Lectus vodne postelje

ginekolog

1.300. registrirani uporabnik
1. okt 2007
585
7
18
Kolikor sem jaz bral, so v redu, ampak imajo konkretno previsoke marže. Uporabi iskanje in našel boš ene 3 debate o vodnih. Tudi na forumu danaja je enih par koristnih informacij.
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Jst imam Danaja vodno posteljo, če potrebuješ priporočilo lahko mogoče dobiš še kak popust. So pa mislim da najcenejši pri nas. Glede kakovosti pa nimam pripomb. Vsekakor priporočam.
 

Gec

Zelenc'
11. sep 2007
18
0
1
43
Ljubljana
A imajo kakšno trgovino v lj ali samo v mb?

Mal hecno stran imajo, cene so sicer konkretno bolj ugodne kot pri lectusu.
 
Nazadnje urejeno:

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Imajo samo v okolici MB, drugace pa mislim da so njihove postelje najblizje LJ v Termah Snovik.

Posteljo ti itak naredijo kakrsno hoces, se lahko zmisljujes v tri krasne. Meni so naredili s predali spodaj, pa povisano, skratka kar sem hotel. Pa me je z montazo in prevozom prisla precej ceneje kot konkurenca. Spim pa dobro. Itak pa imajo 100-day money back guarantee
cheer.gif
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Lectus ima tanjse vodno jedro od ostalih, tako da je v tem smislu slabsa. Je pa najbolj uveljavljena pri nas. In temu primerno ima najvisje marze.
 

ginekolog

1.300. registrirani uporabnik
1. okt 2007
585
7
18
Citat:
Uporabnik Dacho pravi:
Jst imam Danaja vodno posteljo, če potrebuješ priporočilo lahko mogoče dobiš še kak popust. So pa mislim da najcenejši pri nas. Glede kakovosti pa nimam pripomb. Vsekakor priporočam.

No enako, po 2 letih ni težav in do sedaj so vedno bili na razpolago. Moja je tudi bila dodatno opremljena z oblazinjenim delom pri glavi ter 4 predali, king size. Pri lectusu bi bila 700k, tule pa je bila slabih 400 sitnih. Vsekakor udobna zadeva, v vseh pogledih :D

Vodnih jeder pa tako nihče v slo ne dela, tako da tile trgovci kupijo jedra, grelce ter nato z lokalnimi mizarji sestavijo podstavek. To je vsa znanost. In ja, lectusove imajo globino vode 14cm danaja pa 21cm.
 

alabaster

Pripravnik
28. feb 2008
201
20
18
Še en glas za Danajo, uporabnik dve leti, nobenih težav, odlična poprodajna služba, perfektno spanje.
 

Gec

Zelenc'
11. sep 2007
18
0
1
43
Ljubljana
Citat:
Uporabnik karantanka pravi:
Kako pa je z vzdrževanjem, je dost dela?

Kakor so mene informirali, se da na pol leta ali eno leto ne vem točno v vsako jedro pol flaške une tekočine proti algami. Pa mehurčke se ven posesa z nekašno pumpco.

To naj bi pa bilo to.
 
Nazadnje urejeno:

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.916
816
113
Po pravici povedano, ne vem in me niti ne zanima.

Drugače pa: vsaka polovica ima en 50W grelec, ki je prižgane nekaj ur na dan.
Torej vse skupaj na dan porabi toliko, kot ena ali dve žarnici.