Kranj - gradnja Leclerca?

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik Dacho pravi:
Pa vsak prvi četrtek v mesecu ima tudi 10% popust za penziče pri nakupu nad 80 EUR

Vsak torek dobiš pri nakupu nad 50eur še 5% na kartico. Meni se je v pol leta nabralo za 40eur, pa sem 1-člansko gospodinjstvo
grin1.gif
Kako bi šele bilo če bi nakupoval za več ljudi.
Do božiča bom imel kar lepo bero, bom šel zastonj nabavljat.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.331
5.850
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Citat:
Uporabnik Dacho pravi:
Pa vsak prvi četrtek v mesecu ima tudi 10% popust za penziče pri nakupu nad 80 EUR

Vsak torek dobiš pri nakupu nad 50eur še 5% na kartico. Meni se je v pol leta nabralo za 40eur, pa sem 1-člansko gospodinjstvo
grin1.gif
Kako bi šele bilo če bi nakupoval za več ljudi.
Do božiča bom imel kar lepo bero, bom šel zastonj nabavljat.
Ima to dvoje leclerc kje javno objavljeno?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Pa dvomim da so bili cenejši kot v iStore oz. ostalih prodajalcih.
Sicer pa iPad ni vsaka androidna tablica...
evil.gif
Je bil kar originalni Apple iPad 2 in 3. V prednovoletnem času so imeli nanj 30% popusta na bon.
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Ja, velja za vse izdelke, le zapraviti moraš več kot 80 EUR. Pojdi 5.9., pa boš videl table na vseh vhodih, kjer oglašujejo popust za upokojence.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Ampak oglaševana cena je bila taka kot povsod. To ni isto. Popust na kartico ni isto kot cena na blagajni, ki je 30% nižja od PPC. tudi LeClerc ga je plačal tiste japke kot se zagre, razliko na kartico je prerazporedil od drugih artiklov.
Ne more mimo distributerja, najsi v SLO ali F, cene (everske) so iste za vse, nekih baznih popustov (30%) ni...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.331
5.850
113
pri taščici
Briga me kako se imenuje cena važno koliko na koncu plačaš. Če moraš zaradi tega imeti dodatno kartico v žepu jo bon pač imel, če hočem imeti tisto končno ceno.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Isti ti je džavo. Prisili te, da greš še enkrat tja in zapraviš še dodaten denar. Keša ne izplačujejo, kajne? Narediš še enkrat 50km, zagoniš dodatne €€€, izgubiš 2 uri vsaj (aja, to pri tebi ni faktor
evil.gif
)
Že vedo zakaj so na taki odročni lokaciji...
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ogromno stvari ime Leclerc dražje kot pa drugje.
Sem delal v Leclercu in so pred katalogom cene dvignili in potem si dobil na ta izdelek popust in denar na kartico.

Torej primer: šampon je bil v redni prodaji 2€, za katalog se je cena dvignila na 2.20€, potem si šampon kupil in dobil 20 centov na kartico in kaj si sedaj profitiral?

Nategnili so te po celi dolžini, da boš še enkrat prišel k njim, plačal si pa isto ceno kot je bila pred popusti.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Ogromno stvari ime Leclerc dražje kot pa drugje.
Sem delal v Leclercu in so pred katalogom cene dvignili in potem si dobil na ta izdelek popust in denar na kartico.

Torej primer: šampon je bil v redni prodaji 2€, za katalog se je cena dvignila na 2.20€, potem si šampon kupil in dobil 20 centov na kartico in kaj si sedaj profitiral?

Nategnili so te po celi dolžini, da boš še enkrat prišel k njim, plačal si pa isto ceno kot je bila pred popusti.

Ampak se vedno ceneje, kot pa pri dobrem sosedu ali pri Mirkotu
smile-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Vse ne, bodi pozoren in boš ugotovil, da so določeni izdelki pri sosedu in Mirkotu cenejši.

V spominu mi je ostala tista akcija z dekami od Milke, ko je bilo v Leclercu dražje za 2€, sosed in Mirko pa sta če se ne motim imela isto ceno.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.331
5.850
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Isti ti je džavo. Prisili te, da greš še enkrat tja in zapraviš še dodaten denar. Keša ne izplačujejo, kajne? Narediš še enkrat 50km, zagoniš dodatne €€€, izgubiš 2 uri vsaj (aja, to pri tebi ni faktor
evil.gif
)
Že vedo zakaj so na taki odročni lokaciji...
enkrat mesečno moram v bolnico in takrat se zapeljem še do rudnika. Tistih 10km dodatno preživim. Ulovim jih ponavadi pri nakupu, saj ponavadi ne pustim manj kot 100 evrov v njem, večina v akciji (pijača, hrsne, konzerve,sladkarija, igrače, obutev ima rok uporabe vsaj pol leta, v kleti se pa tudi najde nekaj prostora za shraniti)
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Hofer trgovine pa nihče ne pozna, kjer imajo večino stvari ceneje kot v Leclercu, sosedu in Mirkotu
sprasujem se.gif


V Leclercu bi morale iti Kinder jajčke na uničenje zaradi čisto drugačnega okusa kot bi ga pa morale imet, pa so jih znižali, da so jih na hitro prodali, pa še kaj se najde.
Da se ne začnemo niti pogovarjat o mlečnih izdelkih, enkrat se naj en zavzame za rok trajanja na mlečnih izdelkih, pri siru se bo kar hitro našlo par pretečenih rokov za teden ali več.

p.s.
Leclerc ima ponavadi drago tehniko, nuvi 1250 je bil vsepovsod za 110€ v Leclercu so pa imeli ceno 160€.
Pa tudi pri hrani se pozna, če gledaš cene proizvodov, ki jih najdeš tudi po drugih trgovinah, tisto njihovo Francosko sranje je pa res poceni, vendar ga dobiš samo pri njih. Za primerjavo kupi Nutelo v Leclercu in v eni drugi trgovini in mi potem povej kak je kaj okus tistega v Leclercu, boš hitro ugotovil, da je prekleto drugačen kot drugod.
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Na web-u imaš njihov katalog, pa lepo citiraj stvari, ki so drugje cenejše.

(in jasno, da imajo tudi kaki dražji artikel.Tistega pač ne vzameš, a ne?)
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Spet sicer pogrevamo staro temo, kaj je kje ceneje, itak pa nas vsi v glavnem scat peljejo. Sam kupujem pri sosedu, najbrž je res malo dražje(cen ne gledam), res pa je , da se pošteno pozna pri vnovčenju pik vsake pol leta. Tako sem za zadnje 6-mesečno obdobje nabavil robo za 100e, kar pa ni malo.... Dober občutek je priti v trgovino in peljati ven zvrhan voziček robe zastonj....
zmaga.gif