Kva delajo avstrijci...

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Se strinjam s factisom. Kakor se spomnim iz časov, ko sem to literaturo bral, je za serijske morilce "odgovorna" predvsem mama, za množične pa ata. Genetika je tukaj bolj malo vpletena. Je pa seveda čisto možno in do neke mere tudi logično da vpliva na potek dogodkov. Verjetno tudi je tudi veliko manj genetikov kakor psihologov, ki to področje raziskujejo, s tem tudi manj literature in manj informacij.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:

Moj osebni občutek je, da so strašno zakompleksani - radi bi bili Nemci, hkrati jih je pa grozljivo strah tega, da se bo v resnici pokazalo, da so "južnaki" - taki, kot tisti, ki jih ne marajo, pa hkrati morajo z njimi živeti, ker jih imajo vsepovsod okoli sebe.

Naši južnjaki vsaj pripadajo vsak svojemu narodu, kar Avstrijci zase ne morejo trditi.
evil.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Ker me vedno znova fascinira ta fenomen...

"Avstrijski monstrum Josef Fritzl je v zaporu prejel 200 ljubezenskih pisem od svojih oboževalk. V pismih mu ženske izpovedujejo ljubezen in mu ponujajo podporo. Prepričane so, da javnost Fritzla ne razume ter da je v resnici dobrosrčna oseba. Njegovo razlago, da je imel hčer Elisabeth 24 let zaprto v kleti zato, da bi jo obvaroval pred drogami in pijačo, so sprejele kot opravičilo za njegovo dejanje. Prav tako verjamejo, da je želel Elisabeth naučiti 'radosti materinstva.'"

http://24ur.com/novice/crna-kronika/fritzl-v-zaporu-prejema-ljubezenska-pisma.html