Konec vožnje z gotovino po Ljubljani

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Imena in priimka (oziroma identifikacije, kdo sploh si) zagotovo ne, vse poti pa seveda. Tako se namreč optimizira omrežje ...
New rabijo, vseeno pa zbirajo.

In kaj hudiča rabi mobitel moj ime in priimek, če imam predplačniško kartico? Pred leti so ti celo jurja sit dali, če si jim prišel povedat, kdo si, če si kartico kupil na petrolu ker tam nisi dal podatkov. Če si jo pa kupil v mobitelovih centrih, so ti pa podatke ob nakupu predplačniške kartice zahtevali.

To ni nič drugega, kot vohunjenje za državljani.
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
ksz

Nisem zasledil, kako je sedaj s P+R na dolgem mostu.
Na internetu še vedno sanjajo, da dobiš 2 žetona. Kar pa je najbrž že dolgo outdatet info.
Se pravi parkiraš zastonj in greš z urbano na bus. Ali je kako drugače?
 

rainbow

Pripravnik
18. avg 2007
606
8
18
Mislim, da je bilo po žetonih že parkirni oz. dodaten listek, na katerem sta bili dve vožnji, pokurit je bilo treba v istem dnevu. Ne vem pa, če je čist točno tako in če še velja (samo neki napol poslušala enkrat nekje),
 

grenivka

Pripravnik
1. avg 2007
616
0
16
Zdaj so še v Stožicah odprli P+R
grin1.gif

klik
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
da ne bo samo nekaj
wink-1.gif
prideš, parkiraš, nasloniš urbano, potipkaš po korakih, kot te vodi urbanomat, dobiš listek za v avto in dobiš dve vožnji na urbano. to je vsa umetnost
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.688
6.252
113
Citat:
Uporabnik synthman pravi:

In kaj hudiča rabi mobitel moj ime in priimek, če imam predplačniško kartico? Pred leti so ti celo jurja sit dali, če si jim prišel povedat, kdo si, če si kartico kupil na petrolu ker tam nisi dal podatkov. Če si jo pa kupil v mobitelovih centrih, so ti pa podatke ob nakupu predplačniške kartice zahtevali.

To je pa debela laž. Še ena v vrsti tvojih. Prepaid sem kupil 1999, ta prvo mobiregljo in nihce me ni spraseval po imenu in priimku. Poleg tega za nadzor telefona teh podatkov ne rabis. Mora biti dolocljiva oseba in ne dolocena
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Ja, saj sem dal link, da ni samo nekaj
smile-1.gif


Drugače pa res simpl ko pasulj. Sem vse uredil v manj kot minuti. Kupil urbano, naložil denar, in p+r ticket dobil.
Meni samo ni bilo jasno, zakaj ponekod še vedno pišejo o žetončkih ipd. Sem mislil, da mogoče p+r lahko tudi brez urbane uporabiš, zato sem vprašal.