Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Si dal na Kucoin adreeso od ETH? Si potrdil mail, da se pošlje naprej? Iz kje si poslal?
 

B81

22. jul 2007
34.654
9.045
113
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
za mene je še vedno BTC the King.... zdaj bojo malo šli Alti še gor, potem pa bo začel BTC harat na polno
smile-1.gif

BTC ni za male ribe...
smile-1.gif
To je tak kot, da spečega zmaja malo s palco bockaš... potem, ko se pa zbudi pa pizdarija... smo lani vsi vidli.

Točno
grin1.gif


Kaj je že enota Satoshi?
smile-1.gif
 

urosvrunc

Pripravnik
20. jun 2012
271
15
18
Kaj menim o RPX, da že cel dan gledam graf na Kucoinu in se čudim.....se mi ja je splača držati tri mesece
smile-1.gif

Je pa sedaj zadnji čas za nakup, ker jutri bo že mooon
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.478
5.485
113
A ste vmes opazil (jest na Binance) da je šlo vse za 15% dol. Nabavila par bitkoinov na lonu. Imam še vse možne provizije not. A se to doskrat zgodi?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.478
5.485
113
A mi lahko en pove, zakaj me coinbase zafrkava? V setpoint imam dvakrat potrjeno osebno, dodano račun, pa mi še vedno teži da hoče verifikacijo in account.
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
AE si poglejte malo
smile-1.gif
To bo letos dobil svoj blokchain. Ko bodo začeli izvajat ICO na njihovem blokchainu bo cena lepo poskočla. To kar se dela na ETH zdaj se bo AE v prihodnjosti... Cena pa bo pomoje sledila... V bistvu od ICO je cena že ogromno zrastla, pa niti na nobeni veliki exchange niso...

Če kdo želi kupiti dokler so še "poceni" jih lahko tu: https://hitbtc.com/?ref_id=5a130ecd066de
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
A ste vmes opazil (jest na Binance) da je šlo vse za 15% dol. Nabavila par bitkoinov na lonu. Imam še vse možne provizije not. A se to doskrat zgodi?

Ja, se zgodi, da gre vse dol tud za 20-30% v enem dnevu, čez par dni pa zopet gor... ne sekiraj se
zmaga.gif
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.352
458
83
RPX je kar divji. V parih urah je kar dobro zrastu. Sam ne vem kok kaj čakat z njim?
smile-1.gif
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
A mi lahko en pove, zakaj me coinbase zafrkava? V setpoint imam dvakrat potrjeno osebno, dodano račun, pa mi še vedno teži da hoče verifikacijo in account.

Mislim, da sem jim kake 10x poslal osebno in vozniško, da so bili na koncu zadovoljni z vozniškim. Dokler pa ti verifikacije ne potrdijo po mailu, pa itak ne moreš nič delati.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.478
5.485
113
Ma jaz sem že dva maila dobila, da je verifikacija uspešna in naj kliknem (znotraj maila), da končam postopek. me vrže na njihovo stran in sugerira, naj odprem account - zadnji korak. naredim to in potem mi spet teži da moram verificirati. men se ne da več
 

Pika40

Zelenc'
7. dec 2017
15
0
1
Živijo, registrirala sem se na hitbtc, imam status General. Pod tem statusom piše:
Cryptocurrency deposits: Unlimited
Cryptocurrency withdrawal: Unlimited
Verification threshold: -
Svetuje, da po mailu pošljem še moje osebne podatke. Je to res potrebno, da lahko trgujem? Torej če si nakažem na hitbtc lahko s statusom General pošljem tudi withdrawal (tako kot na Binance do 2BTC). Kam pa naj vpišem confirmation code, ki sem jo prejela v mailu?
A kdo pozna še kako drugo menajlnico, kot je Binance, kjer je dovolj le registracija, ni pa potrebno dodatno verificirati accounta (torej pošiljati sliko osebnega dokumenta itd.)?

Hvala vsem za odgovore! Rada vas berem, nekateri ste že pravi strokovnjaki
smile-1.gif
Hvala, da delite vaše mnenje z nami. Srečno vsem!