Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

B81

22. jul 2007
34.531
8.974
113
Ne rabis posiljat.
Traja pa withdraw BTC 3-4 dni. Sam sem cakal na enega 3, na drugega pa 4 dni.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.378
5.414
113
BTC trenutno malo padel eth pa zelo zrastel. Imam BTC, kupila bi eth. Se splača počakati na ugodnejše razmerje ali ga ne bo
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Citat:
Uporabnik urosvrunc pravi:
Kaj menim o RPX, da že cel dan gledam graf na Kucoinu in se čudim.....se mi ja je splača držati tri mesece
smile-1.gif

Je pa sedaj zadnji čas za nakup, ker jutri bo že mooon

Jaz sem v RPX že od icota (2 centa). Pol sem prodal v štartu. ko sem naredil 100%. drugo polovico pa držim. Zdaj, ko vidim, da mi je druga polovica naredla taki donos ....pa adijo pamet. Moje osebno mnenje je da je domet tam, 2-3$ potem pa bo zna bit stagnacija. Ekipa dobro komunicira z svojimi vlagatelji, tudi promocija je ena najboljših do zdaj. V ICO je šlo nekaj "narobe" in so iz lastnega žepa pokrili "stroške" vlagateljem, ceprav jih nebi rabli.

Edit: dobra stran tega ICOta je bila, da v prvi rundi nisi mogel kupit za več kot 1k. V rdugi pa ni ostalo več nič kaj. Tak da nekih vlkih vlagateljev potem ni blo in zato cena nikoli ni šla po ICO. in tudi masivnega dumpa nikoli ni blo.
 
Nazadnje urejeno:

rs242

Zelenc'
9. jan 2018
10
1
3
a ja jaz sem prebral The rewards will be given during 2018/1/9 to 2018/1/11. Kaj pa je potem ta druga fora AE/BTC in dobiš AE nazaj?
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Citat:
Uporabnik rs242 pravi:
a ja jaz sem prebral The rewards will be given during 2018/1/9 to 2018/1/11. Kaj pa je potem ta druga fora AE/BTC in dobiš AE nazaj?
Sej ti piše. Če boš prodal 1000 AE boš dobil 1 AE nazaj... Brezveze za moje pojme.
 

colos

Pripravnik
12. jan 2008
494
6
18
A lahko kdo nalima nekam navodila kako najhitreje in kje narediš denarnico za nakup npr. ripple. Hvala.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Ma jaz sem že dva maila dobila, da je verifikacija uspešna in naj kliknem (znotraj maila), da končam postopek. me vrže na njihovo stran in sugerira, naj odprem account - zadnji korak. naredim to in potem mi spet teži da moram verificirati. men se ne da več

Klikanje v mailu je brez veze, ker se nekaj cikla. Na desktopu se prijavi in če je tam pri verifikaciji kljukica, lahko delaš dalje.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Citat:
Uporabnik Dumber pravi:
Še je kaj upanja za LTC al je bolje da ga pretvorim v ETH ki zelo rase ?

Ponavadi ravno takrat, ko izgubiš upanje zgodi "pump". jaz LTCja nebi odpisal. sam ga imam 30% in ga bom držal.
 

SinkSank

Pripravnik
8. jul 2013
38
0
6
Zdravo,

mene samo zanima če si na primer nakažem na banko za npr. 3000€ ali bom moral ta izvor kako dokazovati in ali bo potrebno plačilo kakšnega davka. Vem da kriptovalute niso obdavčene ampak še vedno...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.378
5.414
113
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Ma jaz sem že dva maila dobila, da je verifikacija uspešna in naj kliknem (znotraj maila), da končam postopek. me vrže na njihovo stran in sugerira, naj odprem account - zadnji korak. naredim to in potem mi spet teži da moram verificirati. men se ne da več

Klikanje v mailu je brez veze, ker se nekaj cikla. Na desktopu se prijavi in če je tam pri verifikaciji kljukica, lahko delaš dalje.

Ma je že bila kljukica, pol k sem pa račun dodala, je pa pisal da rabim samo še verifikacijo. In je bila pri accountu kljukica, pri Id pa ne več. Jest sem šla raje se enkrat na Lon, mi je živcev vzelo za več kot 4%, zdaj sem pa več ali manj dala notri kar sem mislila
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.378
5.414
113
pa jaz sem nova, pa ne vem, če je že bilo pa naj še enkrat. prav na tem forumu sem brala, da naj bi bil ShapeShift izredno buggy. ne sprocesira konverzija, denarja več ni, podpore nikakršne... to je bilo sicer ene 3 tedne staro, nisem potem brskala v detajle, ker sem v bistvu na to naletela kosem druge stvari iskala
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
jaz sem enkrat uporabil shapeshift, brez problemov. Ni pa blo poceni kolko se spomnim.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.115
113
39
MB
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
pa jaz sem nova, pa ne vem, če je že bilo pa naj še enkrat. prav na tem forumu sem brala, da naj bi bil ShapeShift izredno buggy. ne sprocesira konverzija, denarja več ni, podpore nikakršne... to je bilo sicer ene 3 tedne staro, nisem potem brskala v detajle, ker sem v bistvu na to naletela kosem druge stvari iskala

celi jaxx je v pi*di
smile-1.gif
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.378
5.414
113
Pa saj nima samo jaxx shapeshifta. Kakorkoli, dober bo dokler ledger ne pride, polej pa v predal.
 
Nazadnje urejeno: