Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

disc

Majstr
4. feb 2011
2.348
458
83
Kaj si mislite o DENT-u?? Mal sem gledal, po netu pa pravjo da bi kr znal dost kmalu bit na 1$ (trenutno je po 0,1$)
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.981
9.098
113
39
MB
nimam pojma, zadnje čase jih ne spremljam več, tud večino icnja sem prodal
smile-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.514
8.959
113
KSZ

Je komu kaj znano, kdaj dobimo Ignise na Hitbtc od NXT dropa? Naj bi dali že 5.1., snapshot je bil 28.12.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Kaj bluziš... eth mal pretirava drgač gre pa gre točno tako: najprej pumpa btc, potem eth, potem ltc in potem ponovno v nov krog vedno znova.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.935
5.003
113
Ali pa še eno vprašanje.... Litecoin in Aliexpress... bo kaj? Sicer se za oba se sedaj zanimam.
 

axeton

Fizikalc
28. feb 2011
315
111
43
Correct me if I'm wrong.


Če kupim nekaj BNBja na Binancah, mi bojo provizijo trgali od BNBja, in nebom namesto kupljenih 39 enot nečesa spet dobil 38,9?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.348
5.390
113
Je bela cesta pump and dump... Jest sem mislila kako dobro VEN dela. Sem se pozno zrajtala, sem pri malo pod 6 malo več nabavila, pa pri 6,7 vse skupi prodala. Neki sem dobila, ampak tole ni zame. Enkrat ti rata, pa 10X ne.
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Zakaj pa trguješ dnevno sploh? Če nimaš izkušenj s tem in nisi vsaj ene 3 leta trgovala na forexu ali kripto, zakaj misliš da boš v enem mesecu dosegala dobre rezultate?

Investiraj dolgoročno v projekt za katerega misliš da bo dober in to je to. Pogledaš 1x na mesec, da vidiš kaj se dogaja in pozabi na dnevne premike, sploh pa vsi ki ste tu pozabite na 100+% na mesec. To kar se je dogajalo lani ni nujno da bo letos isto. Tako, da pričakovanja zmanjšajte in bodite veseli če dobite vsaj 30% na leto, kar je 29% več kot če bi imeli na banki vezavo... Vse ostalo je bonus in vprašanje kako dolgo bo še to trajalo. Ne pozabite, da je BTC dosegel vrh 1.150$ že decembra 2013 in je potem padal vse do nekej septembra 2015 in šele januarja 2017 je presegel ta vrih 1.150$ in naredil nov...

Tako, da tisti ki so vlagali ko je bil vrh so imeli izgubo 4 leta in dvomim, da so držali BTC 4 leta... To isto se lahko zgodi tudi sedaj. Tako da vlagajte le to kar lahko izgubite...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.348
5.390
113
Imela sem nekaj vena od prej, zato sem sploh opazila. Druge obvozim, oziroma jih ne porajtam sploh. Imela sem ga pa zato, ker je veljal kot dolgoročno zanimiv in eden redkih brez nekih hudih pripomb. Da bi se pa delala da se kaj zastopim v tehnologije zadej pa ugibanja ali imajo potencial, pa ne. Zdaj bom dala med za glavnih par. BTC, eth, neo, monero. Tako razni rippli, troni, vergi, ade, iote in podobni stosi me ne zanimajo več dokler si ne bom bolj na jasnem, zakaj bi denar tja dala. Se raje pridružim kasneje in z manj profita, če bo kaj iz njih. Imela sem se trona in ga z negativno ničlo prodala, ker sem se ujela v pump and dump za prvi dan k sem denar notri dala. Pa rippla sem prodala, ker se ne mislim več s tem zafrkavati. Enostavno premalo vem in nič ne verjamem, da bi lahko prepoznala "dobro investicijo", uzegna se mi pa tudi nikoli ne. Že prvi post na to temo sem napisala da gre vse v k* česar se dotaknem. Če se bitkojna zrusim, pol pa bog pomagaj...
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Eno vprašanje, ker tega še nisem počel. Kolega me je prosil, da mu investiram drobiž v par različnih alt coinov. On bi to pač holdal za par let. Če kupim te alte na recimo Binance, jih dam lahko ven na paper wallet, se pravi, da on to sprinta in spravi nekam v omaro dokler ne postane miljonar?