Kot ste ga pozanli

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Reklama v reviji Šport, mogoče ideja za administratorje Alterja.
smile-1.gif
 

Priponke

  • 264186-13032008222.jpeg
    36,5 KB · Ogledi: 136

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Sej so se tudi že v Playboyu pred časom oglaševali..., Alter ne rabi propagande
smile-1.gif
 

zgrabljenec

Fizikalc
4. sep 2007
1.524
0
36
MS ali LJ
poznáti -znám nedov. (á a)

1. vedeti za obstajanje, lastnosti, značilnosti koga: nihče ga ne pozna; ali me še poznaš; ni poznal ne očeta ne
matere; pozna ga iz otroških let; pozna jo samo od dobre strani; poznati po glasu, hoji, imenu, resnicoljubnosti;
dobro, navidez, pobliže, slabo poznati; poznajo ga kot, zastar. za poštenjaka; midva se pa že poznava / nikoli ne bo
drugačen, saj ga poznam

2. vedeti (za) kaj, biti seznanjen s čim: bal se je približati stražarju, ker ni poznal gesla; poznati pot; poznati pravila,
zakone; to pravljico pozna vsak otrok; dobro poznam ta problem; razmere pozna do podrobnosti; pog. svoj klobuk
bom pa ja poznal / to hišo poznam sem jo že videl / mlad je še in ne pozna življenja // imeti s študijem, raziskovanjem
pridobljeno vednost o določeni dejavnosti, stvari ali področju: moderne glasbe ne pozna; dobro pozna evropsko
književnost; pozna svojo stroko; malokdo tako pozna Prešernove poezije kot on / poznati imena rastlin; za prevajanje
je treba dobro poznati oba jezika znati, obvladati; not ne pozna jih ne zna brati

poZnali
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Mene prav v smeh spravijo take reklame
hysterical-1.gif


Še vedno trdim, da je bil zadnji pozitiven večji korak v razvoju skupnosti Mobisuxa, ko se je šlo iz (nostalgično) zelenega na modernejši design, pred mnooogo leti. Potem so počasi izgubili stik s prihodnostjo, testov je bilo vse manj, potem so sploh izginili, prav tako del ekipe. In potem je ostal kmalu samo še forum, ki pa vemo v kakem stanju je še zdaj
rolleyes-1.gif

Kaj naj rečem, škoda da so uničili tako stran, ampak zdaj imamo alter
aplauz.gif



lp
Peter