Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

jello

Guru
22. sep 2008
9.658
3.543
113
Tile so res sherlocki. 16. maja, točno 4 mesece po novinarski predstavitvi ekipe, ki ima celo v svojem imenu ime sponzorja so ugotovili, da xaurum sponzorira kolesarje. Sicer pa, tudi Remius (forex nateg) je bil sponzor fucbalerjev in basketašev. Stara fora, nove ovce.
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
536
6
18
jaz sem ga en cas rudaril... ker pa zdaj ni ASIC resistant pa se ga vec ne splaca.
Glete coina pa to... za moje pojme je riskanten. Dev team je dokaj počasen in se mi zdi da niso neki eksperti. Do sedaj so zadeve rešli ampak relativno počasi, glede na to, da se je za nekatere stvari vedelo, da so v kodi (low transaction mem pool flood...etc..).

Ideja za mobilno "rudarjenje" ni slaba, ampak so za moje pojme izbrali napačen blockchain (monero fork), ki je definitivno prepočasen za to kar imajo oni v planu.

PS. Imam pa na telefonu še vedno njihov "mining simulator", ki te rewarda z coini, ce ga pustis odprtega.

Hvala za mnenje. Koliko pa se tega "narudari" s to aplikacijo npr. dnevno??
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
759
113
zadnje čase bore malo. meni na 3 dni narudari mogoče 10 coinov... ampak ker me ne stane nič imam pač zagnano.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.323
5.358
113
jaz sem ene trikrat prenesla ETH na binance, pa je bilo vedno BP. res pa, da sem kot en primer neustrezen vzorec, bo treba najbrž malo pogooglati, koliko ljudi ima s tem težave in če se ponavljajo problemi, potem je najbrž že na mestu biti previden.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.977
9.090
113
39
MB
jaz si bolj ali manj skoz šibam iz menjalnice na menjalnico, ko se lovi kake določene žetone, pa še nikoli ni blo problema
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
536
6
18
zadnje čase bore malo. meni na 3 dni narudari mogoče 10 coinov... ampak ker me ne stane nič imam pač zagnano.
Pri meni narudari 0,19 ETN/h. In ker aplikacija ne pokuri ravno pretirano veliko baterije, jo imam tudi jaz večkrat odprto.

Meni se zdi, da bo letos bolj slaba letina pri coinih samo zato, ker sem jaz kupil nekaj teh "neumnosti". Odkar sem kupil, večino časa drvi navzdol. :))
 
Nazadnje urejeno:

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
536
6
18
jaz sem ene trikrat prenesla ETH na binance, pa je bilo vedno BP. res pa, da sem kot en primer neustrezen vzorec, bo treba najbrž malo pogooglati, koliko ljudi ima s tem težave in če se ponavljajo problemi, potem je najbrž že na mestu biti previden.
Glede na to, da en rek pravi, da če lahko gre kaj narobe, bo narobe tudi šlo, bo vse moje digitalno premoženje najprej romalo v paper wallet, pol pa dalje, če bo potreba za to. Hvala vsem za opozorila.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.323
5.358
113
ja to če kao trguješ. ne če enkrat kupiš pa potem prodaš. res pa n vem, kje so potegnili mejo, kdaj je trgovanje trgovanje. kolikokrat v kolikem času moraš kaj preprodati, da se šteje kot trgovanje.

p.s.
članka ne vidim. če pa je odgovor na to vprašanje notri, pa se priporočam.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.323
5.358
113
sori, začel si kot da si ga prebral. če ga nisi, potem pa res lahko na veliko in široko debatiramo. kupila ga ne bom. tudi če zadanem 90 mio danes na lotu, kar se mi zdi manjše preč metanje denarja kot za članke iz financ.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cnpod in Cash

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Avtofun, kako veš, da sem bodoči bogataš? Trenutno sem v takem minusu, da bi se nekateri že podali na štrik!