Kondomi me nea ubogajo

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Tak je zaj (pa nea se smejat), meni se kar pogosto zgodi, da sexama s pupo pa mi te gumica doli zleze. To je kar nerodno ker zmoti sex pa enkrat sma se celo kar dosti namatrala, da sma spravila zadevo vun iz pišule, pač se je stvar zahakljala globoko jaz pa tui nimam tak dolgih prstov pa je bilo nekaj težav. Morem takoj povedat, da moj korenjak ziher ni kriv, ker je trdi ko kamen. Mogoče je res malo bolj mali (ampak je dvomestna številka), mehki pa ziher ni. Mislim, da je težava ker bi mogli kondomi onéta bolj na knap stisnat in ne samo tak bolj narahlo. Mogoče je razlog tui ta, da ko malo zahara, da se mi doli kolega preveč poti pa se zmanjša trenje in zato kondom doli pade?

Zaj vem, da se mi bote smejali, ker je tu gori pune jebačev, keri so itak najboljši na svetu pa kar fsi mate batino 15+ cm. Vam se to tak nea more zgoditi, ker ste taki ibermodeli, ja seveda, pa kaj še. Ziher nisn edini, samo edini si upam priznat. Stvar je taka, da meni fse skup ni prav nič hecno, ker saj pravim, med sexom mi zmoti ritem, ki je pa pri meni res dober. Samo toti kondomi me malo gnjavijo...
(bi pupa šla na tabletke ampak nea gre, baje neke v zvezi z njeno genetiko, tak so ji pri ginekologu rekli)

Če ma keri kaki konstruktivni predlog bi ga rad čul, ker me zadeva že kar malo nervira.

Za zmirom vaš, Batate
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
naslednjič probi dat na spodnjo glavo
priden.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
nisi prvi, ko mu je kondom ostal v babi , zdaj pa ze poznam par primerov
smile-1.gif
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Pa kupi manjsi kondom... Danes je pa tega res toooliko. Zgleda obseg ni najvecji in zdrsne dol, ceprav naj se to ne bi zgodilo saj so kondomi zelo prilagodljivi. Mogoce kupi Durex sensitive, ki "bolj skup stisne" pa se neverjetno tanki so. Imajo pa Durex tudi neke manjse, samo ne vem tocno imena.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
No jaaaa.... Manjsi kondomi pa predvsem kvalitetni, kot so ze napisal...

Seks s kondomom sicer res ni neki hudo dobrega, ampak ce punca noce jemat KT al pa se kako drugac zascitit, je pac kondom najboljs resitev... In ne vidm razloga, zakaj pa ne bi ravno s svojo punco seksal s kondomom? A vi potem seksate vedno brez kondoma ko mate resno zvezo? Ja, ce ste blizu 30-im in vam je rahlo vseeno kaj se lahko zgodi, pol okej. Je pa tuki se vprasanje spolno prenosljivih bolezni...
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Glede na to da v eni temi razglabljajo da vsi varajo, je zgleda danes kondom edina rešitev.
smile-1.gif
 

qqqqqqq

Fizikalc
23. apr 2008
1.405
0
36
Jaz kondoma res ne prenesem in ga ne uporabljam, pač pupa papca tabletke, kasnej bo diafragma alkajže.

S kondomi je tko, več vrst jih je, pejt v mullerja, kupi majhne, take za na prst, hehe šala! Najbolj ti priporočam ultra tanke, ti so najboljši zame(če jih že moram uporablat!), ker sicer ne čutm, kaj delam.
grin1.gif
In seveda v tvojem primeru manjše..
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Citat:
Uporabnik Batate pravi:
Tak je zaj (pa nea se smejat), meni se kar pogosto zgodi, da sexama s pupo pa mi te gumica doli zleze. To je kar nerodno ker zmoti sex pa enkrat sma se celo kar dosti namatrala, da sma spravila zadevo vun iz pišule, pač se je stvar zahakljala globoko jaz pa tui nimam tak dolgih prstov pa je bilo nekaj težav. Morem takoj povedat, da moj korenjak ziher ni kriv, ker je trdi ko kamen. Mogoče je res malo bolj mali (ampak je dvomestna številka), mehki pa ziher ni. Mislim, da je težava ker bi mogli kondomi onéta bolj na knap stisnat in ne samo tak bolj narahlo. Mogoče je razlog tui ta, da ko malo zahara, da se mi doli kolega preveč poti pa se zmanjša trenje in zato kondom doli pade?

Zaj vem, da se mi bote smejali, ker je tu gori pune jebačev, keri so itak najboljši na svetu pa kar fsi mate batino 15+ cm. Vam se to tak nea more zgoditi, ker ste taki ibermodeli, ja seveda, pa kaj še. Ziher nisn edini, samo edini si upam priznat. Stvar je taka, da meni fse skup ni prav nič hecno, ker saj pravim, med sexom mi zmoti ritem, ki je pa pri meni res dober. Samo toti kondomi me malo gnjavijo...
(bi pupa šla na tabletke ampak nea gre, baje neke v zvezi z njeno genetiko, tak so ji pri ginekologu rekli)

Če ma keri kaki konstruktivni predlog bi ga rad čul, ker me zadeva že kar malo nervira.

Za zmirom vaš, Batate

pejdi v merkur po objemko uno ko je za šlauf za rože zalivat pa uštimi.
grin1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
1. +15 pa res ni batina.
hysterical-1.gif



2. Preden kupiš kondome, preveri njihov FI. Piše na škatlici. Tisti s 56mm so za moške z "batino", tisti z 52 ali manj, bojo kar primerni.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Ma nemoj?? Prvic slism!!
shocked-1.gif


rolleyes-1.gif

Js ne mislm enmu po pol mesca zveze rect, ce se je sel testirat za SPB.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
jah če pa ti ne misliš tega rečt je pa tvoj problem,...jst sm to že rekla, pa vsak normalen to tudi normalno sprejme,...če je pa proti, si ga nej pa še naprej na roke žlajfa,...pri mojem zdravju sem pa preveč egoistična, da bi me blo sram kaj takega zahtevat
confused-1.gif