LCD TV 700 eur

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
na es serije se kanale razvršča v smart hub, kanal, označiš kanal ki ga želiš premakniti, stisneš tipko tools in izbereš možnost uredi št. kanala.
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Saj to sem naredil, tist Kanal je v smart hub, problem je ker mi na EIT in tisti tipki ko pritiskaš programe gor dol preskakuje programe. Ne vem kje sem se zmotil?
 
22. jul 2007
12.798
1.313
113
123
Citat:
Uporabnik Pokovc pravi:
Bom še jaz vprašal, oče je kupil Samsung UE 6100, problem pa je pri razvrščanju programov. Sem šel na Kanal, jih razvrstil, potem ko sem hotel programe videti na telivizorju pa lahko premikam le na številčnici, tam kjer je za programe v in kontra v pa mi gre recimo 20 25 48 65...prav tako je vse na EIT zmešano. Kaj za vraga se je naredilo narobe, sem pa na Telekom kabelski. Pri Sonyu teh težav ni. [/quote
klik']http://sourceforge.net/projects/samschanneledit/]klik[/url][/URL]
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Če smo že pri LCD-jih za približno 700 € - za vikend iščem TV, na katerem bi lahko imel ISTOČASNO shranjene programe iz DVB-T in DVB-S !

Je kaj pametnega na trgu ? Al mogoče samo obstajajo TV-ji z možnostjo shranitve programov iz DVB-T ALI DVB-S ?
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Ziher ? Če Samsung to zna pol sploh ni problema pri odločitvi !

Vem da 2 leti nazaj to še pri "naših" modelih ni bilo mogoče ( al si nastavil DVB-T in analogne al pa DVB-C in analogne ).

Aja, iščem pa diagonalo okoli 102 cm.
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.864
57
63
Vem, da je star 2 leti, in da se je od takrat tudi pri pasivni 3D precej stvari izboljšalo. Verjetno bo pa članek še vseeno za koga zanimiv.
Še vedno me zanima tvoj 3D laboratorij.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik MAKY_ pravi:
jah dvb-t in dvb-c skupaj pa ne gre.
zgoraj si pisal dvb-s.

Sem mislil, da če ne gre T in C skupaj pol tudi S in T ne bosta.

Če je tak ( S + T istočasno ) pol je to super !

Verjetno pa bom moral gledat nemške modele, al ?