Lamiant kaj priporočate?

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Samo na tisto o žalosti in cenenem videzu laminata... Zapeljite se v Alpod na Rudniku, pa boste videli tudi k valitetne laminate debeline 8 in 10 mm, pa svetovati znajo tudi...
Kar pa se tiče gotovega lamelnega parketa; sorry mojamati ga ima, izgleda kot laminat (bukev), pozna se pa čisto vse na njem. Dala je pa skoraj 2x toliko zanj (v akciji) kot jaz za laminat brez akcije.
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
OJLA..
Nimam ga, sva pa bila totalno navdušena nad njim in tik pred odločitvijo....dokler...
ga nisva videla položenega pri znancih, ...zelo lepo je videti , bi bil krivičen če nebi priznal tega, ampak po pogovoru z taistimi so mi rekli da ga še enkrat nebi vzeli...preprosto zato ker se v reže nabira svinjarija....saj sesaš , pometaš pa kljub temu nisi 100% pri tem opravilu in ko greš z vlažno krpo čez ves preostanek porineš v režo...1x....2x...pol pa reže že ni več ampak nastane fuga iz svinjarije---

Prosim, to niso moje izkušnje temveč izkušnje ljudi ki ga imajo in živijo z njim....nevem, mogoče so samo malomarni, dejstvo pa je da si suženj podna ne želim biti....

Tako sva vzela laminat 32 razreda, izgled sestavljenih deščic,
slika je z proizvajalčeve spletne strani ( vrez V utora) in sva nad izgledom zelo zadovoljna.
 
Nazadnje urejeno:

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Hvala za informacijo, bom še malo razmislila. Verjetno pa je tudi odvisno od tega ali se hodi v čevljih ali ne. Kolk pa sta dala za laminat 32 razreda. Jaz sem gledala enga z V utorom za 24€/m2. Je to normalna cena al je to predrago? Kaj sta pa spodaj dala? Midva bova dala pluto.
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
Ne hodijo v čevljih...no, razen do predsobe..
Midva sva laminat dobila v akciji pri "sosedu", bil je 11€ - redna cena v Alpodu je pa 18,60 plus DDV, spodaj sva dala pa kar tiste zelene plošče ( nevem kako se jim reče) in moram reč da so zelo uredu...sicer pa sem slišal da je pluta še bolša...
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
no...nisem želel deLalti preveč očitne reklame....menda pa ja veš kdo je "Najboljši sosed"