Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.105
860
113
Kdo je prestrasen? Ce bi bil prestrasen bi prodal, tko mi je pa cist vseen za trenutna nihanja. V stirih letih je blo ze n podobnih situacij pa je kupcek vedno vecji. Profit ven jemat in reinvestirat se pa slis zlo izi dokler si pameten za nazaj :) Mislm, glih dejansko ves kdaj moras to nardit ne? Mogoce kdo od vas celo ve, jst niti prblizno ne. Tud casa resno se ubadat s tem glih nimam. Tega tud ne pocnem z 'doto' tko da... Ce pa slucajno res total propade in popusim vse pa jbg. Gremo dalje, ni konc sveta niti lacen ne bom zarad tega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Navid

B81

22. jul 2007
34.474
8.952
113
iz discorda:

1622315019143.png
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Zato pravim, da je treba jemat profit ven. Tudi ce igrate na dolgi rok.

Prodajat zdaj je norost... gelde na to ,da smo v totalnem "fearu". Tudi meni je žal da nisem prodal pri 60k+. ampak zdaj pa res ne prodam.
Uapm da BTC naredi neko podporo tukaj in da konsolidiramo 2-4 mesece v tem območju, potem pa gor. Jaz vsaj računam na to...
 
  • Všeč mi je
Reactions: shift in Najbolji

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.105
860
113
Prodajat zdaj je norost... gelde na to ,da smo v totalnem "fearu". Tudi meni je žal da nisem prodal pri 60k+. ampak zdaj pa res ne prodam.
Uapm da BTC naredi neko podporo tukaj in da konsolidiramo 2-4 mesece v tem območju, potem pa gor. Jaz vsaj računam na to...
Se mal pade (pod 25) pa se not namecem, ne prodajam... Seveda racunica na dolgi rok, z danes na jutri me ne zanima.
 
Nazadnje urejeno:

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Ja pa je. Na povezavi je cenik. Je bilo pa par let nazaj pomankanje sefov in ga nisi dobil, samo so v NLBju dodali nov trezor z cca. 2.500 sefi tako da sedaj mislim da ga ni problem dobit.

Res je, se opravičujem za napačno info in hvala za popravek.
Pri NLB je 74 € za nekomitente oz. 57 € za komitente (letni najem, najmanjši sef).
NKBM je pa dvignila ceno na tisto kot sem zapisal v svojem postu.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Zgleda, da je Tesla prodala. Elon ga spet nekaj serje... upam, da je to to od selloffa in da bodo njegovi tweeti v prihodnje vse manj zanihali trg.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.191
1.807
113
Na dnevni karti se je BTC usidral v kanal:

1622786729999.png
Zdaj je treba počakat izhod cene iz kanala, da se bo vedelo smer v katero bo šel.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.549
2.410
113
Tesla je kupovala po 32k..... če bi padlo pod to vrednost, bi imeli knjigovodsko izgubo. Da verjetno so prodali, takrat ko je diamond handal na twitterju.
 
Nazadnje urejeno:

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Znanci so prestrašeni in so začeli prodajat v paniki.... mislim, da se približujemo dnu :) Mislim pa vseeno, da bo zadnji nož v srce, ko bo tesla naznanila, da so prodali ves BTC.... (nekje proti koncu Julija) šele za tem lahko pomoje gremo gor.... Je pa vse skupaj samo škodljivo, to kar se trenutno dogaja... ni šanse, da se trg pobere v kratkem času, ker je preveč negativnosti.... torej DCA buy dokler se ne poberemo.


EDIT: ne razumem pa, da smo v "prostem padu", ko elon twitne neki bullshit, med tem pa se nekatere države pogovarjajo tem, da bi priznale BTC kot uradno valuto. Želim si, da bi se to zgodilo in se adopcija zgodi v nerazvitih državah in da se tehnica prevesi na njihovo stran.
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.474
8.952
113
Salvador je priznal bitcoin, ampak premalo proti kitajski prepovedi omenjanja kript in trumpova zabloda o bitcoinu (jebmpm)...
Weak hands so prodale, ker so pac weak hands in verjamejo, da smo v bearu. Bohinc je danes lepo rekel, kdor je zdaj prodal, si niti ne zasluzi....
Torej koliko pravite, da bo ath btc letos? :D