrečo ali vrečo iz blaga pa v pralni stroj. Sama bi uporabila "kapno" za vzglavnik ali kaj podobnega
wink-1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Ma nore so te kocke, igral sm se cele dneve, k sreč sm tut sam iz odbobja konec 80,sredina 90 ko so bile najbolj normalne..
Tkole k za nazaj pomislm: igrač je svetovna!! Ful ti kreativnost razvija itd itd.. Je pa re sda rabš nekaj robe, moja čaka lepo pod postlo..
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Moja tamala ma doma Legoland od kock... Ima tudi robotics invention od atija.
 
Nazadnje urejeno: