Lectus vodne postelje

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Jaz bi jo prej sprobala ...
d055.gif
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.916
816
113
Citat:
Uporabnik Goran_82 pravi:
Si ziher da je grelec samo 2x 50W? Koliko sem jaz gledal, so grelci 300W...
A tolko? Saj pravim, me niti najmanj ne zanima.
Jeseni bo 9 let, kar sem jo kupil, vse deluje BP, nobenih težav.

Edini "problem" je, da spim brez pouštra in moram zato pod rjuho dajat še eno brisaæo,
da se mi tista "mast" z las ne zažira v prevleko.
 

ginekolog

1.300. registrirani uporabnik
1. okt 2007
585
7
18
Po mojih računih stane manj kot 5€ na mesec, dvojno jedro, cca 28c. Je pa dosti odvisno od temp v spalnici, če imaš 15c, jedra pa na 30, bo pač več izgube oz bo grelo prostor (kar dejansko ni izguba pozimi).
Jaz imam skoz 25c v spalnici, tako da se ne dogreva prav veliko, saj imam temp postelje na 27.

Temeljito čiščenje pa vzame 1 uro vsakih 6 mesecev. S tem da takrat odstraniš ves pot in ostale telesne "odpadke", ki jih običjane postelje vsrkajo v notranjost. Tule pa se nič ne vsrka, saj vse obrišeš ter opereš zgornji del.

Namig: vzami največjo, kar gre.Ima namreč 10cm penaste robove. Na 220*200 tudi 3 spimo komot. Težka pa je več kot 600kg, a nič ne škripa, samo žubori včasih
smile-1.gif


@jurek: kupi si otroški, nizki vzglavnik pa bo. Jaz imam enega iz hitexa, latex enih 5cm, ravno dovolj.
 

gekon927

Zelenc'
16. sep 2008
1
0
1
Jaz imam vodno posteljo od Danaje, in morem reči, da mi je žal, da se nisem odločil za Lectusa. Kolega ima Lectusovo vodno posteljo in ko sem se pri njemu ulegel nanjo, je velika razlika v primerjavi z mojo. Sestavni deli so čisto drugačni, jaz imam poševen okvir, Lectusova ima raven okvir in je baje to boljš. Se na prvi pogled vidi razlika v kvaliteti. Takrat ko sem jaz kupoval vodno posteljo, sem bil malo naiven, da je to vse isto, pa zdaj sam vidim da sploh ni res. Če bi se še enkrat odločal, bi dal rajši malo več denarja in kupil pri Lectusu. Me prav zanima, kaj bo, ko mi bo postelja spustila, ali bodo prišli od Danaje tudi v istem dnevu uredit zadevo, tako kot to naredijo pri Lectusu. Upam.

Aja, na enem forumu sem bral, da so Danajine postelje na internetu po 400 EUR. Malo se sprašujem, če nisem slučajno kupil kitajske robe... http://www.atlanticaquabed.de/shop/index.php?cPath=21 .

Svetujem vsem, da se res dobro prepričate o kvaliteti, da se ne boste "nategnili" tako kot sem se jaz.
 

ginekolog

1.300. registrirani uporabnik
1. okt 2007
585
7
18
Citat:
Uporabnik JosipBroz pravi:
In ti si se samo zato prijavil na Alter, da delaš reklamo za Lectus?

Heh tudi moja prva misel je bila da je tole Lectus PR-ovec.

Glede linka, ki ga je prilimal:
Res je, da danaja prodaja jedro in grelec iz tega naslova (na obeh izdelkih so nemški napisi, torej ni krneki roba). Kar pa na tisti strani ni všteto v ceno(v mojem primeru 700€) pa je custom izvedba postelje: predalniki, zaglavje po individualni želji ter storitev postavitve. Tako da recimo da bi čez palec 1000€ bila prava cena
smile-1.gif
Seveda pa ponudnik storitve/prodajalec tudi mora nekaj zalužit, pa smo tam.
 
Nazadnje urejeno:

DanAja

Zelenc'
18. sep 2008
1
0
1
Najprej lep pozdrav vsem obiskovalcem foruma. Sem lastnica podjetja Vodne postelje DanAja in so me moje (zlate) stranke opozorile na zgornjo dezinformacijo (ne bom ugibala, s katere strani je priletela, mnenje si lahko ustvarite sami). Najprej pozivam uporabnika gekon927, da se mi javi, njegovo posteljo bom glede na to, da je nezadovoljen z njo
sprasujem se.gif
, našega podjetja.
P.S. Spletna stran je hecna, vem, ker smo jo pač delali sami in s tem zmanjšali stroške in s tem ceno izdelkom. Naš cilj je izčrpno podajanje informacij in ne design. Upam, da nam kdo to ne zameri. Pa lep
pozdrav.gif
 
Nazadnje urejeno:

jello

Guru
22. sep 2008
9.694
3.576
113
Ima kdo to posteljo? Prejsnji teden sem bil pri njih, vse so mi razkazali, bi pa mogoče rad še slišal kakšno mnenje uporabnika.
tako na oko se mi zdi cca. 600€ ceneje od lectusa.

edit: mislil sem tiste na www.mojavodna.si
 
Nazadnje urejeno:

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
investirajte raje eno posteljo v nekoga, ki vam bo porihtal stran. deluje namrec prevec "po domace"
tongue-1.gif
 

IziG

Pripravnik
14. mar 2008
44
0
6
Kaj sedaj, a na tistem linku za 499 evrov je enako vodno jedro in grelci ter medicot prevleka, kot uporablja danaja?
 

Gec

Zelenc'
11. sep 2007
18
0
1
43
Ljubljana
Kakšna je najmanjša temperatura, ki so je da nastaviti pri pojsteljah?
Sam imam sedaj na min 25 C, pa bi imel še raje kakšno stopinjo manj
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
DanAja: oprosti, če bom malo izven teme. Razmišljaš napačno. Internet stran podjetja je v teh časih kot trgovina, če ne še več. Poglej primer: imaš dve trgovini. Obe prodajata isto robo. Ena je porihtana in lično urejena, druga pa, kot da si prišel v klet. Kje se bo kupec bolje počutil in kje bo prej kupil? No vidiš, isto je pri spletni strani. V teh časih interneta žal tudi stran podjetja veliko pomeni. Zgoraj so ti dali pravi nasvet, zamenjaj stran v kaj bolj profesionalnega čimprej. Sem amater pri teh stvareh, pa ti boljšo stran sam sestavim, zastonj če hočeš.
 

ginekolog

1.300. registrirani uporabnik
1. okt 2007
585
7
18
Citat:
Uporabnik Gec pravi:
Kakšna je najmanjša temperatura, ki so je da nastaviti pri pojsteljah?
Sam imam sedaj na min 25 C, pa bi imel še raje kakšno stopinjo manj

Pri moji so napisi od 26-32, samo zavrtet termostat pa gre nekje od 23-35 od oka. S tem da pod 26 c ni šans za zaspim.. raje preveri, če ti je temp sploh padla na 25 . Preveriš lahko tako, da vrtiš termostat in vidiš, pri kateri temp začne lučka svetit.
Če imaš sosednje jedro zelo vroče ali 27c v sobi, ti bo jedro npr ostalo na 27c...
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
752
113
jaz imam vodno posteljo H2O in ima minimum 22 C
sicer pa poraba grelcev ni tako pomembna. jaz sem imel v spalnici vso zimo ugasnjene radiatorje in temperaturo okoli 18 C, postelja pa je bila topla 26 C, torej sem verjetno še kaj privarčeval na gretju